MusicSurvivor 5.Sezon 10.Hafta | Oylama Başladı

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
şarkilari videolari izlemeden gözum kapali dinledim. oylamamda çok büyük değişikliklere sebep oldu. önceki oylamalarimdaki favori iki sanatci sert bir düşüş yaşadi.
Ziynet bekledigimden daha guzel puan aldi @denizz19
Sibelim yine harikaydi @mrt-06
denizi malesef begenemedim @vadikızı
Ariananin sarkisini haftalardir söyleyip durdunuz gecen hafta dinlemistim hic begenmemistim ama bugun göz kapali dinleyince ve dogru recapmi ne ayarlandigi için ortalarda yerini aldi. bana göre iyi bir puan kapti :) @sokak sanati
Beğenmeniz güzel dosi hanım :A

@tolgab senle bi 5 Çayı içelim :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benim recabım nasıl? Gözüme çok tatlı gözüküyorsun birkaç gündür bunu da söylemek istedim. :bhr:

Yazıklar olsun.

Şaka yaptık be.:F

şarkilari videolari izlemeden gözum kapali dinledim. oylamamda çok büyük değişikliklere sebep oldu. önceki oylamalarimdaki favori iki sanatci sert bir düşüş yaşadi.
Ziynet bekledigimden daha guzel puan aldi @denizz19
Sibelim yine harikaydi @mrt-06
denizi malesef begenemedim @vadikızı
Ariananin sarkisini haftalardir söyleyip durdunuz gecen hafta dinlemistim hic begenmemistim ama bugun göz kapali dinleyince ve dogru recapmi ne ayarlandigi için ortalarda yerini aldi. bana göre iyi bir puan kapti :) @sokak sanati

Side to side öyle bir şarkıdır. 2. Dinlemede sevilir.:D

Bu haftadan itibaren oylamaya ben de katılıyorum. En çok İrem Derici ve Candan Erçetin'i beğendim @MayısKralı @OzaN yabancılardan ise Shakira iyi gelmiş @Harunnn60

Tüm yarışmacılara başarılar :)

Bizde side to side ile geldik borumu.s.s

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Oylarımı verdim çok zorlandım.

En beğendiklerim @sokak sanati ve @mrt-06 oldu. Yalnız o Lale Devri esprisi ilkokulda hep bayardı beni. :( :A

@MayısKralı yanlış hatırlamıyorsam İrem Derici'nin Değmezsin Ağlamaya şarkısını daha önceden kullanmıştım böyle şarkılar arasında haftadan haftaya tutarsızlık var gibi bunun sonucunda bi hafta 4. oluyorsun bir hafta son sıralarda yer alıyorsun.:D

Bu kadar yorum yeter. :X

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

En beğendiklerim @sokak sanati ve @mrt-06 oldu. Yalnız o Lale Devri esprisi ilkokulda hep bayardı beni. :( :A

@MayısKralı yanlış hatırlamıyorsam İrem Derici'nin Değmezsin Ağlamaya şarkısını daha önceden kullanmıştım böyle şarkılar arasında haftadan haftaya tutarsızlık var gibi bunun sonucunda bi hafta 4. oluyorsun bir hafta son sıralarda yer alıyorsun.:D

Peki ama Değmezsin Ağlamaya iyi gitmemişti ki :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Oylarımı kullandım yarışmacılar bu Haftada iyiydi çoğu..bazı şarkılar çok sevdiğim şarkılar olsada sıralamada elimde olmadan düşük aldı çünkü iyi şarkı oldukça fazlaydı,düşük oyladıklarım kusura bakmasınlar,tüm yarışmacılara başarılar:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Süpersin. :love1: Bende sana bayağı iyi bir puan vermiştim görünce şok olacaksın. :A (İyi anlamda)