MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bilgilendirme:

1.Sezondan 8
2.Sezondan 9
3.Sezondan 6 yarışmacı yarışacaktır.Yani toplamda 23 kişi yarışacağız.

@Çiğdem- Mustafa nın ilk hafta hangi şarkısını yollamıştın sen Bu Kız Beni Görmeli mi neydi o şarkı All Star da elenir yapma o hatayı sakın :F
23 kişi demek. :A 17 hafta mı olacak peki 18 mi kesinleşti mi :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ben çokk güçlü hazırlanıyorum all stara cnm şarkıların 17 çıkmasına rağmen oldukça iddalıyım listemden hiç ilgi görmeyen 3 şarkı vardı
üçünüde çıkardım 5 tane kullanmadığım şarkılardan 2 tanede yeni albümden alıp tam 7 gıcır gıcır şarkı koydum listeme :A:A:A

öyle yada böyle çeyrek finalin kapısından dönmüştük bu sefer 7 yeni şarkımızla daha iddalı bir listeyle geliyoruz ben ilks ezondakılerden korkmuyorum sıla hric hepsine avrille kafa tutmustum ben çoğunuda avrille bile geçmiştim 2. sezondakılere zaten mustimle kafa tutup elenene akdar favori ağırlında gitmiştim avrille kafa ttukalrıma mustimle rahat tutarım 2.sezondakıelrle zaten bir hesabım var
gümbür gümbür geliyoruz :A:A:A
Hadise'den kork :D

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ben çokk güçlü hazırlanıyorum all stara cnm şarkıların 17 çıkmasına rağmen oldukça iddalıyım listemden hiç ilgi görmeyen 3 şarkı vardı
üçünüde çıkardım 5 tane kullanmadığım şarkılardan 2 tanede yeni albümden alıp tam 7 gıcır gıcır şarkı koydum listeme :A:A:A

öyle yada böyle çeyrek finalin kapısından dönmüştük bu sefer 7 yeni şarkımızla daha iddalı bir listeyle geliyoruz ben ilks ezondakılerden korkmuyorum sıla hric hepsine avrille kafa tutmustum ben çoğunuda avrille bile geçmiştim 2. sezondakılere zaten mustimle kafa tutup elenene akdar favori ağırlında gitmiştim avrille kafa ttukalrıma mustimle rahat tutarım 2.sezondakıelrle zaten bir hesabım var
gümbür gümbür geliyoruz :A:A:A
Hadise'den kork :D