MusicSurvivor 3.Sezon | 9.Hafta

Hangi şarkıcılar MusicSurvivor All Star'da olsun ? (3 tane şarkıcı seçebilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
sonuclar açıklanınca belli olur orası :-):-):-)

gökselin final puanı aldığı her şarkıda galiba bende 1 tane hariç diğerlerinde bende favori göstermişim gökselin yaygın şarkılarını seviyorum cover tarzında olanları ama kendi parçaları pek ilgi görmüyor ah nerede favorim zaten olucak o tarz göksel parçalarıyla gel bana cnm
elenirsemde korkma ben juri olurum yine sana o değerli puanlarımı vermeye devam ederim :A:A:A
Yarın mı açıklanıyor?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"Günün Birinde" "Ah Nerede" gibi şarkılarım var daha. :D

Bu hafta 1 verdin eminim, yarın görürürz evet. :D
şöyle düşün ama final puanı aldıklarında favori göstermişim ben seni yanı demekki halkta benim gibi dşünüyor cnm :F:F:F

puanıma favori ısında spoi vermek istemiyorum ama kimseye antim yok zaten gökselin her final puanı aldında bendende iyi almıstır seksendörte hep düşük veriyordum geçenelrde 2. sırada verdim yanı beğenirsem aşşğıya kesinlikle atmıyorum bu hafta seçimelr dahada zordu :(:(:(

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
şöyle düşün ama final puanı aldıklarında favori göstermişim ben seni yanı demekki halkta benim gibi dşünüyor cnm :F:F:F

puanıma favori ısında spoi vermek istemiyorum ama kimseye antim yok zaten gökselin her final puanı aldında bendende iyi almıstır seksendörte hep düşük veriyordum geçenelrde 2. sırada verdim yanı beğenirsem aşşğıya kesinlikle atmıyorum bu hafta seçimelr dahada zordu :(:(:(
Evet anladım zaten sorun değil. Zevkler çok farklı, ne verirsen ver kabulümdür. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Benimde en iyi üçlüm karışık;

Emre Aydın, Burcu Güneş, Atiye

@EFE UYSAL @Çiğdem- @OzaN
Beni beğenmedin dimi :A

öncelikle kötü şarkı yok 1 verdiğimize kaliteli o bile şarkısını kötü anlamasın sıralama yapmak zorunda olduğumuz için öyle kötü oldu için değil :-):-):-)

final puanı alıcak adaylarım karışık yazıyorum

serdar ortaç hande yeer emre aydın @denizz19 @Bully @EFE UYSAL
başarılar herkese :-):-):-)
Beğenmene sevindim caniko :A

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Bilgilendirme:

1.Sezondan 8
2.Sezondan 9
3.Sezondan 6 yarışmacı yarışacaktır.Yani toplamda 23 kişi yarışacağız.

@Çiğdem- Mustafa nın ilk hafta hangi şarkısını yollamıştın sen Bu Kız Beni Görmeli mi neydi o şarkı All Star da elenir yapma o hatayı sakın :F

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bilgilendirme:

1.Sezondan 8
2.Sezondan 9

@Çiğdem- Mustafa nın ilk hafta hangi şarkısını yollamıştın sen Bu Kız Beni Görmeli mi neydi o şarkı All Star da elenir yapma o hatayı sakın :F
Çözümü bulmuşsun @GunesinOglu Helal olsun.:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bilgilendirme:

1.Sezondan 8
2.Sezondan 9

ben çokk güçlü hazırlanıyorum all stara cnm şarkıların 17 çıkmasına rağmen oldukça iddalıyım listemden hiç ilgi görmeyen 3 şarkı vardı
üçünüde çıkardım 5 tane kullanmadığım şarkılardan 2 tanede yeni albümden alıp tam 7 gıcır gıcır şarkı koydum listeme :A:A:A

öyle yada böyle çeyrek finalin kapısından dönmüştük bu sefer 7 yeni şarkımızla daha iddalı bir listeyle geliyoruz ben ilks ezondakılerden korkmuyorum sıla hric hepsine avrille kafa tutmustum ben çoğunuda avrille bile geçmiştim 2. sezondakılere zaten mustimle kafa tutup elenene akdar favori ağırlında gitmiştim avrille kafa ttukalrıma mustimle rahat tutarım 2.sezondakıelrle zaten bir hesabım var
gümbür gümbür geliyoruz :A:A:A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Oylarımı kullandım. Oylarımlar ilgili spoiler vereyim. :D
Aslında hiç kötü şarkı yoktu, hepsi tek başına çok çok iyiydi gerçekten çok zor oy kullandım. Klişe bir laf ama 1 puan verdiğim bile çok iyi idi, fakat en max puan 7 olunca zor oluyor oy kullanmak.

@Çiğdem- bu haftaki seçimin gerçekten mükemmel, çok beğendim.
@ozgur2113 ve @dizi kolik de bu hafta çok güzel seçimler yapmıştı.
Listemde en süpriz @EFE UYSAL oldu. Şarkıyı gerçekten ilk defa dinledim, ilk dinleyişim de hiç sevmemiştim. Ama recapta dinleyince beğendim nedense. Ortalama puan verdim ama belki oylar açıklanıncaya kadar oylarımı değiştirip daha da üstte çekebilirim. Güzel seçim bence.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Oylarımı kullandım. Oylarımlar ilgili spoiler vereyim. :D
Aslında hiç kötü şarkı yoktu, hepsi tek başına çok çok iyiydi gerçekten çok zor oy kullandım. Klişe bir laf ama 1 puan verdiğim bile çok iyi idi, fakat en max puan 7 olunca zor oluyor oy kullanmak.

@Çiğdem- bu haftaki seçimin gerçekten mükemmel, çok beğendim.
@ozgur2113 ve @dizi kolik de bu hafta çok güzel seçimler yapmıştı.
Listemde en süpriz @EFE UYSAL oldu. Şarkıyı gerçekten ilk defa dinledim, ilk dinleyişim de hiç sevmemiştim. Ama recapta dinleyince beğendim nedense. Ortalama puan verdim ama belki oylar açıklanıncaya kadar oylarımı değiştirip daha da üstte çekebilirim. Güzel seçim bence.
Gerçekten şaşırdım recapı güzel yerden seçmiştim. :D