MusicSurvivor 3.Sezon | 4.Hafta

Bu şarkıyla final puanı almam lazım bence de. :D Bakalım yine aynı kişiler Serdar'a düşük vermezse neden olmasın. :D

İlk 3 olmasa bile ilk 5 de iyi olur ama bir sıçrama yapalım artık ya. :(
Benim ilk üçümde değilsin orası ayrı ama bir sıçrama var bende :D

Oylarımı kullandım.

Serdar Ortaç kesin ilk 3'te olur bu hafta, tartışmanın gereği yok. :D
Mesafe'yi biraz daha geç kullanacaktım aslında ama ilk 3 hafta umduğumu bulamayınca biraz erkene alayım dedim. Böyle güzel bir slowun hakkını verirler inşallah. :D

Ha vermezlerse de umudumu kesecem artık forumdan bakarsın cinnete gelip Dansöz, Karabiberim, Şeytan'ı falan sıralarım şimdiden. :A

Halbuki 84 grubu favorim olacak zannediyordum.:F @ozgur2113
Elinde güzel parça varmı çünkü ilk 4 haftadan sadece 1 haftasında iyi puan verdim galiba.:D

Şarkıları dinledim ve oylarımı kullandım. :D
Öncelikle kendimi yorumlayayım. Bu hafta açıkcası kendim de iddialı olmadığı biliyorum o yüzden eskisi kadar beğenilmemi normal karşıladım. Ama "Denize Bıraksam" benim kendimim çok sevdiğim bir parça. Önemli olan bu haftanı da atlatatım yeter. :X

@sokak sanati geçen haftadan sonra bu hafta müthiş bir seçim yapmışsın en iyiler arasındasın. @Bully ve @denizz19 siz de bu hafta ilk 3 için en büyük adaylardansınız.
@OzaN ve @dizi kolik haftanın bir diğer iyi seçimleri bana göre.

Bu hafta seçimlerini hiç beğenmeduiğim sadece 2 üye vardı, diğer üyeler iyi idi ama maalesef daha alt sıralarda oy kullanmak zorunda kaldım.

Öncelikle kendimi yorumlayayım. Bu hafta açıkcası kendim de iddialı olmadığı biliyorum o yüzden eskisi kadar beğenilmemi normal karşıladım. Ama "Denize Bıraksam" benim kendimim çok sevdiğim bir parça. Önemli olan bu haftanı da atlatatım yeter. :X

@sokak sanati geçen haftadan sonra bu hafta müthiş bir seçim yapmışsın en iyiler arasındasın. @Bully ve @denizz19 siz de bu hafta ilk 3 için en büyük adaylardansınız.

Bu hafta seçimlerini hiç beğenmeduiğim sadece 2 üye vardı, diğer üyeler iyi idi ama maalesef daha alt sıralarda oy kullanmak zorunda kaldım.
Bu haftaki şarkı neden bu kadar beğenildi.:F We Are Never Ever Getting ortalama bir şarkı. Bu hafta herkes sağından kalmış anlaşılan.:A

Beğenmene sevindim bende senin şarkını severim :)

Beni beğenmedin mi.😱😱

Oylarımı kullandım. 3 yarışma efsane parçalar kullanmış.:X (Sırasız olarak yorumladım..)

Hande Yener Sopa ile tam puan yada puana yakın puan alacağını biliyordur her halde.:D Çok iyiydi. Sonuna kadar dilediğim en der şarkılardandı. @denizz19

@Bully zaten biliyorsun. En sevdiğim Serdar Şarkısı dedim. Çok rahat ilk sıralarımı verdim.

Soğuk Odalar süper bir şarkıdır. Yoruma gerek yok. İlk 3'ümde yer aldı.:D @EFE UYSAL

@Ahmad Denize Bıraksam güzeldir ama sen benim açımdan zirvedeki parçalardan başlayınca biraz düştü bu hafta puanım. Tabi yine iyi puan verdim.:D

Gülben Ergen Mustafa Sandal düetinden sonra en sevdiğim şarkısıyla buradaydı.:D @dizi kolik .:D İyi puan verdim.

Khalifa iyi seçim yapmıştın. Bazı kısımlarda beni alıp götürdü.:D @batuhankaralar 2. kez dinlediğim şarkılardan oldu..

Burcu Güneş bu hafta bir tık daha iyiydi.:D @Çiğdem- şarkıyı paylaşırken öyle bir anlatıyorsun ki ben çok iyi sanıyorum ama hep orta çıkıyor.:F Tam ortada yer aldın sayılır..

@adımutlulukk Ben Slow Berkay sevmedim.:( Hayırlısı ama çok kötü veremedim yine..

Atiye çok kötüydü.:F O sese hiç türlü yakıştıramadım.:( @OzaN Türkü sevmem zaten.ss

84 bu hafta benim için hayal kırıklığındandı.:( @ozgur2113 Umarım elenmezsin..

Kıraç'ta çok bayılmadığım bir şarkıyla gelmiş. @xemrexxx 1 puanı basmadım tabi.:A

@Tzira Kayahan beni açmadı.:D Çok kötü verdim sayılmaz ama düşük yani..:(

Yorumlamadığım kalmadı sanırım..
nurgülü kıskandın dimi pis beroşcu .ss

Benim için Göksel'in kötü şarkısı yok, sadece iddiasızdı ama yine çok iyiydi. @Ahmad

@ozgur2113 84'ün çok iyi şarkıları var diğer haftalarda kullanacağını biliyorum, ama bu hafta sevemedim.

@Bully Serdar'ı bu hafta beğendim, recapsız dinledim.

@dizi kolik Gülbende çok iyiydi.

Oylarımı buna göre kullandım:)