MusicSurvivor 3.Sezon | 4.Hafta

Oylarımı kullandım bu hafta favorilerim Kıraç, Seksendört ve Gülben. :)

Hande Yener, Serdar Ortaç ilk 5'imde güzel şarkılardı. :)

Göksel geçen haftaya göre düşse de yine gayet iyi puan verdim. Taylor da beni şaşırtmaya devam ediyor geçen hafta olduğu gibi yine iyi puan verdim. :A

Burcu Güneş ve Atiye de ortalama puan aldılar benden. :D

Ben de dün oylarımı kullandım. :D Göksel benim hoşuma gitti, şarkıda Mabel Matiz'in parmağının da olması benim için bir avantaj oldu. :) Geçen haftaya oranla Serdar Ortaç ve Gülben Ergen'i de beğendim. Daha da fazla ayrıntıya girmek istemiyorum ama Kıraç'ın şarksını beğenmediğimi söyleyebilirim sadece, sesi acayip rahatsız etti beni şarkıda.

Oylamada öyle gördüm 23.06 diye @denizz19

01-Seksendört-Yağmur Yüreklim(1.14-2.14)
02-Wiz Khalifa-Go Hard or Go Home(0.00-1.00)
03-Kıraç-İstanbul Saklasın Bizi(1.01-2.01)
04-Berkay-Ömrümün Geri Kalanı(1.10-2.10)
05-Gülben Ergen-Sürpriz(0.40-1.40)
06-Göksel-Denize Bıraksam(0.24-1.24)
07-Kayahan-Seninle Her Şeye Varım Ben(0.22-1.22)
08-Emre Aydın-Soğuk Odalar(0.24-1.24)
09-Atiye-Batum Türküsü(0.28-1.28)
10-Taylor Swift-We Are Never Ever Getting Back Together(0.08-1.08)
11-Burcu Güneş-Aşk Gribi(0.57-1.57)
12-Hande Yener-Sopa(0.30-1.30)
13-Serdar Ortaç-Mesafe(3.17-4.17)

Not:Oylarınızı 23.06.2015 saat 16.00'a kadar yollayabilirsiniz.Bir gün gecikmeden dolayı 5.haftaya sonuçlardan 3-4 saat sonra başlanacaktır.

@Cengo @BesaleT @vadikızı @mrt-06 @Yiğitt @Maskeli Fedai @Harunnn60 @cookies @berkann @Aserat @Nisa @Tzira @HachiKo @ozgur2113 @Çiğdem- @denizz19 @Bully @xemrexxx @adımutlulukk @EFE UYSAL @sokak sanati @batuhankaralar @Ahmad @OzaN @dizi kolik @S.G.A.T.
@denizz19 Burada :)

Benim için Göksel'in kötü şarkısı yok, sadece iddiasızdı ama yine çok iyiydi. @Ahmad

@ozgur2113 84'ün çok iyi şarkıları var diğer haftalarda kullanacağını biliyorum, ama bu hafta sevemedim.

@Bully Serdar'ı bu hafta beğendim, recapsız dinledim.

@dizi kolik Gülbende çok iyiydi.

Oylarımı buna göre kullandım:)
Birkerede beğen be çok iddialı şarkıyla geldim.ss

Oylarımı kullandım bu hafta favorilerim Kıraç, Seksendört ve Gülben. :)

Hande Yener, Serdar Ortaç ilk 5'imde güzel şarkılardı. :)

Göksel geçen haftaya göre düşse de yine gayet iyi puan verdim. Taylor da beni şaşırtmaya devam ediyor geçen hafta olduğu gibi yine iyi puan verdim. :A

Burcu Güneş ve Atiye de ortalama puan aldılar benden. :D
Kesin 1 verdi zevksiz.ss

Birkerede beğen be çok iddialı şarkıyla geldim.ss

Kesin 1 verdi zevksiz.ss​
Geçen hafta 11 vermiştim ya:D

@mrt-06 ne oluyor bu foruma böyle. :F Beğenmene sevindim.:Z
cnm sonuçta sen forumda bir ybancı şrkıcıyı finale çıkaran tek kişisin yani rihannada olsa bu forumun yabancı fobisine karşı yabancı bir şarkıcıyla finale çıkma başarısı götermiştin oyüzden kendini çok hafife bence alma :F:F:F

Oylarimi verdim sonunda :)

Serdar Ortaç yani @Bully i ilk defa sevdim 😉

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cnm sonuçta sen forumda bir ybancı şrkıcıyı finale çıkaran tek kişisin yani rihannada olsa bu forumun yabancı fobisine karşı yabancı bir şarkıcıyla finale çıkma başarısı götermiştin oyüzden kendini çok hafife bence alma :F:F:F
Kızz İllede Aşk şarkısı geliyo haftaya ALL Starda daha güçlü olacam.:Z:Z