MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Final puanı mantıklı kesinlikle Umut'a katılıyorum.

Aonuçta büyük bir final olacak ve 3 kişi olması sanki acaleye gelmiş gibi olur. Neyse @Cengo ile özelden konuşayım bir hele.
cnm 2 kişi olucaksada herkes yarışarak elenicek puan falan eleme saçmalığına sakın girme 2 kişi olucaksa çeyrek ve yarı finalde 2 şer kişi eleme kuralıyla git başka fantazi arayıp karıştırma yarışmayı

Teşekkürler kanka.

Genel tepkiye göre belirleyeceğim zaten final puanını katmayı. Şuan eşit gidiyorsunuz.
2 kişi istiyor 2 kişi istemiyor.

bence final puanlarını kullanmak çok profesyonelce.

Teşekkürler kanka.

Genel tepkiye göre belirleyeceğim zaten final puanını katmayı. Şuan eşit gidiyorsunuz.

Umut'um anket konusu açsana geçen de açılmıştı ya gönderme süresini belirlerken.

Ben bu güne kadar ki strateji ve durumunuzuda olaya katıp öylede 1 eleme yapmak istiyorum. Çünkü bu güne kadar çok iyi stratejü yapıp Yalın 10 puan toplamış ve bunun sadece finalde etki etmesini mantıksız buluyorum.

Teşekkürler kanka.

ozaman @mrt-06 ve @Maskeli Fedai yarın büyük final yapın boş yere @Bully ve beni yormayın boş boşuna 4 haftada gitmeyin nasılsa yarışarak elemek yoksa yarın büyük finalı yapın bu puan saçmalığına ben eksinlikle katılmıyorum herkes yarışalarak elenicek aa kendim değilde yalın puan yüzünden elensin ben onada tepki gösteririm

Bully çok iyi final topladı ki.
Ben en düşük puanın elenmesini diyorum. mesela sen 4-5 puan almışsın ve önünde 3 hafta var. Eğer bu 3 haftada doğru strateji yaparsan final için büyük paunlar kaparsın ki çok iddiialı parçaların var.

Bence öyle olmasın direk eleme olsun.

ben sadece kendim için demiyorum kimsenin böyle elenmesine müsade etmem ben finalde bile final puanalrını haksızlık olarak gören birisiyim 2 kişi adil yarışamıyor diye ve sen gelip puanı az olan elensin diyorsun çok açık söylüyorum o kuralı koyduğun hafta benim çekildiğimi konuda paylaş gururları varsa @Maskeli Fedai @mrt-06 vr @Bully da çekilirler ağır favori olarak bizlerin tepki koyması gerekiyor benim çekildiğimi o hafta konuya bana sormadan ekle bu haksızlık varsa ben yokum güzelim yarışmayı durduk eyre batırmanıza göz yumamam 🙄🙄🙄

Helal!

Bak şimdi sen böyle söyleyince katılasım geldi sana.
Ben güzel strateji yaptım cidden katılıyorum sana.

Çiğdem @sokak sanati da fikrimizi soruyor zaten yaptım demedi bu kadar sert mesajlar yazmana bence gerek yok.

Umut'un fikri mantıklı neticede o puanları toplamak çok zor ve bunun da karşılığı olmalı.

Anket oluşturuyorum ve yarışmacılar ile jürinin mutlaka oy kullanmasını istiyorum.
Anket sorumuz kısaca şu.
Hepiniz biliyorsunuz ki yarışmacılar bundan önce final için puan topluyorlardı ve bu puanları finalde kullanacaklardı. Ancak yarı finale 4 eleme kalmasına rağmen ve finalin 2 kişi arasında olması gerektiğinden 1 kişinin elenmesi gerekmektedir. Bu eleme ya 1 haftada 2 kişinin elenmesi ile olacak ki yarı finalde zaten bu 2 kişili eleme yapılacak yada bu güne kadar toplanan puanların ismini değiştirip 'final yolunda kullanılacak puanlar' olarak değiştirip önümüzde ki her hangi 1 haftada bu puanlardan en düşük alanı elemek.

Fikirlerinizi oylamada göstermenizi bekliyorum. Sadece yarışmacılar ve Jüri oy kullanacaktır.

@Cengo @Aserat @Yiğitt @beyazsoy @Tzira @OzaN @Reytinger @vadikızı @hayret bi şey @mrt-06 @Çiğdem- @Bully @Maskeli Fedai @EFE UYSAL @S.G.A.T. @ozgur2113 @xemrexxx @sokak sanati

**Sonuç çoğunluğun kararı ile belirlenecektir.
*** Puanlarla eleme son hafta yada final haftasında gerçekleştirelecektir ve o zamana kadar puan toplama imkanıda olacaktır yarışmacıların.

Çiğdem @sokak sanati da fikrimizi soruyor zaten yaptım demedi bu kadar sert mesajlar yazmana bence gerek yok.

Umut'un fikri mantıklı neticede o puanları toplamak çok zor ve bunun da karşılığı olmalı.
eğer sen bile buna müsade ediyorun benim diyecek sözüm yok ben başaksının elenmesine bile göz yummam diyorum ama siz kendinizi düşünüyorsanız birşey diyemem ben final puanlarını bile adaletsiz buluyorum 2 sezondur 2 kişi eşit finalde yarışamıyor diye ve şimdi puanı az olan elensin deniliyor herkes hakkıyla elensin puanım az olduğudnan demiyorum ben başkasının bu şekilde elenmesine kabul etmem bu karar bugün alınırsa ben yarışamda yokum

Kesinlikle eleme olmalı, herkes strateji uyguluyor, en güzel şarkılarını sona saklıyorlar bu haksızlık olur.

Pek anlamadım açıkçası. Hem oturmuş kuralları değiştirmek şimdilik doğru olmaz gibi. 3. sezonda yapılırsa daha iyi olur.