MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Oha tüh. :(

Ben bu gidişle yine oy veremem gibi, neyse ne yapıp girip vereceğim bu sefer. :Z

Yarın telimi tamire verecem format atılsın, pc'de aynı şekilde. :D Arkadaştan falan girebilirsem girerim artık. :F
Boşver hiç uğraşma bence oy kullanmasan da olur. :Z

Ben stratejimi iyi yaptığımı düşünüyorum bundan sonrası insanların takdiri. :D İnşallah yeter göreceğiz bakalım. :A

@vadikızı şarkımı cidden beğendin mi ilginç. :A Ama bak sakın benim etkim altımda kalıp yüksek bir puan vermeye kalkma ne hak ediyorsam onu ver söz üzülmeyeceğim. :D
valla beğendim bakalım açıklanınca görürsün dediğin gibi yaparsam
diğer arkadaşlara haksızlık olur:):)

@vadikızı jüri olmasaydın keşke :(
allah allah korkmayın hakettiğiniz puanları verecem üzüyorsunuz beni ama:(

tüm şarkıları beğendim neredeyse biri daha zayıf kalmış içlerinde sadece :) bu arada elendiğim için tesüflerimi iletememiştim yıldızcığım yerine efsunla iletiyorum tesüflerimi alın size efsun atahandan umbrella .ss

@Çiğdem- @sokak sanati @Cengo @OzaN @yatutarsa @cookies @vadikızı @EFE UYSAL @ozgur2113 @hayret bi şey @ABAY_06 @Reytinger @MelankoliK @Tzira @Billy Kane @mrt-06 @S.G.A.T. @Bully
Ne saçmalıyorsun yine bu ne? :F Neyse ben Beni Böyle Sev'imi izlemeye gidiyorum hazır boşum. Deniz'e Face'den iletir misin bir an önce dönsün onu BBS yağmuruna tutcam. :F