MusicSurvivor 11. Hafta

Yazdığım düşünceye katılıyorsanız Evet, Katılmıyorsanız Hayır'ı işaretleyin..

• Evet

Oy: 7 46.7%
  • Hayır

Oy: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Kimin hangi şarkıyı paylaştığını bilmeden oy kullandım. Pek içim açılmadı açıkçası şarkılardan :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mesela hangi parça? Bu parça çok popülerdir. :)
cnm ben cecelinin parçalarına çok hakim değilim duysam hatırlrımda şarkı isimleri olarak aklımda çok yok ama cecelinin hareketli parçaları baan daha çok hitap ediyor bu yarışmadada hareketli parçalarına hep yüksek verdim sanırım düşükleri duygusallar aldı:F:F:F

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Oylarımı kullandım. Bu arada ilk sezon kadın sanatçılar ağır basarken şimdi son 8'e iki tane kadın sanatçı kalmış. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Sorun değil.:D Ben erkenden açıklayayım dedim sadece.:D Oylama yarın bitiyor normalde. Pazar 16.00'da.:D
Tamamdır, çok sağol. :D Eve gelir gelmez yollarım, dinleyecek 4 şarkım kaldı. :D

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
oylarımı kullandım :)
maskeli melunu yine çok iyi gelmiş hiç içimden gelmese de iyi point aldı melun.ss
sezen aynı kaldı gibi geçen haftayla @mrt-06
sertabta gözle görülür yükseliş var geçen haftaya göre bence @hayret bi şey
@S.G.A.T. çok kötü yerden bölmüş şarkıyı 1 point alıyordu neredeyse şarkının tamamını bilmesem :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oylarımı gönderdim.

Açıkçası bu haftaki şarkılardan bir tanesi benim için çok öne çıktı ama diğerleri birbirine yakındı.

Sezen Aksu'nun "Geri Dön" yorumunu sanırım ilk kez bu yarışmada dinledim ve recapi birkaç kez dinleyince çok hoşuma gitmeye başladı. Baştan 1 puan veririm diyordum ama belki 5-10 kere daha dinlesem tam puan verecektim. :D

Evet @S.G.A.T. gerçekten recap için yanlış bir seçim yapmış şarkı pat diye gitti en iyi yerinde. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oylarımı gönderdim.

Açıkçası bu haftaki şarkılardan bir tanesi benim için çok öne çıktı ama diğerleri birbirine yakındı.

Sezen Aksu'nun "Geri Dön" yorumunu sanırım ilk kez bu yarışmada dinledim ve recapi birkaç kez dinleyince çok hoşuma gitmeye başladı. Baştan 1 puan veririm diyordum ama belki 5-10 kere daha dinlesem tam puan verecektim. :D

Evet @S.G.A.T. gerçekten recap için yanlış bir seçim yapmış şarkı pat diye gitti en iyi yerinde. :D
maskeli melunu yine çok iyi gelmiş hiç içimden gelmese de iyi point aldı melun.ss
@S.G.A.T. çok kötü yerden bölmüş şarkıyı 1 point alıyordu neredeyse şarkının tamamını bilmesem :D
benim anlamadığım şey @S.G.A.T. neden klıb kullanmamış(b)
yine benim ilk 3 adayıman birisi zirvelerde yer verdim ama şu şekilde kullansaydı diğerleridende geçerli not alırdı bence
2:18-3:48 olsaydı racap :-):-):-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Kimin hangi şarkıyı paylaştığını bilmeden oy kullandım. Pek içim açılmadı açıkçası şarkılardan :D
Ben Sezen'im. :)

Son haftalarda hep beğeniyorsun sonunda kaliteyi buldun. :D

Oylarımı gönderdim.

Tövbe estağfurullah gözlerim benle alay ediyor galiba. :D

@Nisa hoş geldin. :X Konuk jüri olsana sen de? :D