'Muhteşem Yüzyıl: Kösem'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ama şimdi rüstem deme hemen bir ozan güven gibi oynayabiliciler mi bakalım :) sen de bir atlar tepsin bir ben tepeyim tepkisi yaratacak mı performansları
sağdaki kıl tip (hangi oyuncu bir yerde görmüşüm sanki ) rüstemi aratmayacak gibi soldaki daha bir gevşek duruyor ? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
kıl tiple aslıhan gürbüz favorim diziyi götürse götürse onlar götürür diğerleri tırt gibi:)
ahmet karakterini oynayacak vatandaşı ben daha önce hiçbiryerde izlemedim sanırım nerden buldular acaba ? yani dizi aslında kadınların önplana çıktığı bir dizi kösem kadınların gücüyle gidecek mesela bir sülüman yok veya bir pargalı yok gibi ..

ama özellikle köprülüleri bekliyorum onlarda etkili karakterler olacak gibi birde tabi boncuklu ipraam :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,092
Puanı
1,061
ahmet karakterini oynayacak vatandaşı ben daha önce hiçbiryerde izlemedim sanırım nerden buldular acaba ? yani dizi aslında kadınların önplana çıktığı bir dizi kösem kadınların gücüyle gidecek mesela bir sülüman yok veya bir pargalı yok gibi ..

ama özellikle köprülüleri bekliyorum onlarda etkili karakterler olacak gibi birde tabi boncuklu ipraam :))
köprlüler son zeon gelirler anca turhan sultanla:)))

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati berk cankat mete horozoglu kadir dogulu gibi isimlerin oldugu dizi de ekin koc mu basrol yani bu dizi baslamadan bitsin bence :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati berk cankat mete horozoglu kadir dogulu gibi isimlerin oldugu dizi de ekin koc mu basrol yani bu dizi baslamadan bitsin bence :F

Başrol Beren Hülya. Ekin falan 4. Başrol olur ancak.:F Padişah ama baya pasif sanırsam. Kadın savaşları izlicez.:F
Mete falan yeni çeri ağası. Berk zaten uyuz bir şey niye onu saydin.:F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati berk iyi oyuncdur da ondan saydim niye saymayim basrole daha cok giderdi neyse tutmayacak dizi zaten fazla da önemi yok ne oldugunun :F

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati bilemiyorum ekinde iyidir ama basrollük degil ondan dedim :D dogru diyorsun he ben tutmayacak dediysem kesin tutar ama isin sakasi gercektende tutmayacagini düsünüyorum tutsa bile öyle 10+ reyting beklemeyin bence en fazla 7 diyorum ben :F