'Muhteşem Yüzyıl: Kösem'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
nadir sarıbacak harem ağasıymış beklediğim gibi :D @Çiğdem- @sokak sanati @Almila @*YıldırıM* @sürgünüm @destere @-potterhead- @mrt-06 @Harunnn60 @Aserat ve de beş kardeşin son totoşu @denizz19 :X
CSkkc8EUcAENfbJ.jpg
Role çok yakışacağı kesin. :ok:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
Bu dizide zaten hiç kimse doğru değil.:F
erkan keka doğru ama rolü küçük olmuş.ss
aslıhan gürbüz doğru ileride kösemle kapışacaklar gibi beroş çok ezilmese :A
fragmanlarda ya da resimlerde görmediğimiz isimler de var esra dermancıoğlu,eylem yıldız,zelko erkıç,sahra şaş,ceyda olguner ....

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
daha önce söylemiştim ama @Almila buralarda mıydı bilmiyorum :D ceyda olgunerin canlandıracağı mahfiruz sultan 2.osmanın annesi ve kösemin en büyük rakibi kendisi aynı zamanda mahidevran paçozunun kız kardeşinin torunu şimdiden pek bir soğukluk oluşturdu inşallah dizide bu ayrınıtıyı anlatırlar :D
@mrt-06 @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @Aserat @*YıldırıM* @EFE UYSAL @destere @sürgünüm
Ceyda-Olguner-biyografisi.jpg

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
daha önce söylemiştim ama @Almila buralarda mıydı bilmiyorum :D ceyda olgunerin canlandıracağı mahfiruz sultan 2.osmanın annesi ve kösemin en büyük rakibi kendisi aynı zamanda mahidevran paçozunun kız kardeşinin torunu şimdiden pek bir soğukluk oluşturdu inşallah dizide bu ayrınıtıyı anlatırlar :D
@mrt-06 @Bully @sokak sanati @Harunnn60 @Aserat @*YıldırıM* @EFE UYSAL @destere @sürgünüm
Ceyda-Olguner-biyografisi.jpg
Paçoz sen ve senin Hürremindir :F

Ya acaba değişecek mi buda Anastasia gibi? Bide neden afişlerde yok yani sonuçta Valide Sultanlığı görmüş bi sultan senin Hürreminin görmediği makam :F