Muhteşem Yüzyıl Kösem Video Çalışmaları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
24 ortadoğu ülkesinde pazar günü yayına başlıyoruz:X 2016 nın ilk aylarında pakistan ve arnavutlukta başlıcaz:X rusyada başlıcaktı kriz patladı.ss
Reytingleri merak ettim ondan sordum. Bakalım yurtdışında Muhteşem Yüzyıl kadar beğenilecek mi, ben de takip edeceğim onu da belirteyim. :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,302
Puanı
1,061
Reytingleri merak ettim ondan sordum. Bakalım yurtdışında Muhteşem Yüzyıl kadar beğenilecek mi, ben de takip edeceğim onu da belirteyim. :)
kimse bir my olamaz berenin yanına kıvançla kenanı koysalar da şansları yok :D
osn de başlıyor reytingleri anca isterlerse açıklarlar dubai tv de haziranda başlar :D bu arada dirilişten ses yok osn ve dubai tv my den sonra paramparça fragmanı da yayınladı :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
''look down you are talking to your highness'' sanki my yi tarif edip @sürgünüm ve @Forumdash a laf atıyor video :A neyse halimem :bhr: le başlamaları iyi olmuş beroşu gören kaçardı zira:A
@sokak sanati @Çiğdem- @destere @cookies @vadikızı @mrt-06 @GunesinOglu @Harunnn60
Aaa yok artık bende bunu koyacaktım şimdi. :D Hemen sen koymuşşsun. :F

Videoda 2 yabancı kız var. Kim onlar. Baya güzeller.

Sizin favoriniz kim? :A

@vadikızı @cookies @Çiğdem- @destere @sokak sanati @Bully @GunesinOglu
@mrt-06

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,302
Puanı
1,061
Aaa yok artık bende bunu koyacaktım şimdi. :D Hemen sen koymuşşsun. :F

Videoda 2 yabancı kız var. Kim onlar. Baya güzeller.

Sizin favoriniz kim? :A

@vadikızı @cookies @Çiğdem- @destere @sokak sanati @Bully @GunesinOglu
@mrt-06
çok cahilsini bizi tanımamışsın yabancı kadınlar: anne boleyn-maria antoneti-kraliçe elizabeth (anne boleynin kızı)- kraliçe elizabeth (15.yüzyıldaki)-ekaterina :)
@Çiğdem- i çatır çatır çatlatan insanlar hep:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
çok cahilsini bizi tanımamışsın yabancı kadınlar: anne boleyn-maria antoneti-kraliçe elizabeth (anne boleynin kızı)- kraliçe elizabeth (15.yüzyıldaki)-ekaterina :)
@Çiğdem- i çatır çatır çatlatan insanlar hep:A
Hayır yahu oyuncuları tanıyorum ama adları aklıma gelmiyor.:F:F

19.saniyede ki kız kim?

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,302
Puanı
1,061
Hayır yahu oyuncuları tanıyorum ama adları aklıma gelmiyor.:F:F

19.saniyede ki kız kim?
hızlı geçiyor arkada iki kadınla yürüyen anne boleyn-tudors- oyuncunun adı natalie dormer tanıdığın budur çünkü ame of thronesta margeryi oynuyor :D
öteki white queen dizisi elizabeth yüzü var iki tane yan yana oyuncunun adı rebcca ferguson :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
hızlı geçiyor arkada iki kadınla yürüyen anne boleyn-tudors- oyuncunun adı natalie dormer tanıdığın budur çünkü ame of thronesta margeryi oynuyor :D
öteki white queen dizisi elizabeth yüzü var iki tane yan yana oyuncunun adı rebcca ferguson :D
Bu videoları yapan kız ile konuştum ben. :A Türk'müş ama yabancı ülkede yaşıyor. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Sen diziyi mi eleştiriyorsun şuan. :eek: :A
Ağalar içime kaçmış olabilir. :A

Şaka maka 8.bölüm iyiydi ama tarihi olaylar hiç olmuyor dizi belirli bir yılda takılı kalmış. Sonra Mahfiruz karakteri yok. Onun oğlut tahta çıkacak ama kız yok ortalıklarda. Yani işte memnun olmadığım yerler var ama keyifle izliyorum yinede. :) Umarım sezon sonuna kadar gider.

Forum İstatistikleri

Konular
170,521
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
tekin