Muhteşem Yüzyıl Kösem 47.Bölüm Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
HAHHA AA BENCEDE CNM baksana bana evlenme vaktin gelmiş ve ertuğrulun reytingi üfleme demeye basladın emreye benzemeye baslama aman kardeşim dediğim kişi allah korusun ayoll :( :( :(
Ablacım asıl o beni taklit ediyor. :( Neyseki taklitler asıllarını yüceltir....

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ablacım asıl o beni taklit ediyor. :( Neyseki taklitler asıllarını yüceltir....
beyazıdın yalanı ortaya çıkacak gibi:A

sonun böyle olacak:A
hahah ama şey çok komikti yaaa senin perran avatarını almıştıya bende atacan niye kendi kendine konusuyor diyorum sen diye emreye mesaj yazmısım moral vermek için onunla atacan diye konusuyordum :F

şeyde çok komikti selenadakı hades gibi selena görüntüsü kayboluyor çocukları hala ben hadesim diye kandırmaya çalısıyordu @xemrexxx de sen onun avatarını silmişsin o farkında değil ozanı sensin diye kandırmaya çalısıyordu forumdakı en komedi olaydı vlla :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,677
Puanı
1,061
Ablacım artık evlenme vaktin geldi gibi dikkat ediyorum da son zamanlarda daha bir parlaklara daldın. :A

Sen Beren'i överken ben Nurgül diyordum burdan bile gerçekliğimiz belli. :A

Erdoğan bir KHK çıkarıp şu TV8'i kapatsa ne güzel olur. :A @xemrexxx

Gerçekten toplumumuzun yapısını bozan yayınlar yapıyor bu TV8 yeter artık! :mad:

Bence de @Bully haklı biraz üflüyorlar gibime geliyor. :A

@denizz19 Acun bak okumadan kanal kurdu sen de yaparsın eminim. :love1:
Acun kim Ya :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061
hahah ama şey çok komikti yaaa senin perran avatarını almıştıya bende atacan niye kendi kendine konusuyor diyorum sen diye emreye mesaj yazmısım moral vermek için onunla atacan diye konusuyordum :F

şeyde çok komikti selenadakı hades gibi selena görüntüsü kayboluyor çocukları hala ben hadesim diye kandırmaya çalısıyordu @xemrexxx de sen onun avatarını silmişsin o farkında değil ozanı sensin diye kandırmaya çalısıyordu forumdakı en komedi olaydı vlla :A
kız baksana 7. bölümden 47. bölüme kalitede level atladık beroşun kolları bile çarpık ve orantısız duruyor ama nurgül sultanım tam bir üstad dimi @mrt-06 @denizz19 :bhr:
ghgfhfghgf.png

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
beren neden rol yapamıyor diyorsan @destere cevap verir:A

algı benim işim faruk @Forumdash a sorabilirsin:A ama burada algılık bir duru yok ikisi de ahaliyi sakinleştirip isyan etmesini engellmeye çalışıyor :)))
ghgfhfghgf-png.54542

şurda beroşumdaki asalete bak birde nurgül menopozlusuna bak?
nurgül kollarını açmış yağdır mevlam erkek diye inliyor sanki :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
beren neden rol yapamıyor diyorsan @destere cevap verir:A

algı benim işim faruk @Forumdash a sorabilirsin:A ama burada algılık bir duru yok ikisi de ahaliyi sakinleştirip isyan etmesini engellmeye çalışıyor :)))

Birinde sultan bile olamamış, ailesinden ayrılmış başka topraklarda aşkı bulmuş ve aşkı ölüm ile cebelleşen Kösem isyanı durduruyor diğerinde oğlunu tahta çıkarmış güç ve kudreti elinde bulunduran Kösem var. Algı oluyor bu işte. Olayı saptırma.

Beren'ın girişi muhteşemdi herkes sevmişti sonradan ekip batırdı. Bu sahneye laf ettirmem.:)))