Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fragmanı izlemedim ama fragmanın resmine bakılırsa Safiye acıların kadını olmuş. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fahriye öldü mü şimdi :D Safiye'nin tahta oturması da Yılmaz Şahin'in fantazik hayal sahnelerinden biridir kesin. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
ya işte biz süperiz tahta da oturduk çatlasın hatuncuk kösem :oley: :oley: bu fragmanın üstüne bir adet hürrem sultan roman havası iyi gider göbek atma vakti :oley:

kız @Çiğdem- gel sen de @destere ile göbek at ama dikkat et totoşun göbeğinden uzak dur ezilir ölürsün :F

Handan'ın ölümü o zaman dolaylı yönden Safiye yüzünden olacak. :(

Fahriye konusunda bir sürpriz olabilir bence. :F Açık açık adamlar fragmanda fahriye öldü demiş. Belki öldü süsü vermişte olabilirler. Bu kadar belli edeceklerini sanmam.
bu fragman hatrına yılmaz şahine 2 bölüm saçmalama hakkı veriyorum :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Geçen Fragmanlar çok kötüydü. Onlara nazaran karşılaştırma yaparak iyi dedim. :D Bu fragman Iyi geldi bana. Bakalım Fahriye ve Handana ne olacak. :A
İçi boş fragmanlar. Bölümün geneli kötü olunca fragmana takılmıyorum artık gelecek hafta da beğenmezsem bırakacağım hepten.

zıpçık ın ceza değeri kaç point @Bully @mrt-06 :A gerçi yiğit de hadsiz demiş bana bunların hesabını safiye sultan gibi soracağız anketlerde :A admin namzetimiz pompy dir:A
Benim sana hakaretlerim ceza almıyor çünkü sana cuk oturuyor :A