Muhteşem Yüzyıl Bitiyor !

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İyi de vadi ab de özetiyle 1-2 oluyo :D Total de özeti 8 özeti öbgzk ve my hariç özet bütùn dizileri geçiyo :D Vadi nin yaptığı karı kimse yapamaz pana 10 yıldır vadiyle geçiniyo

- - - Ekleme - - -

İyi de vadi ab de özetiyle 1-2 oluyo :D Total de özeti 8 öbgzk ve my hariç özet bütùn dizileri geçiyo :D Vadi nin yaptığı karı kimse yapamaz pana 10 yıldır vadiyle geçiniyo

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ab grubu tüm insanlar 2 milyonu temsil etmez vadi tüm kişilerde yani 70 milyonda fark atıyo ab ne :D açık ara en çok izlenen dizi my 3.en çok izlenen dizi

yapılan bilimsel araştırmalar göre ab halkı türkiyenin %9na takabül ediyor..
yani 7-8 milyon civarında

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
takas birazda şöyle düşün Vadi Total'de yine 13 reyting alsın.A/B'de ilk 50'ye giremesin nolur sence? :A

böyle bişey olacagına inanmıyormusun en kötüsü kurtların gibi olur işte totalde 13 alan dizi ab de 35 puan fark yiyor

- - - Ekleme - - -

kurtların ab deki düşük çıkmasının sebebi tamamen erkek dizisi olması kadınlara hitap edecek hiç bişey yok. kurtlar ilk başta başlarken kadın dizisiydi. 4-5 kadın ana karakter vardı( çakırın kız kardeşi, elif, elifin arkadaşı, hanife ana, assiye çakırın eşi.. ) ama şimdi sadece yarım kadın var oda savcı

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
vadi 10 -16 yaş grubunda çok izleniyor izleyicilerinin yüzde sekseni bu gruptan onun için ab dizisi değil ..
Arrrkadaşım bi reytinglere bakıp gelir misin lütfen ? hiç 10 - 16 yaş grubunun daha çok izlediği diziye benziyor mu ?

- - - Ekleme - - -

böyle bişey olacagına inanmıyormusun en kötüsü kurtların gibi olur işte totalde 13 alan dizi ab de 35 puan fark yiyor

- - - Ekleme - - -

kurtların ab deki düşük çıkmasının sebebi tamamen erkek dizisi olması kadınlara hitap edecek hiç bişey yok. kurtlar ilk başta başlarken kadın dizisiydi. 4-5 kadın ana karakter vardı( çakırın kız kardeşi, elif, elifin arkadaşı, hanife ana, assiye çakırın eşi.. ) ama şimdi sadece yarım kadın var oda savcı
Hop kadın dizisi derken ?

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Arrrkadaşım bi reytinglere bakıp gelir misin lütfen ? hiç 10 - 16 yaş grubunun daha çok izlediği diziye benziyor mu ?

- - - Ekleme - - -

Hop kadın dizisi derken ?

ilk bölümde lighttı dizi elifin yatagından çıkmayan polat vardı. :))))

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061

Beyazsoy 5 puanda olduğuma dua et :) sen vadiyi berenin dizileriyle karıştırdın herhalde

İnanmıyorum var mı ?
ben kanıtımı undum ister incel ister hiç bakma incelemiyorsan bnhm doğruu dediğimi kabul ediyon ddemektir:D

- - - Ekleme - - -

Beyazsoy 5 puanda olduğuma dua et :) sen vadiyi berenin dizileriyle karıştırdın herhalde

İnanmıyorum var mı ?
ben kanıtımı undum ister incel ister hiç bakma incelemiyorsan bnhm doğruu dediğimi kabul ediyon ddemektir:D

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

- - - Ekleme - - -

Xemre Allah'ını seviyosan bi gün vadiyle uğraşma kabul etmiyorum

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

İnanmıyorum var mı ?

kardeşim ne biçim kurtlarcısınız vadinin ilk bölümünü izlemediniz mi polat elifle gününü gün edşiyordu :)))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Beyazsoy güldürme ne kadını kadınlar izler tabi ama kadın ağırlıklı olmaz vadi

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Yine vadiye sataşma çabaları :D 3-5 gereksiz kişi karalamaya çalışıyor diziyi dizi 10.yılında en çok izlenen dizi vadi ezer bunu bilin :D

Emrex 2 milyon beğenen kişiye bakmış sanırım 10-20 yaş arası diyor :D :D