Muhteşem Yüzyıl 132. Bölüm Fragmanı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen niye geldin konuya ben sadece Mustici kardeşlerimi etiketlemiştim. :A

Şer ittifakının arasına girmek için gene fesatlık çıkaratacaksın ortalığa.:AAyrıca Fragman konusunun Mustafası HÜRREM'i mi olur.:kiki:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Gönlün bizden yana yapacak bir şey yok.:ASen ağır Mihrimah'çı olduğuna göre Mustafa'yı tepelemenin zamanı geldi.:A

O babası ona inanmadığı için isyan etti.:Dİsyan sayılmaz o.:A
melun acemlerle iş birliği yaptı devletin düşmanına kaçtı daha neyi isyan sayılmaz :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şer ittifakının arasına girmek için gene fesatlık çıkaratacaksın ortalığa.:AAyrıca Fragman konusunun Mustafası HÜRREM'i mi olur.:kiki:
Konumda Hürremci melunları istemiyorum. :kiki: Ama neyse size de yazık sultanınız yakında cehennemin dibini boylayacak. :Z

@Bully beni etiketlememişsin :bağır:
Sen Hürrem-Rüstem şer ittifakının başı xemrexxx'e konseyimize karşı darbe teklif etmekten ve melun şahıstan sürekli Mihrimah fotoğrafları istediğin için süresiz olarak uzaklaştırıldın. Ama bağımsız olarak yoluna devam edebilirsin tabii.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konumda Hürremci melunları istemiyorum. :kiki: Ama neyse size de yazık sultanınız yakında cehennemin dibini boylayacak. :Z

Sen Hürrem-Rüstem şer ittifakının başı xemrexxx'e konseyimize karşı darbe teklif etmekten ve melun şahıstan sürekli Mihrimah fotoğrafları istediğin için süresiz olarak uzaklaştırıldın. Ama bağımsız olarak yoluna devam edebilirsin tabii.

Yananlara nisbet yaparak Cennetinde hayırlı bir kul olarak yaşayacak sen neden bahsediyorsun.:bhr:
Mustafa'cı Melunların zaten konu açması yasaklanmalı artık.Devriniz bitti hadi yol alın.:oley:Hürrem Sultan devri devam ediyor devam edecek.:Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yananlara nisbet yaparak Cennetinde hayırlı bir kul olarak yaşayacak sen neden bahsediyorsun.:bhr:
Mustafa'cı Melunların zaten konu açması yasaklanmalı artık.Devriniz bitti hadi yol alın.:oley:Hürrem Sultan devri devam ediyor devam edecek.:Z
Yahu katil yılanlar nasıl cennete girsin o melaune cehennem ateşlerinde cayır cayır yanacak. :Z Mahi'min beddualarından nasibini alacak. :Z Hürrem Sultan devri diye bir şey yok. Kendisi Valide Sultan olamadan vefat etti. :kiki: Nurbanu Sultan devri demek istedin herhalde. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yahu katil yılanlar nasıl cennete girsin o melaune cehennem ateşlerinde cayır cayır yanacak. :Z Mahi'min beddualarından nasibini alacak. :Z Hürrem Sultan devri diye bir şey yok. Kendisi Valide Sultan olamadan vefat etti. :kiki: Nurbanu Sultan devri demek istedin herhalde. :A

Eğer efsaneyi izlemeye devam ediyorsan Dolunay Soysert'in canlandırdığı karakterin çok güzel bir sözü vardı.Süleyman'ı yönetenin Hürrem olduğunu ima eden çok cuk oturmuş bir söz.Hürrem Sultan tam 46 yıl hüküm sürdü Osmanlıya peki nurbanu hep Mihrimah'ın gölgesinde kalmış bir köle.:cool:Çok acı bir gerçek Hür değil Köle ve Hürrem ile kıyaslanıyır.:(

Mahi'nin Duasıyla mı Dünya'yı yönettide Mahi'nin Bedduasıyla Cehenneme atılacak.:A(Erdoğan For.:F)

alacak tabii adam gibi adam o :)) onun pirü pak ruhu 461 yıl sonra bile peşinizi bırakmıyor bak :A
Malesef.:(Örnek aldı nasıl içine işlediyse büyücü.:AAdam herkesi kendi gibi yaptı.Mehmet Günsur'da nasıl yakışmıştı o sinsi role.:D

Son düzenleme:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Demekki yerime yakup alınmış :T: O melunla en çok ben tartışmaya giriyordum ama konseyden uzaklaştırılmışım.Adalet mi bu :(

Gönlün bizden yana yapacak bir şey yok.:ASen ağır Mihrimah'çı olduğuna göre Mustafa'yı tepelemenin zamanı geldi.:A

O babası ona inanmadığı için isyan etti.:Dİsyan sayılmaz o.:A
Ben ağır Mihrimahçı değilim ben Musticiyim taam mı .ss