Muhteşem Yüzyıl 119. Bölüm Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu Sülüman'ın kaçıncı bayılması sayamadım? .ss Ah Yılmaz Şahin ah. :( Tabii ordunun gözü önünde bayılması iyi olmadı. :A

Ne kucaklamış menopozlu?

sen diziyi izliyormusun bizimi yiyorsun ?:))

kırk soru sordum mübarek bir tanesinide bil ?:))

Yılmaz Şahin yine son 45 DK döktürmüş resmen soluksuz Izledim tebrikler. :)

Öyle kelimeler seçiyorsun ki anlayamıyorum?

bizim oralarda etek ve üsttten oluşan kıyafetlere fistan denir sizin oralarda abiye mi deniyordu ?:)

hanı menoğpozlu müzik eşliğinde yarım saat bir fistanı kucaklayıp gezdiriyordu o fistan seliminmi diye sordum :)

Yılmaz Şahin yine son 45 DK döktürmüş resmen soluksuz Izledim tebrikler. :)
mel unlar afife hatun u öldürdüler:( yanlız dizi bu hafta fox doldu ulema paşa lale devrinde reyhanın kocasıydı, el kasr mirza lale devrinde yeşimin doktoruydu :) mehmet ulay arka sıradakilerden :) afife hatun öldü oğlu hamdi alkan ar.sıra.yönetmeni haftaya gelir o da :F @xBUGRAx

bizim oralarda etek ve üsttten oluşan kıyafetlere fistan denir sizin oralarda abiye mi deniyordu ?:)

hanı menoğpozlu müzik eşliğinde yarım saat bir fistanı kucaklayıp gezdiriyordu o fistan seliminmi diye sordum :)
Kelime haznem seni kadar geniş değil ne yapalım? :) Sülüman'ın olması lazım. :)

mel unlar afife hatun u öldürdüler:( yanlız dizi bu hafta fox doldu ulema paşa lale devrinde reyhanın kocasıydı, el kasr mirza lale devrinde yeşimin doktoruydu :) mehmet ulay arka sıradakilerden :) afife hatun öldü oğlu hamdi alkan ar.sıra.yönetmeni haftaya gelir o da :F @xBUGRAx

MY'de oynamaktan kolay ne var hep diyorum. :F

Kelime haznem seni kadar geniş değil ne yapalım? :) Sülüman'ın olması lazım. :)

sen sonunda selimi seçti hürrem dediğinde ben ekrana baktım hürrem bir fistan kucaklamıştı o yüzden seliminmi diye sordum sen nerden anlamıştınki selimi seçtiğini ?:)

Buğra'nın Dizi de gözü kaldı zaar. :A

Yalnız Afife'de gitti acaba yerine şöyle asil orta yaşta bir Oyuncu gelir mi. :Z

sen sonunda selimi seçti hürrem dediğinde ben ekrana baktım hürrem bir fistan kucaklamıştı o yüzden seliminmi diye sordum sen nerden anlamıştınki selimi seçtiğini ?:)
Fistan kucaklaması Selim'i seçmesinden önceydi. :) Selim'e artık senin arkandayım dedi maalesef. :(