22 Eylül 2024 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • This poll will close: .
Kimse kimseyi kandırmasın Yabani de Kirli Sepeti de yeni sezonu hak etmiyorlardı, ikisi de (nedeni anlaşılamaz şekilde) birdenbire finalden yeni sezona döndü, ikisi de boyunun ölçüsünü (şimdilik) aldı...

Tabii ki 4-5 hafta daha denesinler ama ikisinin de yükseleceğini sanmıyorum, ha belki de Deha düşecek, Teşkilat zaten çok yoruldu, bunlar düşük ihtimal ama her şey olabilir...
Yabani konusunda haklısın ama Kirli Sepeti potansiyeli olan bir iş. Sezona kadrosunu güçlendirerek sağlam bir hikaye ile başladı. Yayın tarihi ertelenmese ve sezona 8 Eylül'de başlasaydı bol tekrar ile daha iyi oranlar alabilirdi dün akşam ama yine de 5 sezondur devam eden bir dizinin geri döndüğü ve iddialı bir rakibin başladığı akşamda Total'de yükselmesi gelecek bölümler için umut vaat ediyor bence.
------
Teşkilat ve Kirli Sepeti izledim.

Kimse kimseyi kandırmasın Yabani de Kirli Sepeti de yeni sezonu hak etmiyorlardı, ikisi de (nedeni anlaşılamaz şekilde) birdenbire finalden yeni sezona döndü, ikisi de boyunun ölçüsünü (şimdilik) aldı...

Tabii ki 4-5 hafta daha denesinler ama ikisinin de yükseleceğini sanmıyorum, ha belki de Deha düşecek, Teşkilat zaten çok yoruldu, bunlar düşük ihtimal ama her şey olabilir...
@Aserat dörtlüleri yaktı geliyor. :A

Deha şov yapmış :A Seyirci hakkını vermiş haftaya çift haneleri de zorlar.

Teşkilat'ın yükseleceği belliydi, yorumlara bakılırsa biraz daha yükselebilir. Tims&B'yi kutlarım :A

NOW 2-3 hafta sonra sağlam temizlik yapacak. Kirli Sepeti ve Yabani'nin yeni sezona kalması hataydı, bunlar yüzünden Kötü Kan yanlış güne konuldu ve büyük ihtimal onu da götürecekler.

Deha şov yapmış :A Seyirci hakkını vermiş haftaya çift haneleri de zorlar.

Teşkilat'ın yükseleceği belliydi, yorumlara bakılırsa biraz daha yükselebilir. Tims&B'yi kutlarım :A

NOW 2-3 hafta sonra sağlam temizlik yapacak. Kirli Sepeti ve Yabani'nin yeni sezona kalması hataydı, bunlar yüzünden Kötü Kan yanlış güne konuldu ve büyük ihtimal onu da götürecekler.
Kötü Kan'ın cumaya konmasının Kirli Sepeti ve Yabani'yle ne alakası var? Salı ve çarşamba da boştu ama Gaddar'daki stratejiyi uygulayıp kadın izleyiciye hitap eden dizilerin karşısına erkek işi çıkarmak istedi maya tutmadı.

• Aynen
Reactions: AhmetBayram
Sakin ol şampiyon. Arkadaşımla şakalaşıyoruz biz. Senlik bir durum yok. Her şeyi ciddiye alma bu kadar :)
Ben şampiyon olmadım ki ?
Karıştırdın muhtemelen.
Neyse konumuzla da zaten hiçbir alakası yok niye yazdığını anlamadım ?
Mesajımı yazdığımda heyecanlandım ama bunu sen nasıl anladın şaşırdım şimdi ? :) Zaten genellikle hep 'şakalaşmayla' başlıyor, sonra devamı geliyor. Herhalde yaşadığımız ülkede böyle oluyor. Artık bunu iyice kavramış oldum.
Bilakis , tam da benlik bir durum olduğu için zaten cevap yazıyorum yoksa diğer arkadaşlarımın mesajlarına ,yorumlarına yaptığım gibi sadece yorumları beğenip beğenip geçerdim.
Konu ciddi.
Oyun oynamıyoruz burada !