Muhteşem Yüzyıl'ın Karşısına Dişli Rakip Geliyor!

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Yeditepe İstanbul'dan sonra yeniden aynı projedeler

1x8qw.jpg

Show Tv de Muhteşem Yüzyıl Dizisinin yerini Ustura Kemal alıyor. Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı ve başrollerinde Oktay Kaynarca ile Emre Kınay'ın yer alacağı dizide, Oktay Kaynarca ile Emre Kınay'ın karşısında oynayacak süpriz isimler sır gibi saklanıyor. Cansu Dere ve Hatice Şendil gibi isimlerle görüşüldüğü öne sürülen yapım, en az Muhteşem Yüzyıl kadar ses getireceğe benziyor. Çizgi roman kahramanını hayata geçiren proje, dönem dizisi olarak bir hayli iddialı. Uzun süren hazırlıkların ardından, İzmit'de kurulan platoda yakın zamanda çekimlerine başlanacak dizi, seyircisi ile Mart ayında, Show Tv ekranlarında buluşacak. Muhteşem Yüzyıl dizisine dahil olduğu haberleriyle gündeme gelen ve son günlerde adı Özcan Deniz ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Gül Ocakcı da, Ustura Kemal dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Cansu Dere kabul ederse iyi olur dizi için.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
cansu Dere de Kabul ederse iyi olur. Bence kuzey Güney den daha güclü bir rakip.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Oyuncu kadrosu bomba gibi gerçekten lakin Muhteşem Yüzyılı geçebilecek yapım yok:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mustafa Şevki Doğan en son Dürüye'nin Güğümleri'ni yönetmişti. Ondan önce de yanılmıyorsam Baba Ocağı'nı yönetmişti. Farklı bir tarzı var ama komedi dışında bir dizide nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

İyi bir iş olduğu takdirde Yetenek Sizsiniz'in reytinglerini koruyabilir Muhteşem Yüzyıl'ı geçemese de...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Muhteşem Yüzyıl'ı geçmesi çok zor.Muhteşem bir senaryo ile belki.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zaten Muhteşem Yüzyıl'ı geçmeye çalışacaklarını sanmıyorum. Çarşamba günü iyi oranlar alarak Muhteşem Yüzyıl'ın iyice uçmasına engel olmaya çalışacaklar :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Klasik reklam olsun diye muhteşem yüzyıla rakip diye lanse etmişler olsa olsa çocuklar duymasına belki kuzey güneye rakip olur.. cansu dere ve hatice sendıl oynarsa dizi yayından kalkar

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
muhteşem yüzyılı geçemez zaten o yüzden rakip olarak bile görmek gereksiz bence karşılaştırılacak olan kuzey güney mi bu dizi mi olmalı :)

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Mustafa Şevki Doğan en son Dürüye'nin Güğümleri'ni yönetmişti. Ondan önce de yanılmıyorsam Baba Ocağı'nı yönetmişti. Farklı bir tarzı var ama komedi dışında bir dizide nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

İyi bir iş olduğu takdirde Yetenek Sizsiniz'in reytinglerini koruyabilir Muhteşem Yüzyıl'ı geçemese de...

Adminim Mustafa sevki dogan osman sinav zamaninda vadi nin ilk 45 bölümünde yönetmenlik yapmisti

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga ben bu diziyi izlerim :D oktay kaynarca başrol mustafa şevki doğan yönetmense her türlü :D bence totalde belli olmaz zirveye oynayabilir.ab de zor ama totalde belli olmaz.mustafa şevki doğan eski vadinin bir süre yönetmenliğini yapmış bi isim

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Çarşamba günleri takip ettiğim bir dizi yok. Bu dizi iyi olursa izleyebilirim :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
ben bu diziyi merakla bekliyorum izlemeyide kesinlikle düşünüyorum... kötü yorum yapan arkadaşlar var ama sizde muhteşem yüzyılı çok abartıyosunuz.. koskoca cihan padişahı haremde aşk peşinde oradan oraya koşuyor... ya ustura kemal? ustura kemal vatanını işine takn bir vatan sever ve ben bu diziyi gerçekten çok merak ediyorum dizi için koskoca bir platform hazırlanıyor... sizin bunan haberiniz yok sanırm... dizi mustafa kemal devrini anlatıyor.. yaptığınız ve dediğiniz şeyler çok kırıcı ayrıca süreç film kaliteli işler yapar bazı gereksiz sitcom haricinde...