Muhteşem Yüzyıl'ı Öne Geçiren Faktör

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bana da gıcık olabilirler sonuçta mankenleri,mimiksizleri iyi oyuncu oalrak kabul etmiyorum :A o yüzden fan takımının hedefindeyim :( ayrıca misal the o.c. yi birkaç bölüm izleyip de medceziri beğenmemi bekleyenler var yani foruma bir psikiyatr şart artık :F

hürreMeryeM en üst düzey kalite, halit ergenç ile birleşince ulaşılamaz bir kalite oluyordu ancak vahide teyze de kötü değil en azından zirvedeki dizilere bakınca ( kvp,karagül,karadayı,küçük ağa,as,küçük gelin,şt,medcezir) tek rakibi ece uslu biraz da bergüzar :A
Hala MY'yi bana övüyor yaa :F 4.sezon benim için bi hiç sezonu yaa boşver işte:F Mustafa'nın infaz sahnesi hariç.Ne de olsa eskiyi yaad ettiler:X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
Doğru hakkını yiyemem şimdi, fanları bir tek Balkanlarda olduğu için bu kadar öne geçti. Hürrem'den sonra sağlam bir çakılış bekliyorum :D
a gülüm my nin arapça sayfası aşk-ı memnudan sonraki en büyük sayfa my nin her yerde fanfinfonu vardır :X

hürremeryem gitti hala karadayı 5 e katlayabiliyor:A

Hala MY'yi bana övüyor yaa :F 4.sezon benim için bi hiç sezonu yaa boşver işte:F Mustafa'nın infaz sahnesi hariç.Ne de olsa eskiyi yaad ettiler:X
en azından boş yere başrolleri vurdurup durmuyorlar :A
ayrıca boş sezon varsa o 3.sezondur :F

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,633
Puanı
1,061
a gülüm my nin arapça sayfası aşk-ı memnudan sonraki en büyük sayfa my nin her yerde fanfinfonu vardır :X

KPA'nnı web sitesinde de sırasıyla Türkçe, Arapça ve İngilizce dilleri var. Dikkat edersen Arapça 2. sırada :D

Ve şu detaya da bakalım, KPA daha başlamadan Arap ülkeleri başta olmak üzere 16 ülkeye ihraç edildi. MY bunu yapabildi mi :D Yapamaz ancak cakası Makendonya'ya falan söker.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

3.sezon bu sezona 10000000 basar (kesin) :A Hürrem kaç kere kaç kişiyi zehirlemeye çalişmişti??? Kaftan olayını bile 2 kere aynı sahneyle çektiler yaa :F:F Sadece Valide yerine Mahidevran Sülüman yerine Mustafa :F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
KPA'nnı web sitesinde de sırasıyla Türkçe, Arapça ve İngilizce dilleri var. Dikkat edersen Arapça 2. sırada :D

Ve şu detaya da bakalım, KPA daha başlamadan Arap ülkeleri başta olmak üzere 16 ülkeye ihraç edildi. MY bunu yapabildi mi :D Yapamaz ancak cakası Makendonya'ya falan söker.
satılmak önemli değil osmanlı kıyam ve fatih dizileri başlamadan 30 ülkeye satıldı sonuç nerede :F kss ve kpa başmadan 22 ülkeye satıldı sonuç nerede biri türkiyede 3 diğeri5 reyting alıyor :)

kss daha hatırla sevgiliyi geçemiyor :F

site oalyına çok takılma my nin sitesi türkçe-ingilizce :) arapça-rusça kısmını da yayınlayan kanalalr hallediyor :X

son oalrak satılmak değil izlenmek önemli artık :) misal 20 dakika kss ve kpa gibi mbc ye satıldı anca 30 dizi içinde en az izlenen 3 diziden biri oldu :cool:

3.sezon bu sezona 10000000 basar (kesin) :A Hürrem kaç kere kaç kişiyi zehirlemeye çalişmişti??? Kaftan olayını bile 2 kere aynı sahneyle çektiler yaa :F:F Sadece Valide yerine Mahidevran Sülüman yerine Mustafa :F:F
yok artık :eek: boş oyalamacaydı firuze olayı zaten o gittikten sonra da tekrara sardı yılmaz aşhin :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
satılmak önemli değil osmanlı kıyam ve fatih dizileri başlamadan 30 ülkeye satıldı sonuç nerede :F kss ve kpa başmadan 22 ülkeye satıldı sonuç nerede biri türkiyede 3 diğeri5 reyting alıyor :)

kss daha hatırla sevgiliyi geçemiyor :F

site oalyına çok takılma my nin sitesi türkçe-ingilizce :) arapça-rusça kısmını da yayınlayan kanalalr hallediyor :X

son oalrak satılmak değil izlenmek önemli artık :) misal 20 dakika kss ve kpa gibi mbc ye satıldı anca 30 dizi içinde en az izlenen 3 diziden biri oldu :cool:

yok artık :eek: boş oyalamacaydı firuze olayı zaten o gittikten sonra da tekrara sardı yılmaz aşhin :F
Bak boş olaydı diyorsun. Boş olaysa boş sezonmuş :F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
Yeme beni x-emre-x-x-x . :A Sen bile izlemiyorsun:A KPA sayfası MY sayfası reyting sayfası dolaşiyorsun çarşambalari:F
yok artık :eek: kpa yı napayım bir kere kadın başrolüni vasatın altında görüyorum ki zaten öyle fan takımı hariç herkes öyle görüyor :) senaristlerinin de ederi belli :F