Kanal D Muhteşem İkili - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Perşembe yayınlansa bile mi? :A @Çiğdem- @Harunnn60
Ben zaten televizyondan dizi izlemiyorum ki, o nedenle bir dizinin hangi gün yayınlanacağının bir önemi yok. Mesela şu an perşembe akşamından Bizim Hikaye, Bir Zamanlar Çukurova ve Muhteşem İkili'yi izliyorum. Çarpışma başlarsa onu da izleyeceğim. Ama mesela cuma, cumartesi, çarşamba ve pazar günleri de dizim yok. Söz ve UTC var diğer günler de. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Babam maç izledi Fener sonra Beşiktaşımızın maçı vardı tv den izleyemedim diye üzülüyordum ama bitince tekrar verdiler izledim @Yiğitt :Z:Z:Z

Dizi gerçekten çok kaliteli Kerem ile İbo iyi ikili olmaya başladılar hapishane kavgaları güzeldi aralarıdna itiş kakışmalarda komik oluyor :A Ama dizinin ciddilik dram boyutu gün geçtikçe yükseliyor Uğur beyde güzel bir hava kattı bölüme :Z:Z:Z

Dizinin kötü adamının adı nedir bilmem ama oda yakışmış diziye şu zehirledikleri adamın oğlu :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Görüntüler falan çok iyi, yönetmen Çağatay Tosun farkını ortaya koyuyor yine. Bu bölüm hapishanede geçti çoğunluk, aksiyon odaklıydı. Biraz sıkıldım, son dakikaları güzeldi yine. Bizimkiler kaçtı hapisten. :X

Uğur Yücel birkaç bölüm kalsaydı bari, hemen kaçtı. :(

Barca ve Nilüfer sahnelerini bekliyorum özellikle, çok eğlendiriyor. :Z MKC'nin oğlu da çok tatlı. :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. BÖLÜM

Görüntüler falan çok iyi, yönetmen Çağatay Tosun farkını ortaya koyuyor yine. Bu bölüm hapishanede geçti çoğunluk, aksiyon odaklıydı. Biraz sıkıldım, son dakikaları güzeldi yine. Bizimkiler kaçtı hapisten. :X

Barca ve Nilüfer sahnelerini bekliyorum özellikle, çok eğlendiriyor. :Z MKC'nin oğlu da çok tatlı. :A @Çiğdem-
Fragmanda görünüyor ama bazıları hayal demiş bazıları ölmedi demiş ama bencede hayaldir yinede bir umut bekleyelim :A :A :A

Aaa bu diziye yazık olur vlla reytingler yükselmezse , bu bölüm artış bekliyorum
:Z:Z:Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Çarpışma daha iyi gibi evet. :A @Çiğdem- :A

Hımm tmm en yakın zamanda bakacam inşallah :D

2. BÖLÜM

Fragmanda görünüyor ama bazıları hayal demiş bazıları ölmedi demiş ama bencede hayaldir yinede bir umut bekleyelim :A :A :A

Aaa bu diziye yazık olur vlla reytingler yükselmezse , bu bölüm artış bekliyorum
:Z:Z:Z
şu cigdemin aklını karıştıralım azıcık :A @serhatt @destere @xBUGRAx @Aserat @cookies @DosiDsitqHTWoAIVlbR.jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu zibidiler aklını karıştırcaksa Kıvancın dizisine hiç gelmesin :A
Muhteşem Zibidileride izledim Çarpışmadan sonra :A :A :A

Reytingler ne olursa olsun zibidileri bitene kadar izlemeye devam hiç sıkıcı sahneleri yok @Yiğitt :Z:Z:Z @Harunnn60

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Bakarsın yani. Hmmm. :A

Çarpışma daha iyi gibi evet. :A @Çiğdem- :A

Hımm tmm en yakın zamanda bakacam inşallah :D

Demin denk geldim de bu dizinin özeti başlamış bile. Nasıl bir korkuysa artık. :A

Muhteşem Zibidileride izledim Çarpışmadan sonra :A :A :A

Reytingler ne olursa olsun zibidileri bitene kadar izlemeye devam hiç sıkıcı sahneleri yok @Yiğitt :Z:Z:Z @Harunnn60

SON 2 bölüm tadını çıkar :A
çiğdem ablayı sinir krizine sokan görüntü :A oka bas Hogatha:A