'Mucize Doktor'da Şok Ayrılık! | FOX

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şimdiye kadarki "Şok Ayrılıkların" en şoku olabilir. :D

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Harbiden şok ayrılık. Dizideki para krizi gerçekte mi var acaba? :D

Dizi kötü etkileyebilecek bir ayrılık bu. Ali çok yalnız kalacak.

• Beğendim

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Bence final olması lazım ama reyting başarısı ortada, yeni sezon sürprizi yapabilirler. Umarım yapmazlar, tadında kalmalı artık...
Reytingi baya iyi umarım düzgün konu bulunur da final yapmaz anlaşılan izleyiciyi hiç de sıkmıyor bu senaryo felan tadında kalmalı dediğin gibi ama o final bu reytinglerdeyken olmamali

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Harbiden şok ayrılık. Dizideki para krizi gerçekte mi var acaba? :D

Dizi kötü etkileyebilecek bir ayrılık bu. Ali çok yalnız kalacak.
Birsen Altuntaş'ın tv100'ün sitesinde ki haberinde şöyle yazıyor:
Son dönemde reyting sıralamasında düşüş yaşayan Mucize Doktor dizisinin erken final yapmayacağı ancak dizide oyuncu kısıtlamasına gidilebileceği konuşuluyor.

• Beğendim

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Birsen Altuntaş'ın tv100'ün sitesinde ki haberinde şöyle yazıyor: daha geçenlerde tv100'ün haberinde bzç final yapacak diyordu ama birsen çıktı yalanladı eğer para sıkıntısı olsa daha 1 bölüm önce zerrin tekinodr gibi bir oyuncuyu getireceklerini zannetmiyorum ya senaryo gereği çıktı ya da oyuncu kendi çıkmak istedi
Birsen Altuntaş'ın tv100'ün sitesinde ki haberinde şöyle yazıyor:
Daha bir bölüm önce zerrin tekindor gibi büyük bir oyuncu getirdiler para sıkıntısı olsa bence o kadar büyük oyuncu getirmezlerdi reha özcan ya senaryo gereği ayrılıyo ya da kendi isteğiyle. Ayrıca pınar bulutun 2 gün önce canlı yayını vardı dizide konu çok sezonlar boyunca sürebilir felan dedi bu sezon biteceğini zannetmiyorum eğer bu sezon bitirme gibi bir planları olsa konuları bu kadar lastık gibi uzatmazlar çünkü işlenecek çok fazla konu var.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Daha bir bölüm önce zerrin tekindor gibi büyük bir oyuncu getirdiler para sıkıntısı olsa bence o kadar büyük oyuncu getirmezlerdi reha özcan ya senaryo gereği ayrılıyo ya da kendi isteğiyle. Ayrıca pınar bulutun 2 gün önce canlı yayını vardı dizide konu çok sezonlar boyunca sürebilir felan dedi bu sezon biteceğini zannetmiyorum eğer bu sezon bitirme gibi bir planları olsa konuları bu kadar lastık gibi uzatmazlar çünkü işlenecek çok fazla konu var.
Bir Zamanlar Çukurova haberini kendisi yapmamıştı, o yüzden yalanladı. Ama bu haberi hem kendi yaptı, hem de hesabında paylaştı. Doğru olabilir belki ama dediğin gibi öyle bir şey olsa Zerrin Tekindor gelemezdi.

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Bir Zamanlar Çukurova haberini kendisi yapmamıştı, o yüzden yalanladı. Ama bu haberi hem kendi yaptı, hem de hesabında paylaştı. Doğru olabilir belki ama dediğin gibi öyle bir şey olsa Zerrin Tekindor gelemezdi.
Niye böyle bir haber yaptı anlamış değilim sonuçta zerrin tekindor en az başroller kadar maaş alıyodur öyle bir sorun olsa ezonun annesi olarak 2-3 bölümlük geçici biri gelirdi aynı şekilde 5-6 bölüm öncede ezgi geldi o da iyi maaş alıyordur.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Niye böyle bir haber yaptı anlamış değilim sonuçta zerrin tekindor en az başroller kadar maaş alıyodur öyle bir sorun olsa ezonun annesi olarak 2-3 bölümlük geçici biri gelirdi aynı şekilde 5-6 bölüm öncede ezgi geldi o da iyi maaş alıyordur.
Hiç bir fikrim yok. Ezgi ve Zerrin Tekindor'un aldığı para Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş'dan bile daha fazladır bence. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kaçıncı bölümde ayrılacağı belli mi?
Dizinin sonraki reytingini merak ediyorum .

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bu mesajımsının neresine gülsem bilemedim artık iyice absürd bir noktaya geldin. :A
Türkçede 'ad' dışında d ile biten bir kelime yoktur, varsa da yabancı kökenlidir. -de -da'yı takıntı haline getireceğine absürtün nasıl yazılacağını öğrenseymişsin keşke. :A @xBUGRAx'in intikamını da almış oldum böylece. :Z

• Harika
  • İlginç
Reactions: xBUGRAx and Aserat