'Mucize Doktor'da Şok Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
mucize-doktor-un-adil-hoca-si-reha-ozcan-in-716420_2279_2_b.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'da sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen ve Reha Özcan'ın paylaştığı yapımda Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan diziden ayrılmaya hazırlanıyor.

'Mucize Doktor', yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aaa niye böyle oldu şimdi. :eek: Üstelik orijinalinde ölmüyormuş o yüzden bayağı şaşırdım. Zaten hiçbir şey yolunda gitmiyorken bir de Adil Hoca ölürse Ali artık intiharlık duruma gelir bu çocuktan ne istiyorsun Pınar Bulut hanım. :(

Ali'yle olan ilişkilerini (Ferda ayrıldıktan sonra yine iyileşmişti) izlemek çok güzeldi ve dizinin o pozitif tarafını göremeyecek olmak gerçekten üzücü. Özge Özder, Korhan Herduran derken Mucize Doktor'u Mucize Doktor yapan çekirdek kadro dağılmaya devam ediyor. :(

• Sinir Bozucu
  • Üzücü
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Konuya girerken daha yan rol birisi ayrılır beklentisiyle girmiştim, Reha Özcan baya sürpriz oldu. Tamam karakteri bu sezon geçtiğimiz sezona kıyasla daha geri plandaydı ama dizinin en önemli karakterlerinden birisiydi bence halen Adil. Üzücü olacak vedası...

Diziye her hafta birisi veda ediyor yalnız, bu sezon sonunda uzatmadan bitirmek gibi bir düşünceleri mi var acaba merak ettim. Şayet böyle bir düşünceleri yoksa diziye yeni takviyeler şart, özellikle de hastane kısmına...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aaa niye böyle oldu şimdi. :eek: Üstelik orijinalinde ölmüyormuş o yüzden bayağı şaşırdım. Zaten hiçbir şey yolunda gitmiyorken bir de Adil Hoca ölürse Ali artık intiharlık duruma gelir bu çocuktan ne istiyorsun Pınar Bulut hanım. :(

Ali'yle olan ilişkilerini (Ferda ayrıldıktan sonra yine iyileşmişti) izlemek çok güzeldi ve dizinin o pozitif tarafını göremeyecek olmak gerçekten üzücü. Özge Özder, Korhan Herduran derken Mucize Doktor'u Mucize Doktor yapan çekirdek kadro dağılmaya devam ediyor. :(
Ya niye öldürdün adamı normal bir şekilde çıkacak belki :A Kızının yanına falan gider.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
@Aserat orijinal senaryoda var mı böyle bir şey?
Eğer yoksa dizi bu sene kesin bitecek :A
Sanırım hastalığı nüksediyormuş ama ölüm falan yok diye biliyorum. :(

Ben reytingler ne olursa olsun (diziyi sevsem de) bu sezon bitmesini istiyorum en azından 3. sezon yapıp sezon ortasında erken final yapmasındansa reytingleri hala iyiyken tadında kalmasını tercih ederim. :

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Çok şaşırdığım bir ayrılık oldu bakalım nasıl çıkıcak bu arada her dizide böyle şok ayrılıklar oluyor Çukurda olduğu gibi neden Bzç taklit etsin anlamadım :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • İlginç
  • Beğendim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Başrol oyuncuları ayrılmaz teorisi bu sezon tamamen çürütüldü, her diziden flaş isimler ayrılıyor :eek:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şok kelimesini görünce aklıma bu kadar şok bir ayrılık gelmezdi. Mucize Doktor'u Mucize Doktor yapan karakterlerden biriydi Adil Hoca. Şu anlık ne kadar önemli bir karakter bilmiyorum ama hala çok önemli bir karakterse ayrılması çok kötü olmuş. Yolu açık olsun Reha Özcan'ın, umarım yine böyle güzel işlerde görürüz.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
diziyi takip etmiyorum ama fragmanlardan görünüyordu ki çok önemli bir rolü var,BZÇ gibi bir hamle olmuş ama bence de çok reyting kaybı olmaz Ali varken kim isterse gitisin kemik kitlesi diziyi bırakmaz diye düşünüyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kırmızı Oda'nın önlenilemez çöküşünden sonra @Aserat'a 2. darbe de gecikmedi! Batmaya devam, Atiye'nin intikamını çok rahat alıyoruz neyse ki. :Z

• Güldürdün
Reactions: EmreCan