'Mucize Doktor' Final Yapıyor! | FOX

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Herkes gibi ben de 2.sezonunda izlemiyordum. Neyse 3.sezon olup reyting sorunsalı yaşayacağına böylesi daha iyi olmuş.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Demek ki şimdi de tadı kalmamış ki izlemeyi bıraktın. :A Önce Camdaki Kız sonra gelecek sezondaki yeni diziler derken Mayıs 2022'yi görürse şükretsin. :A
Ben Hekimoğlu hariç hiç bir diziyi izlemiyorum ki :A Bir Zamanlar Çukurova asla baştan sona izlediğim bir dizi değildi artı Camdaki Kız 60 küsürlü reytinglere gelince (tabi görürse) ve Bir Zamanlar Çukurova gibi 90 küsür olursa gel konuşalım :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Ben Hekimoğlu hariç hiç bir diziyi izlemiyorum ki :A Bir Zamanlar Çukurova asla baştan sona izlediğim bir dizi değildi artı Camdaki Kız 60 küsürlü reytinglere gelince (tabi görürse) ve Bir Zamanlar Çukurova gibi 90 küsür olursa gel konuşalım :A
İşte 90. bölümlerde reyting iyiymiş bunlar boş işler. Millet artık alışkanlıktan izliyor ama 1-2 tane daha iddialı yeni dizi gelince kimse yüzüne bakmaz. Diziler sırf iyi reyting aldığı için 100. bölüme gelip temcit pilavına dönmektense 50-60. bölümde bitsin daha iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
İşte 90. bölümlerde reyting iyiymiş bunlar boş işler. Millet artık alışkanlıktan izliyor ama 1-2 tane daha iddialı yeni dizi gelince kimse yüzüne bakmaz. Diziler sırf iyi reyting aldığı için 100. bölüme gelip temcit pilavına dönmektense 50-60. bölümde bitsin daha iyi. :A
Mucize Doktor iddialı geldide ne oldu? :A
Bu saatten sonra dizi kan kaybedip reyting kaybederse bu başka bir dizinin başarısı değil. Bu dizi en az 90 bölüm aynı ayarda hep üstüne katarak ilerledi. Son yılların hiç bir yeni dizisi bunu yapamıyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Mucize Doktor iddialı geldide ne oldu? :A
Bu saatten sonra dizi kan kaybedip reyting kaybederse bu başka bir dizinin başarısı değil. Bu dizi en az 90 bölüm aynı ayarda hep üstüne katarak ilerledi. Son yılların hiç bir yeni dizisi bunu yapamıyor.
Mucize Doktor ilk sezonda iki sezonluk reyting aldı zaten gerisi boş. :A Neyse para hırsı için diziyi iyice batırsınlar zerre umrumda değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Bu arada hem Hekimoğlu'nun hem de Mucize Doktor'un aynı hafta bitecek olması ilginç. Böylece doktor dizileri modası da şimdilik rafa kalkmış oluyor bakalım ne zaman tekrar dirilecek. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Diziyi izleyenlere üzülüyordum zaten, ilk sezonda şişirilen balonu çoktan sonmüştü. Final yapması kaçınılmaz olmuş. :)

Bu @Aserat'ın kaçıncı patlayışı sayamadım. :A Zamanında MD ile Kadın'ın 3. sezonunu kıyaslıyordu ama gel gör ki MD 3. sezonu bile göremeden çöktü. Asıl eğlence final bölümünün reytinglerinden sonra başlayacak. :A:cool: @phoebebuffay

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Diziyi izleyenlere üzülüyordum zaten, ilk sezonda şişirilen balonu çoktan sonmüştü. Final yapması kaçınılmaz olmuş. :)

Bu @Aserat'ın kaçıncı patlayışı sayamadım. :A Zamanında MD ile Kadın'ın 3. sezonunu kıyaslıyordu ama gel gör ki MD 3. sezonu bile göremeden çöktü. Asıl eğlence final bölümünün reytinglerinden sonra başlayacak. :A:cool: @phoebebuffay
Kadın 3.sezonunda bile 7 reytingin altına düşmemişti hiç ve 12 reytingle şov yaparak ekranlara veda etmişti. Bu sonradan patlayan balon diziyle kıyaslanamaz bile. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yapım şirketi kendi duyurdu ama bir etkisi olacak gibi fanların tweet atmaları. :T:

1621000121005.png

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,277
Puanı
1,060
İlk sezonunu nefes almadan izledim.
Bir sonraki bölümünü halatla çektim.

Zaten dizi son dönemin rekorlarına erişti...18-19 ratingleri zorlayarak %50 share yaklaşan sonuçlar elde etti.

İkinci sezonu malesef o şaşalı zamanlarını mumla arattı... Pandeminin etkisi; ciddi rakiplerin gelmesi belki zaman zaman seneryo eksiliği derken bu sonuç ortaya çıktı.

Dün akşam tek bir rakibi varken artmak yerine düşmeside zaten durumu belli etti.

Sadece FOX 2 rating alan SÇK sırf belli yaş kitlesindeki sosyal medya fun ları için yeni sezonunu çekip, bu ve benzeri birçok diziyi harcaması hayal kırıklığı yaşattı.

Bu dizinin en büyük kazananı Ali Vefa can veren Taner oldu. Yolu açık olsun,çok daha iyi projelerde izlemek dileğiyle.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Vay be, bu dizi için @Aserat ile az kapışmadık :A taze olan diziyi yorgun olan Bir Zamanlar Çukurova ile kıyaslardı ve o diziyi bitirecek deyip durdu ama ama sonuç final yapan Mucize Doktor oldu :A
Mucize Doktor 60lı bölümlere gelsin aynı oranda reyting alıyorsa konuşuruz demiştim @serhatt
Ki alamadı da, yani yine ve yine kepaze oldu. :A :Z :F
------

Yasak Elma için de bir iki iddialı dizi gelse biter diyorsun yıllardır ama ne iddialı diziler gömdük bu yüzden bu söylentilerin çürüdü artık papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamaktan vazgeç. :A @Dosi

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Carpe Diem

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bu dizinin bitmesi doğru karar ama aynı kanalın sen çal kapımı,kefaret,masumiyet ve savaşçıyı da bitirmesi gerekir bu bittiğine göre

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk sezon bölümlerini kaçırmadan izlediğim, hatta çoğu sahnesini tekrar tekrar sıkılmadan izlediğim dizi iken yeni sezon ilk bölümlerini bile zar zor izlediğim dizi oldu. Yeni sezonda dizinin dünyasını çok bozdular.

Senaryonun (önemli karakterlerin çıkması, yeni gelen karakterlerin sevilmemesi, farkındalık dizisi olmasından çıkması) ilk sezon kadar iyi olmaması ve pandemi nedeniyle izleyicinin hastanene işlerinden uzaklaşması dizinin sonunu hazırladı.

Final kararı da yerinde bir karar olmuş. (Yeni sezonda devam etse Ekim- Kasım ayını göremez ve şu an aldığı 5+ reytingi bile alamazdı.) Tüm ekibin yolu açık olsun, hepsini en kısa zamanda yeniden görürüz umarım. :bhr:

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Çok yerinde bir karar. Tadında bitiriyorlar. Uzatsaydılar gelecek sezon düşecekti zaten.

Benim anlamadığım böyle rekor reytinglerle başlayan diziler neden 70-80 bölümü göremiyor acaba? Sen Anlat Karadeniz, Hecai, Mucize Doktor ve s. ve s.