'Mucize Doktor' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E1TMK2QWYAcyC54

FOX'un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'dan kötü haber!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ile Sinem Ünsal'ın paylaştığı dizi sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Senaryosunu Pınar Bulut'un kaleme aldığı ve bu sezon reytinglerinde yaşadığı düşüş ile dikkatleri çeken dizi 64. bölümde ekran macerasını noktalayacak.

'Mucize Doktor' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,325
Puanı
860
İlk sezon muhteşemdi keyifle izledim 2. Sezonu beğenmedim zaten 34. Bölüm de mi bırakmıştım

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Sezon ortasından sonra bozmuştu, tadında bitirmeleri doğru karar. Esas soru 5 reyting alan diziler patır patır final yaparken 2 reyting alan SÇK ve Akıncı nasıl devam edebiliyor :A

• Beğendim

Ege Bartu

Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
39
İlk sezon çok severek izliyordum ben de.Hayırlısı olsun,ekibe başarılar yeni projelerde.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk sezonu severek izlemiştim, gayet güzeldi. Bu sezon şans veremedim yoğunluğumdan dolayı ama reytingler epey düşmüştü, sürpriz bir karar olmadı. Bence tadında bitirmeleri de çok doğru bir karar, 64 bölüm gayet iyi bir sayı zaten.

Tüm ekibin emeklerine sağlık, yolları açık olsun...

Bu dizinin en iyi parlattığı isim Sinem Ünsal oldu kesinlikle, ben de kendisini bu diziyle tanıdım ve hem enerjisini hem de oyunculuğunu çok sevdim. Güzel projelerde izlemeye devam ederiz umarım kendisini. Taner Ölmez ve Onur Tuna gibi isimleri zaten tanıyordum ve seviyordum da, o nedenle ayrı parantez açmıyorum. :X

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çizgisini bozmadan ilerleyebilen nadir dizilerden biriydi de reytinglerde çok sert bir düşüş yaşadıktan sonra beklediğim bir karardı. 64 bölüm de ideal bir sayı. Finalden sonra başlamak da şart oldu artık. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,055
Puanı
410
Şükür. Beklenen ve olması gereken...
Taner Ölmez’i parlatan bir iş oldu. 👏🏻

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
İyi ki 3. sezona uzatıp risk almadılar yoksa sezon ortasında final yapıp karizmayı çizdirmek zorunda kalma ihtimali aşırı yüksekti. En azından şimdi en kötü haliyle bile 5 reyting alarak, dizilerin 10 bölümde kalktığı bir sistem için gayet iyi bir bölüm sayısında veda edecek. Zaten özellikle ilk sezonundaki rekor reytinglerle adını Türk televizyon tarihine yazdırdı ve misyonunu da çoktan gerçekleştirdi böylesi her diziye nasip olmaz. 2. sezonun sonlarına doğru eski tadını vermediği için bıraksam da iyi hatırlayacağım bir dizi olacak. Başta muhteşem bir oyunculuk çıkaran Taner Ölmez olmak üzere tüm ekibin emeğine sağlık.

Bu arada Twitter'daki fanların doyumsuzluğu da illallah dedirtiyor. İnatla 3. sezon olsun istiyorlar ama şimdi 5 reyting alıyorsa sonraki sezonda onu kaybedip iyice riskli bir duruma düşeceğini görmüyorlar. Kadronun yarısı gitmişken ve dizi artık ite kaka devam ediyorken tadında kalma kavramının farkına varsalar keşke. Üstelik bunun için SÇK'yı (günahım kadar sevmem ama bu dizinin finaliyle alakası yok) suçlayanlar falan da var oysa reytinglerin düşme nedeni senaryonun eski tadından bayağı uzak oluşu ve yeni rakiplerin gelişi. Gün içinde #MucizeDoktorBitmesin hashtag'ini TT'de görürüz artık. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
En doğru karar. Final bölümüne kadar izlemediğim 10-12 bölümün özetine bakıp final bölümünü izlerim artık :A

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,911
Puanı
1,060
Çok şükür. Son bölümler katlanılmaz bir hal almaya başlamıştı. Gayet iyi bir sayı zaten. Ekibin yolu açık olsun, Onur Tuna'yı Yasak Elma'ya bekliyorum. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Vay be, bu dizi için @Aserat ile az kapışmadık :A taze olan diziyi yorgun olan Bir Zamanlar Çukurova ile kıyaslardı ve o diziyi bitirecek deyip durdu ama ama sonuç final yapan Mucize Doktor oldu :A
Mucize Doktor 60lı bölümlere gelsin aynı oranda reyting alıyorsa konuşuruz demiştim @serhatt

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Vay be, bu dizi için @Aserat ile az kapışmadık :A taze olan diziyi yorgun olan Bir Zamanlar Çukurova ile kıyaslardı ve o diziyi bitirecek deyip durdu ama ama sonuç final yapan Mucize Doktor oldu :A
Mucize Doktor 60lı bölümlere gelsin aynı oranda reyting alıyorsa konuşuruz demiştim @serhatt
Mucize Doktor en azından tadında bitecek Çukurova gibi sündükçe sünmeyecek. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
64
Web Sitesi
mafolduktv.live
bu sezon diziyi bozmuşlardı final yapacağı da belliydi bir kaç haftadır ancak son bölüm ile daha da netleşmiş oldu fermanın istifası aliyi yanında istemesi falan...