NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Matmazelin gelmesi dizi için baya iyi bir gelişme :A Fragmanı bekliyorusss
Bundan sonra AlNaz şipleyenleri de görmek istemiyorum Ezo onun için kendimi harcarken Nazlı yine yalandan iyilik meleği tavırlarına yakındı. :A

Beliz'e de birileri gelsin Ferman öküzüne muhtaç kalmamalı. :(

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Çok güzel bir bölümdü ya. Vakalar olsun diğer hikayeler olsun gerçekten güzel yazılmıştı. Güneş'in ayrılığı iptal olur diye beklerken gerçekten gitti. Yerine elbet birisi gelecektir.

Ekibin dayanışma yapması çok güzeldi. Sondaki sahneden sonra da Ali'den artık bir dönüşüm bekliyorum. Biraz daha atik olmalı. Ferman önceden iticiliğini kapatabiliyordu ama şimdi onu da yapmıyor. Tanju hocam her zamanki gibi kalitesini konuşturdu. İlk günden beri onun safında olduğum için mutluyum.

Bu Ali ve Nazlı olayı artık kapanmıştır umarım. Ezo ondan daha güzel ve daha ilgi çekici. O iki hasta ikiliden güzel bir hikaye bekliyorum. Nazlı'da eski aşkına mı gidiyor yoksa Doruk'a mı gidiyor beni daha ilgilendirmiyor.

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ali kaç bölümdür sezon başındaki itici halinden uzaklaşmıştı yine öyle bir bölüm yazmayın şu adama. Çok bilmişlik yapınca hiç tatlı olmuyor aksine itici bir karaktere dönüşüyor. O aradaki dengeyi bozmamalılar.
Affedersin ama burada Ali'nin nesi çok bilmiş? Ferman göz göre göre (vaka sonucu belli değilken direkt Nazlı'yı seçerek) haksızlık yapıyor, Nazlı desen torpiline bakmadan ona buna laf yetiştiriyor ama Ali kırk yılda bir tepki gösterdi diye itici mi oluyor. Sabır taşı olsa bu kadar şeye çatlardı geç bile kaldı sesini yükseltmekte.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Vuslat Hanım Kıvılcım'ın yokluğundan doğan boşluğu çok iyi dolduracak anlaşılan. Daha fragmandan bile etkiledi Zerrin Tekindor'un asaleti. Merakla bekliyoruz. :bhr: :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ali yargı modunu açmış harika sahneler geliyor. :Z Zerrin Tekindor ve Taner Ölmez'i birlikte izlemek de güzel olacak. :Z