NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Vuslat gerek hareketleriyle gerek konuşmasıyla o kadar ikonik ki ne yaparsa yapsın kızamıyorum. :A Hele Ferman'ı gömdüğü sahne harikaydı. :A

Adil Hoca hikayenin o kadar içinde ki ayrılması büyük boşluk yaratacak. Hadi Kıvılcım, Güneş neyse ama dayanamıyorum onun vedasına. :(

Bu arada bölümdeki hamile kadını Alev Alev'deki Şimal oynuyor. :eek: Annesine rakip olmuş hayırsız evlat.ss @kerem
Yüksek Sosyete'de de Hazar Ergüçlü ve Zuhal Olcay'la beraber 6 bölüm rol almıştı. Şaşırmadım. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu bölümün karamsarlığından sonra böyle pozitif bir fragman iyi geldi ama Adil Hoca'nın öleceğini bile bile izlemek üzücü. Ah be hocam.. :(

Lütfen fanların gönlü hoş olsun diye Ali ve N**lı barışmasın ya. Sırf Ali kahramanlık yaptı diye ağlak N**lı'nın kendisine söylediği laflar (hele bu bölümdekiler) yine yanına kar kalmasın. :(

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Of bu nasıl fragman ya 1 dakikada bile fena oldum. :( Perşembe günü bölümü izlerken iyice mahvolacağız resmen tüm kadrodan oyunculuk şov geliyor. Adil Hoca'nın gidişiyle bir devir kapanıyor mendilleri hazırlamak lazım. :T

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Yahu ne gerek vardı böyle ayrılığıa Allah belanızı vermesin be :(
Galiba Reha Özcan kendisi ayrılmak istedi yoksa orijinalinde olan bir karakteri senaristin çıkarmak istediğini sanmıyorum. :( Keşke böyle bir karar vermeseydi ama herkes için hayırlısı olsun diyelim. :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ali'nin ikinci kez ve bu sefer gerçek babasını kaybetmesine ne onun kalbi dayanır ne de bizim... Baya üzücü bir bölüm olacak. Çok düşük bir ihtimal ama umarım ameliyatla kurtulur ve kızının yanına, yurtdışına gitme kararı falan alır. En azından yaşadığını biliriz ve ileride belki geri döner ama dediğim gibi çok düşük bir ihtimal bu maalesef. Adil Hoca ve Reha Özcan'ı özleyeceğiz...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Vurulma sahnesi olmamış ya. Çok amatör yazılmış. Daha inandırıcı olabilirdi.

Dizinin çok net duygusal fon müziği eksiği var. Sahne çok dramatik gözleri yaşartıyor ama damlayı getirecek son etmen yok. Benim gözlerim doldu ama hemen kendime geldim. Şöyle sağlam bir duygusal müzik olsaydı kesin ağlardım.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
İşte müziğin önemi bu ya. Bak verdiniz arkaya fon patır patır damlalar akıyor gözümden aşağı.