NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Bu sezon amerikan versiyonundan senaryo almamaya başlamışlardı bu bölüm yabancı versiyondan vaka almışlar.2. fragman çok başarılı olmuş ilk sezon havası katmış stoklarda bitti yavaş yavaş eski haline dönüyolar bu hafta reyting artışı olur.Bide abi şu youtube kapak fotolarını kim hazırlıyor o nasıl kapak fotosudur :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu sezon amerikan versiyonundan senaryo almamaya başlamışlardı bu bölüm yabancı versiyondan vaka almışlar.2. fragman çok başarılı olmuş ilk sezon havası katmış stoklarda bitti yavaş yavaş eski haline dönüyolar bu hafta reyting artışı olur.Bide abi şu youtube kapak fotolarını kim hazırlıyor o nasıl kapak fotosudur :D
alacaklar orijinal versiyonundan :D bu hafta daha da artarız inşallah. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Son sahne çok iyiydi gerçekten. Taner Ölmez yine muhteşem oynadı. Bu kadar şeye normal insanlar bile dayanamazken Ali nasıl dayansın zavallı çocuğum. Bu konuda herkesin bir an önce kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. :(

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ali, Nazlı orijinal hikayede de zaten ayrılıyorlardı bu kadar uzun bile sürmüyordu diyorlar doğru mu bu?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senarist tüm çiftleri ayırmaya ant içmiş. :A Fanlar da hemen 1 dakikalık fragmandan coşup dizi bozuyor demeye başlamış ama hep çok iyi geçinirlerse pek bir anlamı olmaz o yüzden bu tarz olaylarla canlı kalması gerekiyor. Sonuçta bu ilişkinin kolay olmayacağı en baştan belliydi. Kısacası AlNaz cephesindeki sorunun fazla uzun süreceğini sanmıyorum ama FerBel işi karışık görünüyor. Ferman'ı Ferda'yla yapmasınlar yeter. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Orjinal hikayesi bu dizinin koreden kore versiyonunda son 2 3 bölümde aliyle nazlı sevgili oluyordu zaten dizi 20 bölüm sürüyo..Ama biz şuan amerika versiyonunu işliyoruz amerika versiyonunda 4.sezondalar ve hala sevgililer yani ayrılma yok mutlaka barışcaklar kaçıncı bölüm de olur bilmiyorum ama en geç 40-41de barışırlar ama bu sefer büyük bi olayla barışcaklar alinin başına bir iş mi gelir yada kiss vs olayı mı olur bilmiyorum ama barışcaklar

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yeni karakter 39'da gelse kimin oynayacağını çoktan duyardık bence ya 40'tan sonra gelecek ya da bu bölüm olsa bile ünlü biri oynamayacak. Titiz çalışma deyip Zalim İstanbul'daki rezalet diksiyonlu kızı getirmesinler de yeter.

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2546811_810x458.jpg

Burdan devam.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fanlar AlNaz olayı için bayağı köpürüyor ama bence güzel bir bölümdü ve bol vakalı bölümlere dönecek olmak da güzel. Vaka görmek istiyoruz diyen insanların şimdi eleştirmeye başlaması gerçekten çok ilginç. Hele bırakıyorum diyenler ayrı olay. Evet ortada güzel bir çift var ama bu dizi asla çift odaklı bir senaryoya sahip olmadı ve bu kadar takıntılı olunmamalı. Fragman da ilgi çekici görünüyor yeni bölümü merakla bekliyorum. :Z

Walter White

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
23
Puanı
9
Alinin eski mucizelerini izleyeceğine mi seviniyim yoksa alnazın saçma sapan bir sebepten ayrıldığına mı üzüleyim sizce hangisi😂