NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
40. BÖLÜM FRAGMANI - 2

Ezo geldi bakalım neler olacak. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hadi be abi yapmayın Ali Vefa Nazlı'dan kariyeri için ayrılıp başka biriyle olursa tüm samimiyeti gider.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Ezgi Asaroğlu'nu "ve" sıfatıyla yazmak abartı olmuş çünkü genellikle usta oyunculara yapılır. Mesela Reha Özcan için yazılması çok normal ama kendisi için biraz büyük kaçmış.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ezgi Asaroğlu'nu "ve" sıfatıyla yazmak abartı olmuş çünkü genellikle usta oyunculara yapılır. Mesela Reha Özcan için yazılması çok normal ama kendisi için biraz büyük kaçmış.
Ya alakası yok çoğu dizide sonradan girenler jenerikte ve diye yazılır :A

Leyla'ların kralı burada da farkını konuşturuyor diziye çok yakıştı sahneleri artmalı :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Aserat

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yeni sezonun en güzel bölümlerinden bir tanesiydi kadın şeytan gibi intikam aldı, Ferman reis Tanju'yu fena bozdu :A

Ali Vefa son sahnede gözlerimi yaşarttı ah be çocuk fotoları yakacağına koşsaydın ya peşinden :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Bir şey diyeyim ben Ali ve Ezo'yu çok yakıştırdım son sahnede. :bhr: Fanların aksine üçgen çıkacağını hala düşünmüyorum ama hoşuma gitti bu uyum. :A Tabii Nazlı'yla olan fotoğraflarını yakması üzdü. Aslında Nazlı da kendince haklı sayılır ama yanlış ifade ediyor kendini. AlEz mi desek artık. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and 12.Adam

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir şey diyeyim ben Ali ve Ezo'yu çok yakıştırdım son sahnede. :bhr: Fanların aksine üçgen çıkacağını hala düşünmüyorum ama hoşuma gitti bu uyum. :A Tabii Nazlı'yla olan fotoğraflarını yakması üzdü. Aslında Nazlı da kendince haklı sayılır ama yanlış ifade ediyor kendini. AlEz mi desek artık. :A

Boşver arkadaş olsunlar :A
Ezo'nun ama dizide daha aktif olması lazım sahneleri aşırı zevkli :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Boşver arkadaş olsunlar :A
Ezo'nun ama dizide daha aktif olması lazım sahneleri aşırı zevkli :A
Bence de arkadaş olurlar ki hastanedeki salaklardan (Doruk hariç) sonra Ali'yi gerçekten anlayıp destek çıkacak birine ihtiyaç var. Nazlı'nın mıymıntılığından sonra Ezo'nun canlılığı renk kattı. :A

Ya alakası yok çoğu dizide sonradan girenler jenerikte ve diye yazılır :A

Leyla'ların kralı burada da farkını konuşturuyor diziye çok yakıştı sahneleri artmalı :A
Aksine jeneriğin bir taraflarına eklenir ama "ve" sıfatı çok özeldir ve öyle çok tecrübeli bir oyuncu kadroya dahil olmadıysa genellikle daha önlere koyarlar. Gülin ve Güneş'le birlikte adı yazılabilirdi bence. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
  • Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bence de arkadaş olurlar ki hastanedeki salaklardan (Doruk hariç) sonra Ali'yi gerçekten anlayıp destek çıkacak birine ihtiyaç var. Nazlı'nın mıymıntılığından sonra Ezo'nun canlılığı renk kattı. :A

Aksine jeneriğin bir taraflarına eklenir ama "ve" sıfatı çok özeldir ve öyle çok tecbrüeli bir oyuncu kadroya dahil olmadıysa genellikle daha önlere koyarlar. Gülin ve Güneş'le birlikte adı yazılabilirdi bence. :A
Genelde yaşlı oyuncular ve diye eklenirmiş cidden aman çok küçük detaylar bunlar :A

Nazlı iyidir de Ezo da bana Ali Vefa için çok canlı geldi :A

• Güldürdün