CBS Mom - Dizi Yorumları

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
e2 de denk geldikçe baktım harika bir dizi:)
Ben kedili sahneyi izledim kızın kediye alarjisi vardı:D
@OzaN acaba reytingleri nasıl dizinin?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Biraz tuhaf gelebilir ama kadınların başrolünde olan komediyi sevmiyorum gülemiyorum komik gelmiyor. :D

edit: Bu mesajımla 2014 FF'nin En Öküzü olabilirim. :D
Kaç tane öyle komedi izledin ki aklıma gelmedi hiç düşününce. :D

Ama bende de biraz o var. Kadınların ana karakter olduğu dizileri, filmleri biraz daha zor seviyorum. Tabii istisnaları da çok fazla. :):)
Oğlu üzerinde durulsa daha iyi iş yapardı dizi. :D Kızın öyle ilginç durucak hali yok gibi, daha çılgın birini koysalardı daha iyi olurbu bence, tabi ilk bölüm için gördüğüm bir durum -değişiceğini ummasamda-

Ailede hertürlü pislik var özgün bir yapım olmuş, en azından ben izlemedim bu tarz. :)
Yok dizinin asıl konusu kız üzerinden olacak zaten nesilden nesile geçen bir durum var. Üç nesilin durumu ele alınıyor. Tabii çocuğun da biraz rolü artabilir. :D

e2 de denk geldikçe baktım harika bir dizi:)
Ben kedili sahneyi izledim kızın kediye alarjisi vardı:D
@OzaN acaba reytingleri nasıl dizinin?
Reytingleri çok çok iyi olmasa da iyi. Tehlikede değil yani. :):)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Ama bende de biraz o var. Kadınların ana karakter olduğu dizileri, filmleri biraz daha zor seviyorum. Tabii istisnaları da çok fazla. :):)

Yok dizinin asıl konusu kız üzerinden olacak zaten nesilden nesile geçen bir durum var. Üç nesilin durumu ele alınıyor. Tabii çocuğun da biraz rolü artabilir. :D

Reytingleri çok çok iyi olmasa da iyi. Tehlikede değil yani. :):)
iyimiş:)Başlamayı düşünüyorum ama haftaya vizeler var:)
Bu arada anne çok alem ya:)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Aynen işte kadınların ana karakter olduğu dizi ve filmleri sevemiyorum. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x2

Bayağı güldürücü bir bölümdü, uzun zamandır komediye hasret kalmıştım. :D Anna'nın kızı için olumsuz yorumda bulunmuş ama gerçekten ilk bölümkü tipini gören şehri terkederdi, rol olarak orman kaçkını gibiydi bu bölüm düzelmiş gibi.

IMDb'ye göre bu diziyi izleyenler 2 broke girls'üde izlemiş ama sanki bu dizi ondan daha iyi gibi ikisinede eş zamanlı devam ediyorum, sezon sonu birini elemek zorunda kalabilirim. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6
1x7
1x8
1x9
1x10 . bölüm

her bölüm birbirinden güzel harika gidiyor tek tek bölümleri ayrıntısıyla anlatmama gerek yok boş zamanlarımıza neşe katmak için dizi bire bir... iyiki keşfetmişim diziyi ,, iyiki varsınız christy bonnie violet :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x6. bölüm

yine güzeldi

ana kızın jill in evinde keyif yapmaları umarım uzun sürer :)
o nasıl terapi merkezidir villa resmen :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Başroldeki anneyi soruyorsan Anna Faris :)
Doğru tahmin etmişim. :D Dün Korkunç Bir Film serisini yeniden izleyeyim dedim de başroldeki kadın Anna Faris bu dizideymiş demek ki. :D Öğrendiğim iyi oldu. :Z

Acaba filmdeki zenci kadın hangi dizidedir şimdi. (b) O da iyi oyuncu. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere maşallah yeni sezon bölümlerini de temizlemişsin. Ben de sizle başlarım diyordum yeni sezona. :D
bir başlayınca 5 bölüm üstüste izliyorum :) ama tek tek yorum yapmıyorum özellikle komedilerde güzel zaman geçiyor ana kız ve torun üçünüde sevdim , aslında niye günlük yayınlanmazki bu tarz komediler zaten 20 dakika çok hızlı geçiyor:)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bir başlayınca 5 bölüm üstüste izliyorum :) ama tek tek yorum yapmıyorum özellikle komedilerde güzel zaman geçiyor ana kız ve torun üçünüde sevdim , aslında niye günlük yayınlanmazki bu tarz komediler zaten 20 dakika çok hızlı geçiyor:)
Komedilerde zaten her bölümde yorum yapacak pek bir şey olmuyor ama arada bir şeyler yazmak iyi oluyor yine de. :):)

Günlük olsa bir süre sonra Çocuklar Duymasın'a döner, her gün konu mu dayanır. :):)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Konuyu unutmuşum, internetten izlediğim için böyle oluyor hep. :( Diziyi depolayınca bilgisayara sağlıklı bir sisteme otutur.

1x10
Annesinin eve yerleştiği her işi halettiği için psikolojik sıkıntılar yaşatan bir bölümdü. Tüm kurgu bu konudaydı, ciddi anlamda komik bir bölümdü. Geçen haftasonu izlemiştim sanırım yazıcak birşey kurgulamadığımdan böyle olsun bu seferlik. :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x7. bölüm

güzeldi
bonnie nin eski kıocası cristy nin babasıyla diyaloğları komikti cristy nin şişko eski arkadaşıyla ve çocuklarının babası baxter la sohbetide bayağı hoştu
bu aile güzel bir aile de violet in rolü biraz daha artmalı :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Özlemişim diziyi. Açıkçası ilk kısım biraz alışma dönemi olduğundan çok da fazla sevmedim ama ikinci kısım çok iyiydi. :):)

İlk bölüm olduğu için biraz bol davranalım puan konusunda. :)

8/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x2

İyi bölümdü yine. Dizi güldürmeyi başarıyor bunun dışında bence senaryo olarak da iyi gidiyor. Konu bulmakta zorlanmıyorlar. :):)

8/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x3

Dizi çok iyi gidiyor ya. :D Geçen sezonun sonlarında vites yükseltmişlerdi bu sezon da kaldığı yerden devam ediyor.

Korkunçlu ev konusu bence harikaydı. :D

Sonu da şaşırtıcıydı. O kadar da melek değilmiş kadın. :D

9/10

Bu arada birkaç bölüm önceki ev sahibinin aksanı muhteşemdi. :D