Milli Takımlar | Genel Yorum & Sohbet Konusu 🇹🇷 ⚽️ 🌍

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Neden spiker transferi yapmazlar ki...
Transfer edilecek spikerler (ve yorumcular, koskoca turnuva izliyoruz analiz yapan adam yok spikerin yanında) vatan-millet-sakarya edebiyatı yapmaz, o yüzden.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Biz duygusal bir milletiyiz.Bahsettiğimiz kişiler (S sport) direkt oyuna kanalize olan isimler.
Vallahi ben duygusallık istemiyorum hatta aşırı milliyetçi insanlar bile bu spikerleri dinlerken rahatsız olur. Emre Özcan gelsin "hatlar arası bağlantı eksikliğinden dolayı Hakan Çalhanoğlu oyuna giremedi, 3-5-2'nin 5'lisindeki orta ikili yaratıcılık konusunda etkisizdi" falan bir şeyler desin, ben anlamayayım ama yine de bunlar konuşulsun.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,388
Puanı
1,060
Vallahi ben duygusallık istemiyorum hatta aşırı milliyetçi insanlar bile bu spikerleri dinlerken rahatsız olur. Emre Özcan gelsin "hatlar arası bağlantı eksikliğinden dolayı Hakan Çalhanoğlu oyuna giremedi, 3-5-2'nin 5'lisindeki orta ikili yaratıcılık konusunda etkisizdi" falan bir şeyler desin, ben anlamayayım ama yine de bunlar konuşulsun.
Zihin açıcı yorumlara ihtiyacımız var diyorsun.Peki ya Uğur Meleke ?

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bir sonraki maça Yusuf ile başlamamak lazım. Cengiz veya İrfan'dan biri gerek. İrfan daha iyi olabilir orta sahayı da kalabalıklaştırma açısından. Bugün de girdikten sonra iyiydi zaten.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Bir sonraki maça Yusuf ile başlamamak lazım. Cengiz veya İrfan'dan biri gerek. İrfan daha iyi olabilir orta sahayı da kalabalıklaştırma açısından. Bugün de girdikten sonra iyiydi zaten.
Gol için mutlaka Cengiz olmalı. İlerde hareketlilik sorumluluk dribling açısından en umutlu olduğum kişi

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çağlar'dan rahatsız olan bir ben miyim... Leicester'da da iyi bitirmedi zaten ligi, bugün de çok hata yaptı dağınıktı. Letonya maçında da öyleydi. Düşüş var onda.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dünkü maçta en çok da takımda kontra atak zamanı hızlı bir futbolcunun olmamasını çok hissettik... Kerem Aktürkoğlu'nu kadroya bile almaması yanlış karardı. Bu takımın yedek kulübesindeki ya da sahadaki Taylan'a ihtiyacı yok ama Kerem'e ihtiyacı var. Cengiz ve Kerem gibi hızlı isimler hem rakip takımı daha fazla tehdit eder hem de takımın dinamikliğine katkı sağlar...

• Beğendim