Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Birsen Altuntaş dijitalde yayınlanacak demiş.

Kale Film'in TRT'nin dijital kanalı için hazırladığı 30 bölümlük "Mevlana" dizisi ağustos ayında sete çıkacak.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ramazan ayında olsa zaten izlenmez saat 11 e atacaklar 1 2 gibi bitecek çok saçma hem giden vergilere de yazık olacak :A
Nisan ayında başlayacak ve Mayıs ayında bitecek Ramazan. O süreçte diziler hala daha devam edeceği için dediğin gibi ya gece yayınlanır yada haber öncesi ve kanal beklediğini alamaz diziden. Sezon içerisinde 2 günü 60 dakikalık dizilere ayırıp onlardan birinde bu diziyi yayınlarlar.

Entr

Üye
Reaksiyon puanı
139
Puanı
54
Web Sitesi
mafolduktv.live
Nisan ayında başlayacak ve Mayıs ayında bitecek Ramazan. O süreçte diziler hala daha devam edeceği için dediğin gibi ya gece yayınlanır yada haber öncesi ve kanal beklediğini alamaz diziden. Sezon içerisinde 2 günü 60 dakikalık dizilere ayırıp onlardan birinde bu diziyi yayınlarlar.
Beklentilere göre o süre değişebilir denmişti inşallah uzatmazlar :D

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Rahat olsun, oyuncular da hazırlansın, daha kaliteli bir şey çıksın diye olabilir Mavera dizisi sadece 2 ayda çekilmişti oyuncuların hazırlık süreci de yoktu. Ancak başka nedeni vardır muhtemelen
Tabii ki doğru diyorsun ama süre az olsa daha iyi olabilirdi bu oyuncuların çoğu bir sürü dizide oynamış zaten diyorum ki o rollere adapte olduysalar bu rollere her halükarda adapte olurlar süreci çok fazla uzatmışlar :(
------

Ben Ramazan ayında yayınlanacağını zannetmiyorum, sezon içerisinde yayınlanır. Eğer Ramazan ayında yayınlanacak olsa bugüne kadar belirtilirdi.
Aslında olsa fena da olmazdı ama dijitalde yayınlanacak olması ://

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Barbaroslar her türlü iyi olacak, ama bu dizi için de zamanında dev produksiyonlu deniliyordu. İkisinden de beklentim yüksek. :D
Bu sezon bir sürü dizi izleyeceğim Barbaros, Uzak Şehrin Masalı, Kanunsuz Topraklar, Mevlana başka varsa aklıma gelmiyor ama o İkimizin Sırrı dizisini de izleyeceğim :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy