Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisi Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
bu kadını hala dizisinde oynatanın aklından şüphe ederim dizisi hiç bi şekilde tutmaz ihtimal yok tutmasının açık ve net
millet bıktı bundan
Yalnız aga, cümlende resmen Türkçeyi katletmişsin. :( Türkçe öğretmenine selamlar. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yalnız aga, cümlende resmen Türkçeyi katletmişsin. :( Türkçe öğretmenine selamlar. :)
ben türkçe kurallarına uyuyorum diye bişey demedim aga imlaya uyduğum tek yer sınav kağıdıdır açık ve net :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
Fedai iptal oldu pardon, karıştırdım ben. :( Meryem'i kendi kanalında görürüz umarım. ;)

Kösem Sultan çok çok iyi olur ya umarım gelecek sezon kesindir. :(
meryem oynarsa yine süper oynar ama partneri bir sülüman olamayacağı için sönük kalır dizi :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
Kenan başarılı olamaz tarihi bir karakterde bence. :confused: Burak'ı zaten ele o Muhteşem Yüzyıl'da yer aldı. :)
neden olmasın panpa burak özçivit ile yakışır hemi de aynı dizide tekrar bir araya gelebilirler :)
kenan uyar mı o rollere bilmem ama tarihe göre en fazla 1.sezon sonu yolcu olacağından sorun olmaz :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
neden olmasın panpa burak özçivit ile yakışır hemi de aynı dizide tekrar bir araya gelebilirler :)
kenan uyar mı o rollere bilmem ama tarihe göre en fazla 1.sezon sonu yolcu olacağından sorun olmaz :)
Kosem kac padisah eskitiyoki lo ??

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl bahane. :D Burak Özçivit'in berbat oyunculuğuna katlanmak istemiyorum. :) Kenan olmaz en iyisi Kopil gelsin. :F

Şaka bir yana daha oturaklı daha tecrübeli oyuncular olmalı. :) Güzel bir dizi geliyor gibi. :Z

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,977
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl bahane. :D Burak Özçivit'in bernat oyunculuğuna katlanmak istemiyorum. :) Kenan olmaz en iyisi Kopil gelsin. :F

Şaka bir yana daha oturaklı daha tecrübeli oyuncular olmalı. :) Güzel bir dizi geliyor gibi. :Z
burak özçivit o ka da kötü değil piyasaya göre :F zaten artı kreyting oyunculuğa bakmıyor :)

benim favorim mennan bu arada :X

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bir kişi önce karşımıza hürem sultan olarak çıkıyorsa o kişiden kösem sultan olmasını bekleyemeyiz..hiç beğenmedim ..bizim hürrem hüremmdir.... :D :D yakışır ama hürreemi unutturamaz....

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o dediğin şahsın yaptığı fantezi olmuyor başka bişi deniyor neyse .ss
ya da sen yap fantezilerini nasılsa zararsızsın daha türkiyedeki berene 10 km yaklaşamadın meryem e napacaksın ki:A

seviyorum meryemi berenden sonra en sevdiğim kızdır kendileri :)
ben sevmişim elin olmuş kime ne?:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...