Merve Dizdar, Halit Ergenç'li "Kral Kaybederse" Dizisinde! | Star TV

Çıkan habere göre ters köşe olması özellikle istendiği için bu role kendisi alınmış ki OGM hem kast seçiminde böyle cambazlıklar yapmayı hem de Merve Dizdar'la çalışmayı seviyor. İki taraf da iyi oyuncu olduğunda bir şekilde aralarındaki kimyaya inandırabiliyorlar o yüzden görüntü üzerine yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Ama yeni bir Doktor Hanım hikayesine benim karnım tok şahsen.

Merve Dizdar'a bir türkü ısınamadım ödüller almasına rağmen bana Torpilli oyuncu izlenimi veriyor Halit Ergenç gibi bir ustayla oynarken sırıtacakmı merakla bekliyorum ön yargımı yıkar umarım.

Kitaptaki iki karakter arasında yaş farkı var mı bilmiyorum ama eğer yoksa dizide iki ismin partnerliği sırıtır.

Ayrıca herkesin de değindiği gibi Merve Dizdar OGM'den kopamadı bir türlü. Sanırım bu yapım şirketi ve yapımcı kariyerinde parlamasını sağladığı için vefa borcu hissediyor.

Halit Ergenç zaten çok sevdiğim bir oyuncu.
Merve Dizdar'ı da severim. Ancak Ömer, sonlara doğru senarist değişimiyle senaryosal saçmalıklara maruz bırakıldıktan ve ortalama reytinglerine rağmen 1 ay erken final yaptırıldıktan sonra bir daha OGM yapımı hiçbir diziyi izlememe kararı aldığım için bu diziyi izlemeyeceğim.

Konu güzellik değil aslında. Beren, televizyonda çok asil duruyor. Merve`de jönün aşık olacağı star ışığı yok
yanına yakışıyor lafını oldum olası anlayamadım sanatçı yetenekliyse ilk bölümden itibaren diziye yakışır hale gelir yetenekli değilse sanatçı ışığını kimse biplemez :D
daha doğrusu bende durumlar böyle mervenin her dizisinde rol arkadaşlarıyla uyumunada ışığınada bayıldım :D

yanına yakışıyor lafını oldum olası anlayamadım sanatçı yetenekliyse ilk bölümden itibaren diziye yakışır hale gelir yetenekli değilse sanatçı ışığını kimse biplemez :D
daha doğrusu bende durumlar böyle mervenin her dizisinde rol arkadaşlarıyla uyumunada ışığınada bayıldım :D
Anlıyorum demek istediğini. Merve`nin ben de iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum ama star ışığı olmadığını düşünüyorum. O yüzden hiç bir zaman bir Nurgül Yeşilçay olamayacak. :D

• Güldürdün
Reactions: tekin

Forum İstatistikleri

Konular
171,834
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija