Merhaba

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Merhaba ben Selahattin geçen yaz bir haber aramak için buraya girdim sonrasında ise siteyi takip etmeye başladım 5 Eylül 2019'da ise hesabımı açtım yaklaşık 1 ay sonra bir ameliyat geçirdim bir süre buralara bakamadım sonra yine geldim ve hiç mesaj yazmadan takip ettim siteyi sonrasında 12 Aralık 2019'da ilk mesajımı yazdım 2 hafta öncesine kadar çok aktif olmasam bile mesaj yazmaya devam ettim 2 hafta önce ise hem daha çok mesaj aldım hem de mesajlar sohbete döndü sonuç olarak şimdi aktif olarak burayı kullanıyorum ve elimden geldiğince böyle aktif bir şekilde devam edeceğim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Senle bir iki mesajımız vardı. İkimiz yeni sayılırız. Sen biraz benden daha eskisin. :D Bu arada geçmiş olsun.

• Harika
Reactions: slhttnmtl

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Merhabalar, 👀
Hoşgeldin, 🖐
Geçmiş Olsun.. 🙏
Forumda elinden geldiğince aktif olup, iz bırakman dileğiyle, 🐣
Teşekkürler 🖐
Sevgilerimle 💕

• Harika

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Merhaba ben Selahattin geçen yaz bir haber aramak için buraya girdim sonrasında ise siteyi takip etmeye başladım 5 Eylül 2019'da ise hesabımı açtım yaklaşık 1 ay sonra bir ameliyat geçirdim bir süre buralara bakamadım sonra yine geldim ve hiç mesaj yazmadan takip ettim siteyi sonrasında 12 Aralık 2019'da ilk mesajımı yazdım 2 hafta öncesine kadar çok aktif olmasam bile mesaj yazmaya devam ettim 2 hafta önce ise hem daha çok mesaj aldım hem de mesajlar sohbete döndü sonuç olarak şimdi aktif olarak burayı kullanıyorum ve elimden geldiğince böyle aktif bir şekilde devam edeceğim

Evet, foruma katılalı baya zaman olmuş ama daha yeni yeni aktif oldun ve iyi ki de oldun... Sohbet edince çok keyifli, samimi bir ortam. Ama öyle hiç bir şey yazmadan, ya da yazdıklarına yanıt alamazsan sıkıcı bir yer gibi gelir.

• Harika

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Hoşgeldin.Geçmiş olsun.

• Harika