Merhaba Arkadaşlar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence bunlara kafa yorma, düşünecek çok daha ciddi konular var dünyada sen burda fake muhabbeti yapıyorsun. Zaten fake olan bir insan kendini her şekilde ele verir o yüzden senin demene gerek kalmadan forumla ilişkisini keserler. :A

Bir yeni hesap vardı geçenlerde sen yoktun galiba o sıra fake diye banlandı mesela. Şahsen o üyenin fake oldugunu düşünecek kadar kafa bile yormadım. Niye zihnimi böyle gereksiz bir şeyle meşgul edeyim. Sen niye ediyorsun? :A
Hayır ben bu konunun muhabbetini bile yapmıcaktim da dünkü reyting sayfasında konusmalar yuzunden girdim:X Yoksa içimden yine kimin fake acaba diyip geçerdim:F Takan biri olsaydım şüpheye düştüğüm an senle muhabbeti keserdim:X Belki önceki hesabında senle hiç konusmadık. Bu hesapla nasip oldu:A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu an konuşmamanın önüne geçen ne peki hala fake olduğumu düşünüyorsan? Burası zaten çok aktif üyelerin olduğu bir yer degil biri neden fake hesap açar ki bence anında ele verir kendisini. :A Seninle sadece forumdan konusabildigimiz için haliyle bu düşünceni anlayabiliyorum. Yakinen tanısan o karakterde biri olmadığımı anlardın. Ama yeter yani gerçekten sıkıldım bu fake muhabbetinden.
Dedim ya takmıyorum aslında diye:X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Harbiden Benim Fake'im denilebilecek ufak detayların varmış @phoebebuffay :A Üye olma sebebin olan üyeyi sevmemen, Şirin sevmen, Yasak Elma izlemen hatta Kocaelide yaşaman ama ben Friends'de phoebebuffay sevmem mesela. Ben İzmit merkezde yaşıyorum ailem yaşıyor daha doğrusu. İstanbulda yaşıyorum. Zaten hiçbir zaman Fake hesap açmaya ihtiyaç duymadım.:F Ama insanlar anlayamıyor işte. 80 milyon insan içinde 4-5 kişinin aynı şeyi düşünüp aynı yere kayıt olabileceğini anlayamıyor. Anlayamayan kişilere bi şeyler anlatmaya çalışman kötü olmuş. Boşa yorulmuşsun:(

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Harbiden Benim Fake'im denilebilecek ufak detayların varmış @phoebebuffay :A Üye olma sebebin olan üyeyi sevmemen, Şirin sevmen, Yasak Elma izlemen hatta Kocaelide yaşaman ama ben Friends'de phoebebuffay sevmem mesela. Ben İzmit merkezde yaşıyorum ailem yaşıyor daha doğrusu. İstanbulda yaşıyorum. Zaten hiçbir zaman Fake hesap açmaya ihtiyaç duymadım.:F Ama insanlar anlayamıyor işte. 80 milyon insan içinde 4-5 kişinin aynı şeyi düşünüp aynı yere kayıt olabileceğini anlayamıyor. Anlayamayan kişilere bi şeyler anlatmaya çalışman kötü olmuş. Boşa yorulmuşsun:(
Konuyu niye uplattın :A
Foruma agresif bir giriş yaptığım için bazı üyelerin fake olduğumu düşünmesini normal karşılıyorum aslında.
Neyse kapanmış bitmiş mevzular :D

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati