MEnes 15.000'ler Kulübünde!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Nice 15.000 mesaja hocam :A Zamanında güzel tartıştık Geniş Aile vs L&M konusunda hediyen de L&M'den olsun :A

Moralin hep böyle yerine gelir umarım :A

• Harika
Reactions: 12.Adam and MEnes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Adam L&M sever olduğumu görmüş hediyesinde direk gerçek bir sanat eseriyle gelmiş... :A Bu bile göze çarpar bir detay diyebiliriz... :A Ha mesajlarını da görüyorum tabi, ben çok yazmasam da ara ara incelerim neler olup bittiğini... :A
Bizde yazdık amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nice 15.000 mesaja hocam :A Zamanında güzel tartıştık Geniş Aile vs L&M konusunda hediyen de L&M'den olsun :A

Moralin hep böyle yerine gelir umarım :A
Nice 15 bin mesajlar fazla iyimser bir istek ama hayırlısı hocam inşallah öyle olur... :A Evet evet kaliteli ve hararetli tartıştık, güzel bir hediye maşallah... :A

Umarım hepimiz böyle moralli yaşarız... :A Baksana adam ne güzel sayıyor yüs iki yüs... :A
------

Konudaki detayda kaç zamanda kaç mesaj yazdığını belirtmiştim :/
Gördüm mesela gitmişsin önceki konuma bakmışsın yine sen açtığın için tabi bunu hemen tespit etmişsin... :A Sanki çok zor bir şey yapmış gibi... Ama detaycılığın her zaman burada tabi, ona sözümüz yok haha... :A
------

Hayırlı uğurlu olsun tebrikler☺
Teşekkürler dostum. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Nice 15 bin mesajlar fazla iyimser bir istek ama hayırlısı hocam inşallah öyle olur... :A Evet evet kaliteli ve hararetli tartıştık, güzel bir hediye maşallah... :A

Umarım hepimiz böyle moralli yaşarız... :A Baksana adam ne güzel sayıyor yüs iki yüs... :A
------

Gördüm mesela gitmişsin önceki konuma bakmışsın yine sen açtığın için tabi bunu hemen tespit etmişsin... :A Sanki çok zor bir şey yapmış gibi... Ama detaycılığın her zaman burada tabi, ona sözümüz yok haha... :A
------

Teşekkürler dostum. :D
Çok zor birşey yaptım mı dedim :mad: konuyu kim açarsa açsın, iki kulüp arası süreci hesap ettim. Baştan salma bir konu açmıyorum çünkü :ppp:

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok zor birşey yaptım mı dedim :mad: konuyu kim açarsa açsın, iki kulüp arası süreci hesap ettim. Baştan salma bir konu açmıyorum çünkü :ppp:
Seni gıcık etme yöntemini nasıl da biliyorum.. :A Evet doğrusunu yapmışsın sen tabii ve benim fark etmediğimi sanıp bana ekstra bir mesajla hatırlatmışsın.. :A Ama benim konum olduğu için baştan salma açmayacağını da öngörmek zor olmasa gerek... :A (Kendi konum tabi ki kendimi öveceğim... :A )

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
Tebrikler @MEnes ;)

Bro Bravo GIF by TRT

• Harika

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Tebrikler, nice mesajlara...

Kuru bir tebrik mesajı olarak kalmasın, cevabını merak ettiğim şöyle bir soru sorasım geldi. :A

Inception, Interstellar seviyesinde 10 adet yeni Nolan filmi izlemek mi 10 bölümlük LM yeni sezonu izlemek mi? :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Seni gıcık etme yöntemini nasıl da biliyorum.. :A Evet doğrusunu yapmışsın sen tabii ve benim fark etmediğimi sanıp bana ekstra bir mesajla hatırlatmışsın.. :A Ama benim konum olduğu için baştan salma açmayacağını da öngörmek zor olmasa gerek... :A (Kendi konum tabi ki kendimi öveceğim... :A )
Kendini övmek için mekan yer farketmiyor hiçbir zaman sana. Konunun bahanesine sığınma :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tebrikler, nice mesajlara...

Kuru bir tebrik mesajı olarak kalmasın, cevabını merak ettiğim şöyle bir soru sorasım geldi. :A

Inception, Interstellar seviyesinde 10 adet yeni Nolan filmi izlemek mi 10 bölümlük LM yeni sezonu izlemek mi? :A
Teşekkürler hep birlikte sanat dolu nice mesajlara diyelim... :A

Hediye geçmiş anıları ve zamanın gücünü tekrardan hatırlatıyor insana... Zimmer'ın şaheseri, heey gidi hey...

Gerçekten de zor bir soru ile geldin... Kendimi bir anda sorgu odasında hissettim ve tam da orada sorulmalık bir soru. :A

Yani normal bir zaman olsaydı ve L&M 8 yıllık can acıtan bir aradan sonra dönüş yapmasaydı elbette Nolan'dan Inception ve Interstellar seviyesinde 10 adet özel film izlemek cevabını verirdim... Ama şuan hazır sağ iken, yaşar iken, şu sinir bozucu zamanlarda 10 bölümlük L&M izleme hissi bana diğer tüm sanat eserlerini geri plana atma zorunluluğu hissettiriyor... :A
------

Kendini övmek için mekan yer farketmiyor hiçbir zaman sana. Konunun bahanesine sığınma :A
Sen de haklısın, böyle bir konu için bana zaman mekan fark etmeyecektir... :A Ama işte en azından araya bir bahane sıkıştırdım, bunu da çok görme be... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sen de haklısın, böyle bir konu için bana zaman mekan fark etmeyecektir... :A Ama işte en azından araya bir bahane sıkıştırdım, bunu da çok görme be... :A
Tamam tamam. Konu benden çıktı artık sende. Ben görevimi yaptım :A sende neyseki 24 saat dolmadan geldin :A dün gece açacaktım ama uyku tatlı geldi gelmedim foruma. Sabah reyting eklerken daha aktif değildin, sonra yine uyumaya gittim bi döndüm aktif olmuşsun, artık amannnn deyip açtım konuyu :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tamam tamam. Konu benden çıktı artık sende. Ben görevimi yaptım :A sende neyseki 24 saat dolmadan geldin :A dün gece açacaktım ama uyku tatlı geldi gelmedim foruma. Sabah reyting eklerken daha aktif değildin, sonra yine uyumaya gittim bi döndüm aktif olmuşsun, artık amannnn deyip açtım konuyu :A
Evet sen gerekeni yapmışsın ama insanlar ben gelene kadar ortalıkta yoktu ben geldikten sonra bi anda konuya damladılar... Neyse ki gelmişim dediğin gibi... :A İş güç yoğun bir de dışarılarda takılma dönemleri de başladı malum, Pc'ye oturup foruma girme işini pek yapamıyorum... :A Tel'den hiç sevmiyorum zaten o yüzden buraları çok boşladık... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evet sen gerekeni yapmışsın ama insanlar ben gelene kadar ortalıkta yoktu ben geldikten sonra bi anda konuya damladılar... Neyse ki gelmişim dediğin gibi... :A İş güç yoğun bir de dışarılarda takılma dönemleri de başladı malum, Pc'ye oturup foruma girme işini pek yapamıyorum... :A Tel'den hiç sevmiyorum zaten o yüzden buraları çok boşladık... :A
@xemrexxx gibi senin aktif olup olmadığını bilmeyen çok :A online olmayan kişiyi niye kutluyayım demişlerdir :A
Bugün dışardayken tramvayda yazabilmiştim ama bugün mübarek herkesin beni tam da evde değilken arayacakları tuttu. 0.01 GB ile yetiştim eve :F
Bir işe girmeden veya şehir dışı gezmeye gitmeden telefonuma GB yüklemeyeceğim :A şehir içi biraz telefon dinlensin ben dışardayken ama internetsizlikte zor :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@xemrexxx gibi senin aktif olup olmadığını bilmeyen çok :A online olmayan kişiyi niye kutluyayım demişlerdir :A
Bugün dışardayken tramvayda yazabilmiştim ama bugün mübarek herkesin beni tam da evde değilken arayacakları tuttu. 0.01 GB ile yetiştim eve :F
Bir işe girmeden veya şehir dışı gezmeye gitmeden telefonuma GB yüklemeyeceğim :A şehir içi biraz telefon dinlensin ben dışardayken ama internetsizlikte zor :A
Evet orasını tahmin edebiliyorum tabii... :A Ha bir de çoğu kişiyle muhabbetim yok, bu yüzden de ekstra bir niye kutlayayım diyen olmuştur... :A

Genelde zaten çok acil ihtiyacın olduğunda o internet ya olmaz ya da az olur... :A Bende aylık 22 gb var ama yine yetmiyor sürekli bir şeyler izlemekten... :A Dışardayken bile açıp tenis izliyoruım veya başka bir şeyler izliyorum tabi biter... :A

• Güldürdün