MEnes 15.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
IMG_20210630_220918.jpg

Forumumuzun sanatseverliliği ile bilinen; goygoyu, hainliği, gömmeyi ve övülmeyi seven üyesi @MEnes 21 aylık bir süreçte 5.000 mesaj yazarak 15.000'ler Kulübüne girmiştir :Z

Bizlerle birlikte daha nice goygoylu sohbetler dileriz. Şarkı vs hediye yerine kendisini bol övmeniz yeterli olacaktır :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes 15.000'ler kulübün kutlu olsun, daha nice kan ve vahşet dolu epik mesajlara :A

Uzun uzun hediye düşünmeye gerek bile yok, çünkü...

Teşekkürler dostum, dediğin gibi nice birlikte sanat dolu, kan ve vahşet dolu mesajlara... :A
Ooo çekik bir kardeşimiz çekmiş sanırım fotoyu beğendim, teşekkürler... Yaşıyoruz da çok uğrayamadık şu vakitler, sen de gelmişsin bir boş bile yapamadık seninle... Neyse sana da hoşgeldin diyeyim bari bu vesile ile. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ekli dosyayı görüntüle 104561
Forumumuzun sanatseverliliği ile bilinen; goygoyu, hainliği, gömmeyi ve övülmeyi seven üyesi @MEnes 21 aylık bir süreçte 5.000 mesaj yazarak 15.000'ler Kulübüne girmiştir :Z

Bizlerle birlikte daha nice goygoylu sohbetler dileriz. Şarkı vs hediye yerine kendisini bol övmeniz yeterli olacaktır :A

Teşekkürler nice goygoy dolu bana övgü başkalarına gömme dolu mesajlara... :A Hediyeleri de beğendim ama mavi gözlü kardeşim bir başka karizma tabi şimdi... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Mavi gözlü bir jön paylaşsaydım aynı yorum olurmuydu acaba? :A
Jön için değil de karşı cins için belki, o da belki olabilirdi... :A
------

@MEnes Daha nice keyif dolu zamanlar geçirmen dileğiyle forumda :-)
Teşekkürler dostum hepimiz için aynı temennilerle diyelim... :A Sen de yenisin sanırım çok sohbetimiz olmadı ama gözüme çarptığı kadarıyla dikkat ediyorum mesajlarına, bizim aldığımız keyfi alman dileğiyle. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
------

Teşekkürler dostum hepimiz için aynı temennilerle diyelim... :A Sen de yenisin sanırım çok sohbetimiz olmadı ama gözüme çarptığı kadarıyla dikkat ediyorum mesajlarına, bizim aldığımız keyfi alman dileğiyle. :D
Doğru, her mavi göz ilgi alanı olmuyor. destere'nin sanat eseri fotosu geldi aklıma :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,210
Puanı
1,060
------

Gözüne çarpıyor mu , iyi bari buda gelişme :A :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Gözüne çarpıyor mu , iyi bari buda gelişme :A :A :A :A
Adam L&M sever olduğumu görmüş hediyesinde direk gerçek bir sanat eseriyle gelmiş... :A Bu bile göze çarpar bir detay diyebiliriz... :A Ha mesajlarını da görüyorum tabi, ben çok yazmasam da ara ara incelerim neler olup bittiğini... :A