MEnes 15.000'ler Kulübünde!

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Teşekkürler hep birlikte sanat dolu nice mesajlara diyelim... :A

Hediye geçmiş anıları ve zamanın gücünü tekrardan hatırlatıyor insana... Zimmer'ın şaheseri, heey gidi hey...

Gerçekten de zor bir soru ile geldin... Kendimi bir anda sorgu odasında hissettim ve tam da orada sorulmalık bir soru. :A

Yani normal bir zaman olsaydı ve L&M 8 yıllık can acıtan bir aradan sonra dönüş yapmasaydı elbette Nolan'dan Inception ve Interstellar seviyesinde 10 adet özel film izlemek cevabını verirdim... Ama şuan hazır sağ iken, yaşar iken, şu sinir bozucu zamanlarda 10 bölümlük L&M izleme hissi bana diğer tüm sanat eserlerini geri plana atma zorunluluğu hissettiriyor... :A
------

Sen de haklısın, böyle bir konu için bana zaman mekan fark etmeyecektir... :A Ama işte en azından araya bir bahane sıkıştırdım, bunu da çok görme be... :A
Evet sorgu odası gibi oldu biraz, anlık olarak sorasım geldi. :A

10 adet film 10 bölüm diziden çok daha doyurucu olur aslında ama en sevilen diziyle kurulan bağ da daha fazla ve yeri ayrı oluyor. :A

Yeni LM sezonunu da eski tadında ve samimiyetinde olur umarım da bu kadar beklediğinize değer. :A

• Harika
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Evet orasını tahmin edebiliyorum tabii... :A Ha bir de çoğu kişiyle muhabbetim yok, bu yüzden de ekstra bir niye kutlayayım diyen olmuştur... :A

Genelde zaten çok acil ihtiyacın olduğunda o internet ya olmaz ya da az olur... :A Bende aylık 22 gb var ama yine yetmiyor sürekli bir şeyler izlemekten... :A Dışardayken bile açıp tenis izliyoruım veya başka bir şeyler izliyorum tabi biter... :A
Çalışırken aylık 10 GB olurdu hep ve yarısı bile gitmezdi okadar YouTube'dan müzik dinlememe rağmen.
Ya yaz öncesi bir kampanya vardı, onu 1 günle kaçırdım :( şuan telefonda 2 katı GB olacaktı hem de 2 ay :S
İlk kez paket sürem bitmeden GB bitti. Hep varlık yaşarken yokluk zor geliyor bana :A yine işe girince bana uygun bir GB alırım artık. Büyük ihtimmale 200 dakika artı 5 GB seçerim. Veya sınırsız arama 10 GB :A iş yerimin nerede olduğuna bağlı olur :A kısa mesafeye az GB, uzun mesafeye çok GB şart olur :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet sorgu odası gibi oldu biraz, anlık olarak sorasım geldi. :A

10 adet film 10 bölüm diziden çok daha doyurucu olur aslında ama en sevilen diziyle kurulan bağ da daha fazla ve yeri ayrı oluyor. :A

Yeni LM sezonunu da eski tadında ve samimiyetinde olur umarım da bu kadar beklediğinize değer. :A
İyi yapmışsın ve güzel de bir soruydu. :A

Kesinlikle katılıyorum, zaten normal dönem olsa ve klasik ben olsam ben de 10 adet özel filmi tercih ederdim ama şuanki şartlar gereği işte... :A

Tek temennimiz, arzumuz bu ve umudumuz yüksek... Biz L&M'de umut etmeyi, sabretmeyi öğrendik, 'O gemi gelecek' dedik... Sonunda o gemi geldi, artık bu beklentinin sonu hüsran olmamalı diyoruz... Bence olmayacaktır da... :A
------

Çalışırken aylık 10 GB olurdu hep ve yarısı bile gitmezdi okadar YouTube'dan müzik dinlememe rağmen.
Ya yaz öncesi bir kampanya vardı, onu 1 günle kaçırdım :( şuan telefonda 2 katı GB olacaktı hem de 2 ay :S
İlk kez paket sürem bitmeden GB bitti. Hep varlık yaşarken yokluk zor geliyor bana :A yine işe girince bana uygun bir GB alırım artık. Büyük ihtimmale 200 dakika artı 5 GB seçerim. Veya sınırsız arama 10 GB :A iş yerimin nerede olduğuna bağlı olur :A kısa mesafeye az GB, uzun mesafeye çok GB şart olur :A
Sizin paketler niye böyle az... :A Bize 1000 dakika ve çok yüksek Gb veriyor operatörler. Gerçi Turkcell biraz soyuyor da çok pahalı ama olsun en azından hizmet kalitesi yüksek, köyde dağın başında bile çekiyor... :A Ben yıllardır 18 Gb ve üzeri kullanıyorum, sen böyle 5 10 falan diyince bana düşük geldi. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Sizin paketler niye böyle az... :A Bize 1000 dakika ve çok yüksek Gb veriyor operatörler. Gerçi Turkcell biraz soyuyor da çok pahalı ama olsun en azından hizmet kalitesi yüksek, köyde dağın başında bile çekiyor... :A Ben yıllardır 18 Gb ve üzeri kullanıyorum, sen böyle 5 10 falan diyince bana düşük geldi. :A
Yalnız bizim 10 GB sizin 20 GB gibi olabilir :A TR'de mobil veriyi açar açmaz internet yiyor sizin orda ama ben burada mobil verimi tüm gün kapatmasam ve kullanmazsam gitmiyor :A bu arada bende 10 GB varken sadece dışarda YouTube yanı sıra ben forumada full mobil internet ile giriyordum ve yarısı anca gidiyordu bir ay :A benim forum aktifliğim, açtığım konularda malum :A
Daha 1 küsür sene oldu Wifi ile bağlantı :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yalnız bizim 10 GB sizin 20 GB gibi olabilir :A TR'de mobil veriyi açar açmaz internet yiyor sizin orda ama ben burada mobil verimi tüm gün kapatmasam ve kullanmazsam gitmiyor :A bu arada bende 10 GB varken sadece dışarda YouTube yanı sıra ben forumada full mobil internet ile giriyordum ve yarısı anca gidiyordu bir ay :A benim forum aktifliğim, açtığım konularda malum :A
Daha 1 küsür sene oldu Wifi ile bağlantı :A
He bak o yönden düşünmedim dediğin doğru olabilir... :A Neyse ne sayı olarak 22'ye göre 10 küçük gözüktü sonuçta ben de bunu belirttim... :A Yani düşününce daha az yiyor sanki full kullanıyorsan... Evet evet forum aktifliğin ve konu aktifliğine hiç girmeyelim, tamam sizin oranın 10'u bizim buranın 20'si diyelim kapatalım... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
He bak o yönden düşünmedim dediğin doğru olabilir... :A Neyse ne sayı olarak 22'ye göre 10 küçük gözüktü sonuçta ben de bunu belirttim... :A Yani düşününce daha az yiyor sanki full kullanıyorsan... Evet evet forum aktifliğin ve konu aktifliğine hiç girmeyelim, tamam sizin oranın 10'u bizim buranın 20'si diyelim kapatalım... :A
Dur ne farkettim :eek:
İlk 3 pakette yurt dışı aramada bedava :eek: bunlar yeni gelenler :A
Bu her ay sabit isteyenler için seçenek, yoksa bizde bir sürü paket var :A Kompis(arkadaş) sms konusunda avantajlı bunu genç nesil alıyor. Amigo (yurt dışı arama hesaplı) bu bitince kalan para telefonda kalıyor. En son onu aldım GBsi azdı ama :A şu aşağıdan birini seçersem telefonda olan param ile yurt dışında hesaplı olunuyor ama zaten ilk üçte baya bi dakika veriliyormuş meğerse. Tabi biraz pahalılar. 100 Kr 3 GB bana yeterli olur her yerde zaten Internet var diye ama yeterli olmazsa diğerlerine atlarım :A
IMG_20210701_235611.jpg

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dur ne farkettim :eek:
İlk 3 pakette yurt dışı aramada bedava :eek: bunlar yeni gelenler :A
Bu her ay sabit isteyenler için seçenek, yoksa bizde bir sürü paket var :A Kompis(arkadaş) sms konusunda avantajlı bunu genç nesil alıyor. Amigo (yurt dışı arama hesaplı) bu bitince kalan para telefonda kalıyor. En son onu aldım GBsi azdı ama :A şu aşağıdan birini seçersem telefonda olan param ile yurt dışında hesaplı olunuyor ama zaten ilk üçte baya bi dakika veriliyormuş meğerse. Tabi biraz pahalılar. 100 Kr 3 GB bana yeterli olur her yerde zaten Internet var diye ama yeterli olmazsa diğerlerine atlarım :A
Ekli dosyayı görüntüle 104613
Ben bilmem artık ötesini berisini orası senin bileceğin iş... :A Ama çaktırmadan bize İsveç'i aşılıyorsun fark etmiyorum sanma... :A En uygun paket hangisiyse onu al artık ben paradan kaçmıyorum öyle konularda Turkcell kardeşime bayılıyorum her ay... :A Neyse saat geç olmuş yavaştan kaçayım bari, iyi geceler. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Ben bilmem artık ötesini berisini orası senin bileceğin iş... :A Ama çaktırmadan bize İsveç'i aşılıyorsun fark etmiyorum sanma... :A En uygun paket hangisiyse onu al artık ben paradan kaçmıyorum öyle konularda Turkcell kardeşime bayılıyorum her ay... :A Neyse saat geç olmuş yavaştan kaçayım bari, iyi geceler. :A
Size İsveç'i çaktırmadan yıllardır aşılıyorum:A yakında öyle bir konu açacağım ki hepiniz bilgi sahibi olacaksınız burası ile alakalı :A
------

İyi uykular :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Size İsveç'i çaktırmadan yıllardır aşılıyorum:A yakında öyle bir konu açacağım ki hepiniz bilgi sahibi olacaksınız burası ile alakalı :A
------

İyi uykular :A
Sen çaktırmadan yapıyorsun ama ben bunu fark ediyorum elbette... :A İsveç'i severim ama, ileride Avrupa turu yaptığımda geleceğim yerlerden biri olacak... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860