'Menajerimi Ara'nın Yeni Bölümüne Sürpriz Konuk! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,139
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya.. Şu fragmanı dizi bittiği gibi veren dizilere hayranım...Nedense benim izlediğim diziler de hiç vermiyorlar ...
Gün değişikliğinden sonra ellerinde doğru düzgün sahneler olmadı, bir de sette 'coronavirüs' olunca doğru düzgün çekim yapamadılar.

Yılbaşı arası olursa belki ondan sonra ellerinde stok bölüm olur ve fragman gelir, tabii o zamana kadar devam ederse.

• İlginç
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,069
Puanı
610
Gün değişikliğinden sonra ellerinde doğru düzgün sahneler olmadı, bir de sette 'coronavirüs' olunca doğru düzgün çekim yapamadılar.

Yılbaşı arası olursa belki ondan sonra ellerinde stok bölüm olur ve fragman gelir, tabii o zamana kadar devam ederse.
Yok ya devam eder inşallah.... :T

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
860

İnşallah devam eder ya çok güzel dizi babil bitti bu dizi bitmesin :(

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
860
İnşallah, ama bence beklenilen reytingleri alamıyor hala daha. Kanal bu projeden daha yüksek oranlar bekliyordu.

Belki Masterchef bitince onun kitlesi bu diziye kayarsa çok iyi olur.
Kayar mı kayarsa harika olur bence MasterChef yüzünden bazı diziler düşük alıyor

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,620
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Aserat and STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,139
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
128165889_410607543649947_5309479344199880701_n.jpg

Revision ne demek
Yok artık. 😂 İrem Derici ve Edis’ten sonra Murat Dalkılıç. Abi ülkede o kadar oyuncu varken neden şarkıcı. :F

Senaryoda da Revision 4 yazıyor, o kadar revizyona rağmen bu kadar kötü bölüm çıkıyor demek. :F
Güzel bir bölüm bizi bekliyor....(Murat Dalkılıç 'a da bir ifşa konusu yazılmamıştır umarım..)
O zaman yine kendi hikayeleri geliyor.

• Harika
Reactions: STAR

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,212
Puanı
1,060
Yok artık. 😂 İrem Derici ve Edis’ten sonra Murat Dalkılıç. Abi ülkede o kadar oyuncu varken neden şarkıcı. :F

Senaryoda da Revision 4 yazıyor, o kadar revizyona rağmen bu kadar kötü bölüm çıkıyor demek. :F

Sadece şarkıcı değil kendisi eğitim almış bir oyuncu şarkıcıların menajeri olmuyormu niye olmasın dizide :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sadece şarkıcı değil kendisi eğitim almış bir oyuncu şarkıcıların menajeri olmuyormu niye olmasın dizide :A
Allah’ım ya eğitim aldı diye dizide oynayabilir mi yani? :F Eğitim almış olabilir ama bu dizide oyuncu görmek istiyorum. Tıpkı orijinalinde olduğu gibi. Ama dizi zaten orijinalinden öyle uzaklaştı ki hala bir şeyler beklemem saçma. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,212
Puanı
1,060
Allah’ım ya eğitim aldı diye dizide oynayabilir mi yani? :F Eğitim almış olabilir ama bu dizide oyuncu görmek istiyorum. Tıpkı orijinalinde olduğu gibi. Ama dizi zaten orijinalinden öyle uzaklaştı ki hala bir şeyler beklemem saçma. :D

:F Oynayabilir niye oynamasın oyuncu olmak için eğitim almış sonuçta özgür bu ne komik yorum yahu sadece oyuncularınmı menajeri var özgür var ya :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
:F Oynayabilir niye oynamasın oyuncu olmak için eğitim almış sonuçta özgür bu ne komik yorum yahu sadece oyuncularınmı menajeri var özgür var ya :F
Ben sadece oyuncuların mı menajeri var dedim de iki mesajında da bunu belirtiyorsun? Ben başka konuklar bekliyordum diyorum. Niye başka yere çekiyorsun?