'Menajerimi Ara'nın Yeni Bölümüne Sürpriz Konuk! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
128129731_390655722054256_961911868109647297_n.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın yeni bölüm konuğu belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne ünlü şarkıcı Murat Dalkılkıç konuk oluyor.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Güzel bir bölüm bizi bekliyor....(Murat Dalkılıç 'a da bir ifşa konusu yazılmamıştır umarım..)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok artık. 😂 İrem Derici ve Edis’ten sonra Murat Dalkılıç. Abi ülkede o kadar oyuncu varken neden şarkıcı. :F

Senaryoda da Revision 4 yazıyor, o kadar revizyona rağmen bu kadar kötü bölüm çıkıyor demek. :F

• Güldürdün
Reactions: STAR and mesmeso

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Yok artık. 😂 İrem Derici ve Edis’ten sonra Murat Dalkılıç. Abi ülkede o kadar oyuncu varken neden şarkıcı. :F

Senaryoda da Revision 4 yazıyor, o kadar revizyona rağmen bu kadar kötü bölüm çıkıyor demek. :F
Babil biterse Halit ergenç gelir diyordum...Kaç bölüm oldu gelen giden yok ...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hiç düşünmemiştim ... Doğru çok süper olurdu ama aynı yapım şirketi değil ya alacağını düşünmüyorum...
Aldıklarını konuklardan çok daha iyi olacağı kesin. :A Aslında kanal aynı olduğu için olabilecek bir şey bence. Hatta 'Seni Çok Bekledim' oyuncuları da gelebilir. :bhr:

• Harika
Reactions: Carpe Diem and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Aldıklarını konuklardan çok daha iyi olacağı kesin. :A Aslında kanal aynı olduğu için olabilecek bir şey bence. Hatta 'Seni Çok Bekledim' oyuncuları da gelebilir. :bhr:
Bu arada ben kaç zamandır Seni çok Bekledim 'in fragmanını beklerken Akrep'in fragmanının çıkması beni çok şaşırttı...

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada ben kaç zamandır Seni çok Bekledim 'in fragmanını beklerken Akrep'in fragmanının çıkması beni çok şaşırttı...
Seni Çok Bekledim, Akrep'ten 1 hafta önce sete çıkmıştı. Bende ilk onun fragmanı gelir diye bekliyordum doğrusu, ama bugün yarın gelir onun da tanıtımı.
Evet ya özler olduk o bölümleri....InşALLAH tez vakitte yine daha ünlü kişileri alırlar...
İnşallah. Şuan ki konuklar da iyi, ama onlar olsa çok daha iyi olur. :bhr:

• Harika
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Son bölümde Oğuzhan Koç'un adı geçmişti şarkıcı gelecekse o gelseydi bari. Gerçi o da korona ama sonuç olarak bundan daha iyisi bulunurdu.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Seni Çok Bekledim, Akrep'ten 1 hafta önce sete çıkmıştı. Bende ilk onun fragmanı gelir diye bekliyordum doğrusu, ama bugün yarın gelir onun da tanıtımı.

İnşallah. Şuan ki konuklar da iyi, ama onlar olsa çok daha iyi olur. :bhr:
Evet bu hafta güzel bir bölüm gelecek gibi... Sence Dicle kabul edecek mi?(b)

(Seni çok Bekledim bugün gelir belki fragmanı)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet bu hafta güzel bir bölüm gelecek gibi... Sence Dicle kabul edecek mi?(b)

(Seni çok Bekledim bugün gelir belki fragmanı)
Bende fragmanın bugün geleceğini düşünüyorum, umarım yanılmayız da gelir. Çok merak ediyorum ve ilk defa Özcan Deniz dizisi izleyeceğim. :A

Bence kabul etmeyecek, ama senarist uzatmak için o konuyu kabul ettirir belli olmaz. :F

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,923
Puanı
610
Bende fragmanın bugün geleceğini düşünüyorum, umarım yanılmayız da gelir. Çok merak ediyorum ve ilk defa Özcan Deniz dizisi izleyeceğim. :A

Bence kabul etmeyecek, ama senarist uzatmak için o konuyu kabul ettirir belli olmaz. :F
Bence kabul edecek gibime geliyor...Bakarsın bir de Emir ve Barışın yeni menajeri Dicle oluyormuş...

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy