'Menajerimi Ara'da Sürpriz Değişiklik! | Star TV

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Yükseleceğini hiç düşünmüyorum. Masumlar Apartmanı'nın hafta içinde tekrarları çok iyi gitti. Bölüm ve fragman Youtube'da hep trendlerde. O yüzden daha çok izleyici çekeceğini düşünüyorum.
O zaten uçacak, orası kesin ama benim umudum bizim seyircinin bize geri dönmesinden yana :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
O zaten uçacak, orası kesin ama benim umudum bizim seyircinin bize geri dönmesinden yana :)
İzleyicinin geri dönmesi için hem asıl karakterlerin hikayesinde biraz drama gidilmeli, hem de Kenan İmirzalıoğlu, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ gibi konuklar alınmalı bence.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İzleyicinin geri dönmesi için hem asıl karakterlerin hikayesinde biraz drama gidilmeli, hem de Kenan İmirzalıoğlu, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ gibi konuklar alınmalı bence.
Aynen onu bende dedim geçen gün, Kenan'ın pek havası kalmadı ama Beren ve Kıvanç iş yapar. Hemde bayağı iş yapar :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bence iyi olmuş yeni senarist güzel hamleler yaparsa dizi de güzel güzel devam eder. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kıvanç hamlesini kesin düşünüyorlardır. Ama Beren Saat son zamanlarda Ay Yapım'la çalışmadı. Onu bilemiyorum.
Bir ara Ay Yapım ile çalışmayı bıraktı diye haberler vardı, ama ne kadar doğru bilemem. Son zamanlarda da dediğin gibi başka yapımlar ile çalışmayı başladı.

Kıvanç hamlesi gelmeli ama öyle 5 10 dakikalık bir sahne ile değil tabi, Çağatay'da olduğu gibi.

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bir ara Ay Yapım ile çalışmayı bıraktı diye haberler vardı, ama ne kadar doğru bilemem. Son zamanlarda da dediğin gibi başka yapımlar ile çalışmayı başladı.

Kıvanç hamlesi gelmeli ama öyle 5 10 dakikalık bir sahne ile değil tabi, Çağatay'da olduğu gibi.
Bence Kıvanç'ı bir kaç bölüme de yayabilirler. Geçekten olacak bir projesinin yapım aşamasıyla ilgili bölümler gelmeli. Hem projesinin direkt reklamı da yapılmış olur.

Şu dizinin konuklarını biz seçelim ya :D Forumdan çok ilginç fikirler çıkabilir :)

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence Kıvanç'ı bir kaç bölüme de yayabilirler. Geçekten olacak bir projesinin yapım aşamasıyla ilgili bölümler gelmeli. Hem projesinin direkt reklamı da yapılmış olur.

Şu dizinin konuklarını biz seçelim ya :D Forumdan çok ilginç fikirler çıkabilir :)
Ay Yapım dizilerinde oynamış olan bir sürü isim var, onları konuk etmek yerine reytinge katkısı olmayacak isimler geliyor Boran Kuzum gibi. Konukları seçen, hikayesini hazırlayan kişiler ile yollarını ayırmalı yapım şirketi. :A

Kıvanç'ın dijital için bir projesi olacağı konuşuluyor, onun hakkında detaylar iyi tasarlanırsa 1 - 2 bölüme rahatlıkla yayılabilir. Çağatay'ın filminde olduğu gibi hem reklam olur. :D

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ay Yapım dizilerinde oynamış olan bir sürü isim var, onları konuk etmek yerine reytinge katkısı olmayacak isimler geliyor Boran Kuzum gibi. Konukları seçen, hikayesini hazırlayan kişiler ile yollarını ayırmalı yapım şirketi. :A

Kıvanç'ın dijital için bir projesi olacağı konuşuluyor, onun hakkında detaylar iyi tasarlanırsa 1 - 2 bölüme rahatlıkla yayılabilir. Çağatay'ın filminde olduğu gibi hem reklam olur. :D
En basitinden Güven Hokna ve Halil Ergün gibi isimler bile daha iyi etki yapar. Boran Kuzum yetenekli olabilir ama fragmanda konuk olarak gösterilecek kadar da değil :D

• İlginç

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Derin Melikşah Altuntaş ve arkadaşları yazıyor bu diziyi zaten, çok da şey yapmayın. :A Meriç Aral konuk olduğu zaman haber verin sadece. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En basitinden Güven Hokna ve Halil Ergün gibi isimler bile daha iyi etki yapar. Boran Kuzum yetenekli olabilir ama fragmanda konuk olarak gösterilecek kadar da değil :D
O eski isimler hiç aklıma gelmemişti... Cidden o ikili de gelse bir etki yapabilir bence, yıllar sonra yeniden bir arada izleme fırsatı olur.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Masumlar apartmanı iyi gidiyor sanırım tekrarlarıda iyi gidiyor bende pek yükseleceğini düşünmüyorum ama yinede yeni senaristin faydası olur

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Masumlar apartmanı iyi gidiyor sanırım tekrarlarıda iyi gidiyor bende pek yükseleceğini düşünmüyorum ama yinede yeni senaristin faydası olur
Senaristten önce gün değişikliği denenmeliydi bence abla. Umarım bölüm sonunda Salı dışında başka bir gün ile anons ederler yeni bölümü. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Meriç Aral'ın dizisi var. Hem konuk almazlar onu. :A

Meliksah-Instagram-Post.jpg

• Güldürdün