'Menajerimi Ara'da Sürpriz Değişiklik! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

Star TV'nin sevilen yeni dizisi 'Menajerimi Ara'da sürpriz değişiklik!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun üstlendiği; başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın paylaştığı yapımda senarist değişikliğine gidildi.

Başarılı senarist Yelda Eroğlu ile yollarını ayıran yapımın senaryosunu artık Ekin Atalar kaleme alacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Salı 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Hiç sevmiyorum bu tarz değişiklikleri. Şu anki senaristler de birkaç ufak nokta dışında iyiydi senaristten önce günü değiştirsinler. :(

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Bu arada Birsen Altuntaş senaristin ismini yanlış yazmış galiba çünkü Ekin Atalay diye aratınca bir şey çıkmıyor. Ekin Atalar'ı kast ediyor olabilir ki eğer oysa Arkadaşlar İyidir'i güzel yazmıştı sevinebilirim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben demiştim koskoca Call My Agent uyarlamasını Kırgın Çiçekler senaristine yazdıran Ay Yapım en başta yanlış yaptı. :A

Umarım yeni senarist orijinaline hem bağlı kalır hem de yeni hikayeler üretebilir. Ekin Atalar’ın adını da Kavak Yelleri, Kaçak Gelinler ve Hayatımın Aşkı dizilerinde duymuştum. Gerçi bu dizileri hatırlayınca bu senarist de rom-com ağırlıklı yazabilir gibi geldi. :A

Bu arada Atalay değil, ‘Atalar’ :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Birsen Altuntaş yanlış yazmış olabilir çünkü Ekin Atalay diye aratınca bir şey çıkmıyor. Ekin Atalar'ı kast ediyor olabilir ki eğer oysa Arkadaşlar İyidir'i güzel yazmıştı sevinebilirim. :A
Öyle zaten. :A Hekimoğlu’ndaki değişiklik zamanında da Neşe Şen’i Neşe Çehiz diye yazmıştı. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
@Aserat @Özgür
@denizz19 'a baskı kurdunuz şunu bunu yaz senariste deyip. O da bırakmış diziyi 😡
Of ne bırakması be yapımcılar ilk önlem olarak anca senarist değiştirir TV dünyasının yazılı olmayan kuralı. :A Oysa günü değişse senariste dokunmalarına gerek kalmayacaktı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Baskıyı kuranlar @Aserat ve @hayret bi şey :A Ben Deniz’e şunu söyle demedim çünkü desek de düzelteceklerini sanmıyordum. :A
Biraz baskıladığımız doğru :D

Bu arada yarışmama gel, görmemezlikten gelme:D Çok kişi olsun, devam etmek istemezsen az tahmin yap ön elemede elenirsin en kötü :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böyle değişiklikleri sevmiyorum, Yelda Eroğlu ve ekibi gayet güzel bir dünya kurmuşlardı. Dizide birkaç eksik vardı ama senarist değişikliği yerine var olan ekip düzenlemeler yapabilirdi. Hayırlısı olsun bakalım, umarım olumlu yansır.

Yeni senaristin daha sürükleyici ve izleyiciyi ekrana bağlayacak olaylar kurması gerekiyor. Özellikle Dicle & Kıraç ilişkisi, Dicle & Barış ilişkisi, Feris ve diğer menajerlerinin hayatlarının yansıtılması gibi. Gelen konukları iki cümle söyleyip yollamak yerine bölüme yaymaları çok daha iyi olacaktır. Son bölümde Şükran Ovalı ve diğer iki erkek konuğun bölüm boyu olması çok güzeldi mesela. :X

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O değil de diziyi üç kişi yazıyordu sadece Yelda mı gitmiş yoksa diğerleri de mi yok onu da söyleseymiş keşke. :A
Artık tek yazan senarist yok ki. :A Genelde ön jenerikte tek senaristin adı yazar arka jenerikte ekibe de yer verilir belki bu da öyle olur. :A

Ben tek yazacağını düşünmüyorum. Diğerleri de gitmiştir zaten Emin mi ne o yeni gelmişti. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat