'Menajerimi Ara'da Sürpriz Bir Değişiklik Daha! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

'Menajerimi Ara'da sürpriz bir değişiklik daha!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı yapımda senarist ve gün değişikliğinin ardından yönetmen değişikliğine de gidildi.

Yönetmen koltuğunda oturan Ali Bilgin diziden ayrıldı, Bilgin'in yerine ise yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
20200731_170654-jpg.90402

'Menajerimi Ara'da sürpriz bir değişiklik daha!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın yer aldığı yapımda senarist ve gün değişikliğinin ardından yönetmen değişikliğine de gidildi.

Yönetmen koltuğunda oturan Ali Bilgin diziden ayrıldı, Bilgin'in yerine ise yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Sence iyi mi gider kötü mü gider artık dizi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Tekrar ediyorum Rekabet'i bu kadar erken çekmeselerdi keşke. Zaten bu acele yüzünden dijital dizideki başrol çifti tekrar kullanacaklar. Ali Bilgin'i özleyeceğim şahsen. :(

Bu hanımefendi de daha önce Dayan Yüreğim ve Dostlar Mahallesi rezaletini yönetmiş ama keşke daha önce Ay Yapım'la çalışmış biri (mesela isim aynı olduğu için aklıma Deniz Yorulmazer geldi) olsaydı. Yine de dünyasını oluşturmuş bir dizi olduğu için pek etkileyeceğini sanmıyorum hayırlısı olsun.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zaten Ali Bilgin’in ayrılacağı belliydi sadece gecikmeli oldu. :A Yeni isme baktım da Paramparça, Şeref Meselesi ve en son Güvercin’de 2.yönetmenlik yapmış. Hayırlısı olsun.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Zaten Ali Bilgin’in ayrılacağı belliydi sadece gecikmeli oldu. :A Yeni isme baktım da Paramparça, Şeref Meselesi ve en son Güvercin’de 2.yönetmenlik yapmış. Hayırlısı olsun.
Bak bu dizilerin varlığı biraz daha umut verici. :A Baktığımda asıl yönetmen olarak Dostlar Mahallesi'nde de görev yaptığını gördüm tövbe. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bak bu dizilerin varlığı biraz daha umut verici. :A Baktığımda asıl yönetmen olarak Dostlar Mahallesi'nde de görev yaptığını gördüm tövbe. :A
Onun yönetmeni başkaydı yalnız. Ayhan diye biriydi yanlış bakmışsın bence. :A Yönetmenlik yaptığı Dayan Yüreğim var, en son da Güvercin’i yönetmiş Altan Dönmez’le beraber. 2.ekip yönetmeni diye geçiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Onun yönetmeni başkaydı yalnız. Ayhan diye biriydi yanlış bakmışsın bence. :A Yönetmenlik yaptığı Dayan Yüreğim var, en son da Güvercin’i yönetmiş Altan Dönmez’le beraber. 2.ekip yönetmeni diye geçiyor. :A
Ha o zaman okey orada da 2. yönetmendir. :A Daha iddialı bir isim beklerdim gerçi. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tatlı olduğu kadar başarılı da olsa iyi olur tüm değişiklikler üst üste geldi bu dizide. :A
Hiçbiri senarist değişikliği kadar kötü olamaz. :A O eski ekibe de laf söylüyordum ama en azından karakterlerin kendine özgü tavırları, replikleri vardı. Feris gibi alfa bir kadın 2 bölümdür bir tuhaf, Emrah gibi orijinal cümleleri olan biri 2 bölümdür normal normal konuşuyor hiç olmadı bu. :A

Al birini vur ötekine iki ekip de düzgün uyarlayamadı. :A Biri Beren, Aydın, Mayda soktu gözümüze biri sadece Beren ve entrikaları. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Hiçbiri senarist değişikliği kadar kötü olamaz. :A O eski ekibe de laf söylüyordum ama en azından karakterlerin kendine özgü tavırları, replikleri vardı. Feris gibi alfa bir kadın 2 bölümdür bir tuhaf, Emrah gibi orijinal cümleleri olan biri 2 bölümdür normal normal konuşuyor hiç olmadı bu. :A

Al birini vur ötekine iki ekip de düzgün uyarlayamadı. :A Biri Beren, Aydın, Mayda soktu gözümüze biri sadece Beren ve entrikaları. :A
Yeni senarist tepkilere kulak veriyor aslında. Mesela iki bölümdür Aydın sahneleri bayağı azaldı ve göründüğü anlarda da uyuz uyuz bro demiyor artık. :A O yüzden ben eleştirilen noktaların da telafi edileceğini düşünüyorum önce dizinin kendini reyting olarak sağlama alması lazımdı. :A

• Güldürdün