Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diziye dair heyecanım fazla olmadığı için bölümü üstün körü izledim gece. Aklımda kalanlardan yazayım bir şeyler.

Feris ve Serkan'ın ayrılışı rezalet yazılmış. Serkan geldi hadi ben gidiyorum dedi gitti. Feris şirkete hiç uğramadı telefondan veda etti.

Kıraç ve Ceyda aşkımız da resmen hayırlı olsun. Yeniler eskinin kafasından devam ediyor.

Jülide'nin hikayesi düzelecek derken kızı direkt şirketten kovdular.

Konuk sahnelerinde yine bize bir şey katacak hikayeler yoktu.

Call My Agent'ta nasıl Camille'ye menajerlik yakışmadıysa aynen burada da Dicle'ye yakışmadı. Yaptığı makyaj ve giydiği kıyafetler tüm saflığını üstünden almış.

Mıy mıy herifin kısımlarında ne oldu haberim yok direkt atlayıp geçtim.

Yeniler de bana hiç iyi ışık vermiyor. Kendilerinden henüz radikal bir değişiklik gelebileceği sinyalini almadım. Tarzlarının dışına çıkıp yaz dizisi yapmayı göze almışlar. Kalan arkadaşlara sabırlar ve iyi seyirler. Arada gelir bakarım neler oluyor diye.
Ya her hafta bırakıyormuş gibi yapıp izlemeye devam ediyorsun kıvırmasan mı artık. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Ya her hafta bırakıyormuş gibi yapıp izlemeye devam ediyorsun kıvırmasan mı artık. :A
Bıraktım demedim ki? Bu yıl bir kere oturup saatinde diziyi izlemedim. Bitince geri sarıp sahneleri atlayarak izledim. Bu hafta da internetten atlayarak izledim. Bundan sonra da aynı bu şekilde devam ederim.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bıraktım demedim ki? Bu yıl bir kere oturup saatinde diziyi izlemedim. Bitince geri sarıp sahneleri atlayarak izledim. Bu hafta da internetten atlayarak izledim. Bundan sonra da aynı bu şekilde devam ederim.
Kalan arkadaşlar, arada gelip bakarım falan yazınca öyle düşünmem normal. :A Ben bölümü hiç beğenmediğine inanmıyorum yani sektör göndermeleri, konuk hikayeleri, ajans kısmının iyice hareketlenmesi vs. bir yerleri illa ki sevmişsindir. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Kalan arkadaşlar, arada gelip bakarım falan yazınca öyle düşünmem normal. :A Ben bölümü hiç beğenmediğine inanmıyorum yani sektör göndermeleri, konuk hikayeleri, ajans kısmının iyice hareketlenmesi vs. bir yerleri illa ki sevmişsindir. :A
Oyun oynarken arkada gidiyordu dizi fazla dikkat etmedim konuşmalara. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sedef Avcı, Defne Kayalar derken tüm reunion fırsatlarını tek tek kenara iten Ekin Atalar'dan sonra Burcu Altın ve Bala Atabek'i aynı hikayeye yazan Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş krallığı. :bhr: BBS'nin adı geçmez muhtemelen ama böyle bir şey istiyordum aşırı sevindim. :Z

Kıraç yine Kıraç'lığını yapmış.ss Gerçi DicBar ayrılacaksa okey'im bu gelişmeye. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Birisi babasının hayrına yeni senaristlere lütfen bizim bir köstebek ve Dicle'nin babasının soyadını alma işi vardı desin.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Tam ben paylaşmaya geliyordum :D URL'yi bile kopyalamıştım :F Jet gibisin maşallah :A

Fragmanların yayınlanma şekli inşallah bundan sonra da böyle olur. Bölüm sonu ön izleme, çarşamba ve cuma fragman, cumartesi ikinci ön izleme şeklinde.

Bu fragman son zamanlarda diziden kaçan aşk ve üçgen sevenler için hazırlanmış beni heyecanlandıran bir durum olmadı şuanlık:A Ama şu İrem konusu çok uzatılmasa mı acaba?

Birde kızın adını unuttum ama Çınar'ın menajerliğini yaptığı kişi normalde Dicle'nin oyuncusu değil miydi? Apar topar menajer değişikliği yapılmış sırf aşk sahneleri için. Jülide'yi bari Dicle'ye verseler.
Sürekli işleri zora düşen baş rol kızı yerine biraz kalıpların dışına çıkıp güçlü ve işinde başarılara koşan bir baş rol kızı yazsalar artık keşke. Başlarda ne kadar başı zora düşse de ondan iki üç kat daha güçlü bir Dicle vardı...

• Güldürdün
Reactions: Aserat