Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen öyle sezon finalinden çıkmış gibi. Sen Teşkilat izlemiyor muydun :A
Twitter'da Feris-Dicle konuşmasını görünce vazgeçtim. :F Şimdi açtım ama Teşkilata geçmem an meselesi. :A
------

Bu arada diziye baya fransızım ama ona rağmen bir eksiklik hissetmedim kendimde. Yeni bir başlangıç gibi olmuş ve çok keyif alıyorum izlerken.
Bende pek bir eksiklik çekmedim, eksikleri tamamlamadan devam edeceğim. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Twitter'da Feris-Dicle konuşmasını görünce vazgeçtim. :F Şimdi açtım ama Teşkilata geçmem an meselesi. :A
------

Bende pek bir sorun çekmedim, eksikleri tamamlamadan devam edeceğim. :A
Ben de öyle yapacağım zaten Yasak Elma'daki gibi zamanla taşlar yerine oturur. :A Bir de Ekin'li bölümler malum, tek canım isterse oyuncu sahnelerine bakarım. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Diziyi çok keyif alar izliyorum kaliteli senaristler yazdığı da nasıl belli :Z :love1:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,533
Puanı
1,060
Kötü bir başlangıç oldu, Feris'in vedası telefonda mı olacaktı yani bu mudur?

Kıraç'la Ceyda'nın da bu kadar çabuk işi pişirmesi saçma oldu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bölümün güzelliğine mi şaşırsam, jenerik hatalı yazıldı diye paylaşım yapılmasına mı şaşırsam, yoksa Canan Ergüder'le birlikte Serhat Teoman'ın da gittiğine mi şaşırsam bilemedim. Serkan ve Feris'in arayı bozmadan mutlu mesut şekilde gitmesine sevindim ama iki oyuncunun birden gidişi zor olacak. Umarım birlikte gittikleri gibi birlikte dönerler ikisini de çok seviyoruz. :bhr:

Bu arada bölüm gerçekten çok iyi gidiyor. Hem hareketli hem de sektör eleştirilerinin bam bam geldiği bir blüm. Altan Erkekli'nin her rolü kabul edişine, Gülseren Budayıcıoğlu dizilerine ve aşiret işlerine gönderme yapılması derken ağzım kulaklarımda izliyorum. Ekin Atalar geldiği ilk bölümde her şeyi yıkmıştı ama Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş şimdilik çok iyi bir giriş yaptı Allah bozmasın. :Z

Jülide'nin güme gitmesine de üzüldüm umarım o da diziden çıkmaz (zaten çok fazla veda gördük) ve oyunculuk macerasını izleyebiliriz. Ceyda daha çok çektirecek gibi görünüyor.ss Kısacası çok trajikomik anlar yaşıyoruz tuhaf bir akşam oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey