Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Etiket bildirimin gelmemiş

@Aserat beklenen kovulma fragmanı 😏

@hayret bi şey yok ortalıklarda. Umarım dersleri umduğu gibi gidiyordur
Demek ki hastalıktan önce de kovulmasını planlamışlar yoksa sonradan eklense Ahsen olmazdı o sahnede. :A Fragman güzel ama çok geç çıkardılar 1-2 gün önce gelebilirdi. :T:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Aserat Serkan karakteri Ego Ajansta çalışmayacakmıydı?
Beren ile işbirliği, Ece ile işbirliği pek sevemedim.

Bu bölüm çok fazla flashback sahneleri var. Süre dolduruyorlar galiba.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç sevmedim bölümü.
Serkan karakterini sevmedim. Soğuttu diziden :A
Gereksiz entrikalar var ve reytingede yansıyacaktır.

Edit: kapadım diziyi.

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: STAR and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bölüm 11 ve 12'ye göre bir tık gerideydi bence. Peride neyse ama özellikle Çınar'ın bu kadar geri plana düşmesi gerçekten çok ilginç. Fatih Artman gibi bir oyuncuyu harcamaya kalkmasınlar lütfen. Belki senarist Bir Başkadır izlemiştir de adama sahne yazmak tekrar aklına gelir. :A

İlk kısımlar biraz yavaştı ama son kısımlar daha hareketli geçti. Canan Ergüder beni karşısına dikip sabaha kadar bağırabilir yok böyle asalet. 🤤 Gerçi Dicle'ye yemeli cümleyi söylemeseydi keşke ama kadın da sinirinden kime patlayacağını şaşırdı. :(

Dicle'nin Barış'a olan çıkışı bölümü kurtardı bence. :A Bardan sonraki sahnede ses çıkarmaması şaşırtmıştı ama öyle güzel patladı ki benim içim rahatladı. :A İrem Derici meselesi de güzel bir mesaja bağlandı. Son sahneyi de koronalı haliyle çekmiş belli ki. Neyse gelecek haftayı merak ediyorum ama yine Beren yazarlar kesin. :(

Son olarak Doğuş Center'da çalışmak istiyorum izlerken içim gitti resmen. :A

Hiç sevmedim bölümü.
Serkan karakterini sevmedim. Soğuttu diziden :A
Gereksiz entrikalar var ve reytingede yansıyacaktır.

Edit: kapadım diziyi.
Evet ilk başlar biraz yavaştı ama bence son kısımları da izle daha hareketli geçti. :A

• Beğendim
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölüm 11 ve 12'ye göre bir tık gerideydi bence. Peride neyse ama özellikle Çınar'ın bu kadar geri plana düşmesi gerçekten çok ilginç. Fatih Artman gibi bir oyuncuyu harcamaya kalkmasınlar lütfen. Belki senarist Bir Başkadır izlemiştir de adama sahne yazmak tekrar aklına gelir. :A

İlk kısımlar biraz yavaştı ama son kısımlar daha hareketli geçti. Canan Ergüder beni karşısına dikip sabaha kadar bağırabilir yok böyle asalet. 🤤 Gerçi Dicle'ye yemeli cümleyi söylemeseydi keşke ama kadın da sinirinden kime patlayacağını şaşırdı. :(

Dicle'nin Barış'a olan çıkışı bölümü kurtardı bence. :A Bardan sonraki sahnede ses çıkarmaması şaşırtmıştı ama öyle güzel patladı ki benim içim rahatladı. :A İrem Derici meselesi de güzel bir mesaja bağlandı. Son sahneyi de koronalı haliyle çekmiş belli ki. Neyse gelecek haftayı merak ediyorum ama yine Beren yazarlar kesin. :(

Son olarak Doğuş Center'da çalışmak istiyorum izlerken içim gitti resmen. :A

Evet ilk başlar biraz yavaştı ama bence son kısımları da izle daha hareketli geçti. :A
Yarın kısa kısa bakınırım biraz. Pek sevemedim maalesef :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ahsen bu bölümde de var demek ki 14'ü çekerlerken pozitif vakalar çıktı ve kalan sahnelerde olmayacak. İrem Derici gibi evden çekim yapabilir belki.

Serkan ortalığı iyice hareketlendirecek gibi ki Beren'in 0-5 yaş arası entrikamsıları yerine daha üstüne düşünülmüş hamleleri tercih ederim. Bir de Serhat Teoman bakması güzel bir adam en azından göz zevki yaşıyoruz. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: STAR and Gerekli24

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Şu bölüme o oranlar yine fazla gitmiş. Rezalet bir bölüm izledik. Yeni senaristin en kötü bölümü olabilir. İyice klasik ergen dizilerine evrilmeye başladı senaryo.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şaka gibi ya ergen fanlar niye fragmanda Barış yok demiş üstelik olaylardan haberdar olmalarına rağmen. Bunlar herhalde ship olsun diye koronalı insanların sete gelmesine de (dünkü iddiaların gerçek olmadığını varsayıyorum) alkış tutar. Sanırım Ahsen'in tek sahnesi de fragmandaki olacak gibi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şaka gibi ya ergen fanlar niye fragmanda Barış yok demiş üstelik olaylardan haberdar olmalarına rağmen. Bunlar herhalde ship olsun diye koronalı insanların sete gelmesine de (dünkü iddiaların gerçek olmadığını varsayıyorum) alkış tutar. Sanırım Ahsen'in tek sahnesi de fragmandaki olacak gibi.
Dizilerde aşk istememe sebeplerimden biri de bu saçma sapan fanlar :A Onların yorumlarını görmek diziden soğumak için yetiyor

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizilerde aşk istememe sebeplerimden biri de bu saçma sapan fanlar :A Onların yorumlarını görmek diziden soğumak için yetiyor
Emir diziye girdikten ve ship savaşları başladıktan sonra saçmalıklar başladı yoksa daha önce nezih ve kendi halinde bir kitleydi. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziden soğumam için her şey oluyor. Öyle ki son bölümü izlemedim. :A Kuzenlerime gittiğim için bakamamıştım ama o kadar sıkıcı bir bölümmüş ki izleyesim gelmedi sonra. Şimdi fragmana da baktım zerre heyecanlandırmadı. Bayılarak izlediğim dizinin bu hallere gelmesi çok üzücü.

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Aserat