Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Sevmiyorum ama sonuçta ünlü bir insan yani bunu inkar edemeyiz. :A Hele ki Sadi Celil Cengiz'ler, İlkin Tüfekçi'ler atlattıktan sonra. :A

Ben çifti seviyorum doyumsuz fanlarını sevmiyorum. :A Geçen bölüm de onlar yerine Çınar ve Jülide'ye azıcık daha fazla sahne yazıldı diye ortalığı yıktılar sürekli böyle yorumlar görünce sıkılıyorum. :A

Senin gibi sürekli eleştirmekten iyidir. Kanser olursun bu negatiflikle. :)
Ben gördüğümü yazıyorum sadece. 🤷😂

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sevmiyorum ama sonuçta ünlü bir insan yani bunu inkar edemeyiz. :A Hele ki Sadi Celil Cengiz'ler, İlkin Tüfekçi'ler atlattıktan sonra. :A

Ben çifti seviyorum doyumsuz fanlarını sevmiyorum. :A Geçen bölüm de onlar yerine Çınar ve Jülide'ye azıcık daha fazla sahne yazıldı diye ortalığı yıktılar sürekli böyle yorumlar görünce sıkılıyorum. :A

Senin gibi sürekli eleştirmekten iyidir. Kanser olursun bu negatiflikle. :)
“Pardon da bölümlerdir onların cilveleşmesini, aşk üçgenlerini vs. izliyoruz” cümlesinden fanları sevmediğin anlaşılmıyor direkt DicBar’a diyorsun ondan dedim. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
“Pardon da bölümlerdir onların cilveleşmesini, aşk üçgenlerini vs. izliyoruz” cümlesinden fanları sevmediğin anlaşılmıyor direkt DicBar’a diyorsun ondan dedim. :A
Yani seviyorum ama doğruya doğru bazen iki fragmanda birden DicBar oluyor o yüzden bir hafta sıksınlar dişlerini. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and mesmeso
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Of şu sosyal medyadaki kitle beni çok yoruyor. Haftalar sonra sırf fragmanda sadece ünlü konuk var diye niye Barış yok, niye DicBar yok diye ötmeye başlamışlar. Pardon da bölümlerdir onların cilveleşmesini, aşk üçgenlerini vs. izliyoruz bırakın da bir fragmanı da Gülben Ergen gibi ünlü biri için yapsınlar insaf.

Sahte de olsa övmeye devam ederken iyiydi ya @hayret bi şey biraz gaz versin tekrar. :A
Dediği doğru ama :D Son yıllarda Oğuzhan Koç düetleri dışında pek şarkısı hit olmadı, magazinlerden mahkeme olaylarıyla hiç düşmedi vs. Hem işini yapan hem çocuklarıyla ilgilenen hem de spor yapan yoğun bir kadını konu alacak olmuşlar o kişi de Gülben Ergen olmuş :D Gülben Ergen'i genel olarak severim, hatta şu mahkeme olaylarının içeriğini dahi bilmiyorum :A Star kelimesi ve tüm fragmanı ayırmaları abartı olmuş. Hani şöyle Yeşilçamın en efsane isimlerinden, günümüzün en popüler oyuncularından yada en popüler şarkıcılardan birileri olsa tüm fragman ayrılabilir bence de :D Ama o kişi Gülben Ergen değil. :D Umarım yine de eğlenceli bir bölüm izletirler. Konuk hikayesi tempolu ve eğlenceli olsun da biz eleştirdiğimizle kalalım yine :D Kötü yada saçma bir şeyler yazıldıysa ne izleyici takılı kalır nede iyi yorum alır :F
Mesela geçen bölüm heyecanlı bir yerde bitmişti ama fragman o kısımla alakasız şen şakrak. Sosyal medya yönetimi ve fragman hazırlayanlar aslında diziyi çok güzel batırıyor. İkinci fragman o kısımla alakalı olsa hiç inandırıcılığı da olmaz şimdi. Olay çözülmüş belli :F

Bu arada diziye ne zaman bir şarkıcı konuk olsa reytingleri düşüyor. (Sadece Murat Dalkılıç'ta yükseldi ama o bölüm Feris-Dicle sahneleri bayağı etkiliydi) Bu hafta da yaşanırsa rastlantı olmaktan çıkacak bence :F @mesmeso61 @Aserat @Özgür @Yiğitt @Dosi @Staran @Emre Ozansoy @Alos

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada diziye ne zaman bir şarkıcı konuk olsa reytingleri düşüyor. (Sadece Murat Dalkılıç'ta yükseldi ama o bölüm Feris-Dicle sahneleri bayağı etkiliydi) Bu hafta da yaşanırsa rastlantı olmaktan çıkacak bence :F @mesmeso61 @Aserat @Özgür @Yiğitt @Dosi @Staran @Emre Ozansoy @Alos
Aynı yorumu Twitter'da da gördüm bir kaç sayfada. Eğer bu haftada düşerse cidden tesadüf olmaktan çıkar, ama bu hafta genel olarak diziler düşüşte. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Dediği doğru ama :D Son yıllarda Oğuzhan Koç düetleri dışında pek şarkısı hit olmadı, magazinlerden mahkeme olaylarıyla hiç düşmedi vs. Hem işini yapan hem çocuklarıyla ilgilenen hem de spor yapan yoğun bir kadını konu alacak olmuşlar o kişi de Gülben Ergen olmuş :D Gülben Ergen'i genel olarak severim, hatta şu mahkeme olaylarının içeriğini dahi bilmiyorum :A Star kelimesi ve tüm fragmanı ayırmaları abartı olmuş. Hani şöyle Yeşilçamın en efsane isimlerinden, günümüzün en popüler oyuncularından yada en popüler şarkıcılardan birileri olsa tüm fragman ayrılabilir bence de :D Ama o kişi Gülben Ergen değil. :D Umarım yine de eğlenceli bir bölüm izletirler. Konuk hikayesi tempolu ve eğlenceli olsun da biz eleştirdiğimizle kalalım yine :D Kötü yada saçma bir şeyler yazıldıysa ne izleyici takılı kalır nede iyi yorum alır :F
Mesela geçen bölüm heyecanlı bir yerde bitmişti ama fragman o kısımla alakasız şen şakrak. Sosyal medya yönetimi ve fragman hazırlayanlar aslında diziyi çok güzel batırıyor. İkinci fragman o kısımla alakalı olsa hiç inandırıcılığı da olmaz şimdi. Olay çözülmüş belli :F

Diziye daha şarkıcı gelmediği içindir o. :D Oğuzhan Koç gelse yükselir. :D

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Bir ara gelecek diyorlardı ama unutuldu gitti :D Şöyle çok güzel bir sahne kazası bölümü olsa ne güzel olur :A Yada büyük bir konser öncesi sesi gitse falan :A

Ekin duy duy bunlar sadece seyirci fikirleri :F
Yanlış hatırlamıyorsam geleceği bölüm korona olmuştu.

Dediğin fikirlerde aşırı güzelmiş. Ama hanımefendi beğense bile almayabilir. :D

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Serdar Ortaç da varmış. :eek: Tabii cismiyle değil ismiyle. :A

Bu arada orijinalini izleyenler okuyunca anlayacak demek ki Isabelle Huppert/Gökçe Bahadır meselesi de patlıyor sonunda. :A @Özgür @mesmeso61 @hayret bi şey

Es4a2BRXUAAAlIT

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Serdar Ortaç da varmış. :eek: Tabii cismiyle değil ismiyle. :A

Bu arada orijinalini izleyenler okuyunca anlayacak demek ki Isabelle Huppert/Gökçe Bahadır meselesi de patlıyor sonunda. :A @Özgür @mesmeso61 @hayret bi şey

Es4a2BRXUAAAlIT
Aynen ben o iki film çekim tarihlerinin patlamasını bekliyordum. Böylelikle belki bir sonraki bölüm tekrardan Gökçe Bahadır'ı görme ihtimalimiz olur :D Serdar Ortaç gelse de fena olmaz aslında. Tükenmiş bir şarkıcı konusu güzel olur :A

Bu arada özet fragmandan sonra içimi rahatlattı :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Aynen ben o iki film çekim tarihlerinin patlamasını bekliyordum. Böylelikle belki bir sonraki bölüm tekrardan Gökçe Bahadır'ı görme ihtimalimiz olur :D Serdar Ortaç gelse de fena olmaz aslında. Tükenmiş bir şarkıcı konusu güzel olur :A

Bu arada özet fragmandan sonra içimi rahatlattı :A
Gökçe Bahadır tekrar gelmez kendi dizisinin çekimleri başladı. Zaten orijinalde de tek bölüm oynamıştı kadın. :A

Feris'in oyuncusu kısmını merak ettim demek ki bir konuk daha var. :Z Şu geçen gün haberi çıkan ve kimsenin tanımadığı Oral Özer olmasın diyeceğim ama kesin o çıkar. :A

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Gökçe Bahadır tekrar gelmez kendi dizisinin çekimleri başladı. Zaten orijinalde de tek bölüm oynamıştı kadın. :A

Feris'in oyuncusu kısmını merak ettim demek ki bir konuk daha var. :Z Şu geçen gün haberi çıkan ve kimsenin tanımadığı Oral Özer olmasın diyeceğim ama kesin o çıkar. :A
Fotoğraflarda da görmedim o kısımla alakalı bir şeyler. Çok kısa sahnesi var sanırım. :D

Dün twitterda Uraz Kaygılaroğlu için tt çalışması yaptılar Menajerimi Ara'ya konuk gelsin diye. Hatta gündemde de durdu bayağı. Umarım konuk gelir o da yakında :D Şu twitterı fanlar hep böyle kaliteli şeyler için kullansa ne güzel olur. Sanırım her hafta bir ünlü isim için yapacaklarmış böyle, fake hesap açıp aralarına sızmam lazım :D İki üç hafta sonra sapıtıp olmadık isimler için tt yaparlar bunlar :F

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

İlk fragmanda olmayan DicBar'ın acısını çıkartmışlar. Ciddi söylüyorum bu kadro güzel bir romantik komedi dizisi çıkarabilirmiş. Menajerlik dışı sahneler daha iyi yazılıyor ama konuya bir katkıları yok. :D

Dizinin ünlü konuk konusunda bir ayarsızlığı var. Bazı bölümler hiç etki etmeyecek kişileri alıyorlar bazı bölümlerde de üç tane isim getirerek karman çorman bir bölüm yapıyorlar. Bir bölümde maksimum iki tane konuk hikayesi olunca daha iyi oluyor. Öbür türlü senarist kendi yazdığı hikayeyi de unutuyor.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bölüm içinde konu ve konuk kalabalıklığı olacak gibi. Umarım akıl karıştırıcı ve sahneler arası kopukluk olan bir bölümle çıkmazlar karşımıza.

Fragmanlar enerjik inşallah bölümde öyledir. AB grubundaki düşüşler korkuttu bu hafta beni. Birde yarın 19.00'da Beşiktaş - Trabzonspor maçı var, sıkıntılı bir hafta kısaca.