Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Açıldı. :D
Teşekkür ederim canım. :D

• Harika
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Kamera arkalarında en komik kısımların ikidir Canan Ergüder'den gelmesi. :A Çekimler sırasında bu kadar koptuğunu hiç düşünmemiştim ama gülmek ona çok yakışıyor. :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
YENİ BÖLÜM TANITIMI

Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Burçin Terzioğlu, Hazal Kaya, Perihan Savaş, Tamer Levent ve Şerif Erol'a verilmeyen önem bu kadına veriliyor. Şaka gibi. Yani ondan sonra neden pozitif değilsin diyorsunuz. Ben bu saçmalığa ne kadar pozitif bakabilirim?

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin adının hakkını az da olsa veren fragman yapmışlar, şaşırdım. :A Bu arada Gülben Ergen ha-ri-ka! :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Herkesin tek isim için uğraşması güzel bir farklılık olmuş bu bölüm için aşırı umutluyum. :Z

Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre, Burçin Terzioğlu, Hazal Kaya, Perihan Savaş, Tamer Levent ve Şerif Erol'a verilmeyen önem bu kadına veriliyor. Şaka gibi. Yani ondan sonra neden pozitif değilsin diyorsunuz. Ben bu saçmalığa ne kadar pozitif bakabilirim?
İster sev ister sevme (ben de sevmiyorum) ama Gülben Ergen Türkiye'nin en popüler isimlerinden biri ve en az ilk bölümdekiler kadar ünlü bir konuk yapsınlar o kadarını. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlginç gelecek belki ama fragmanı ben de beğendim. :Z Yani tüm bölüm bir starın işleriyle uğraşılacak olması güzel umarım bölüme de güzel yaymıştır Ekin Atalar. :A

Tabi gerçek bir oyuncunun PR sürecini de izleyebilirdik. :A Sonuçta bu dizi oyunculuk dünyasının arkaplanını anlatacak mottosuyla yola çıkmıştı. :A

Gülben Ergen’e filtre mi uygulamışlar ya yüzü pürüzsüz ve parlak. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Herkesin tek isim için uğraşması güzel bir farklılık olmuş bu bölüm için aşırı umutluyum. :Z

İster sev ister sevme (ben de sevmiyorum) ama Gülben Ergen Türkiye'nin en popüler isimlerinden biri ve en az ilk bölümdekiler kadar ünlü bir konuk yapsınlar o kadarını. :A
Ya pardon da boş insanlarla girdiği polemik olmasa kim hatırlayacak bu kadını? Tutmuş bir dizisi mi var veya son yıllarda hit olmuş bir şarkısı mı varda bu kadar özenli bir bölümü hak ediyor? Sadece tek bir isime odaklı bölümün daha iyi birisine yapılmasını isterdim. Gülben Ergen kim ki şu anda tek başına reyting getirsin?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Of şu sosyal medyadaki kitle beni çok yoruyor. Haftalar sonra sırf fragmanda sadece ünlü konuk var diye niye Barış yok, niye DicBar yok diye ötmeye başlamışlar. Pardon da bölümlerdir onların cilveleşmesini, aşk üçgenlerini vs. izliyoruz bırakın da bir fragmanı da Gülben Ergen gibi ünlü biri için yapsınlar insaf.

Ya pardon da boş insanlarla girdiği polemik olmasa kim hatırlayacak bu kadını? Tutmuş bir dizisi mi var veya son yıllarda hit olmuş bir şarkısı mı varda bu kadar özenli bir bölümü hak ediyor? Sadece tek bir isime odaklı bölümün daha iyi birisine yapılmasını isterdim. Gülben Ergen kim ki şu anda tek başına reyting getirsin?
Sahte de olsa övmeye devam ederken iyiydi ya @hayret bi şey biraz gaz versin tekrar. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Of şu sosyal medyadaki kitle beni çok yoruyor. Haftalar sonra sırf fragmanda sadece ünlü konuk var diye niye Barış yok, niye DicBar yok diye ötmeye başlamışlar. Pardon da bölümlerdir onların cilveleşmesini, aşk üçgenlerini vs. izliyoruz bırakın da bir fragmanı da Gülben Ergen gibi ünlü biri için yapsınlar insaf.

Sahte de olsa övmeye devam ederken iyiydi ya @hayret bi şey biraz gaz versin tekrar. :A
İlk kez DicBar hayranlarına katılıyorum. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Eee @mesmeso61 DicBar konusunda da aynılarını söylüyordu diye eleştiriyordun şimdi neler diyorsun. :A Ne değişti? :A

Gülben Ergen gibi ünlü biri mi. :eek: Sen Gülben’i de sevmezdin noluyor sana böyle. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Eee @mesmeso61 DicBar konusunda da aynılarını söylüyordu diye eleştiriyordun şimdi neler diyorsun. :A Ne değişti? :A

Gülben Ergen gibi ünlü biri mi. :eek: Sen Gülben’i de sevmezdin noluyor sana böyle. :A
Sevmiyorum ama sonuçta ünlü bir insan yani bunu inkar edemeyiz. :A Hele ki Sadi Celil Cengiz'ler, İlkin Tüfekçi'ler atlattıktan sonra. :A

Ben çifti seviyorum doyumsuz fanlarını sevmiyorum. :A Geçen bölüm de onlar yerine Çınar ve Jülide'ye azıcık daha fazla sahne yazıldı diye ortalığı yıktılar sürekli böyle yorumlar görünce sıkılıyorum. :A

Diziyi övmek için ne yapacağını şaşırdı. :D
Senin gibi sürekli eleştirmekten iyidir. Kanser olursun bu negatiflikle. :)

• Güldürdün
Reactions: Özgür and mesmeso