Medyapım'dan FOX'a Yeni Dizi: "Metresler"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,702
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen, pazartesiye gelse hiç yoktan 4 reytingi vardı. :A Şafak olsun da zaten yanına da güzel metresler seçerlerse tadından yenmez. :Z Barış Kılıç kabul eder gibi geliyor da onun yerine Sadakatsiz'de görünmeyen Kenan Ece de güzel olur. :A

Bu arada ismi iyi duruyor da Kimsesizler'i Çocukluk yaptıkları gibi buna da saçma bir isim bulacaklar kesin. :(
Bir sürpriz olmazsa Salı günü yayınlanır diye düşünüyorum, hafta sonu ihtimali de olabilir tabi. :A Kenan Ece kadar olmaz ya, aktif bir rolü olur, olmalı. :A

Bu isimle yayına çıkmaz, çıkamaz ve başladığı anda ceza yer. :A Medyapım'a isim konusunda pek güvenmiyorum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bir sürpriz olmazsa Salı günü yayınlanır diye düşünüyorum, hafta sonu ihtimali de olabilir tabi. :A Kenan Ece kadar olmaz ya, aktif bir rolü olur, olmalı. :A

Bu isimle yayına çıkmaz, çıkamaz ve başladığı anda ceza yer. :A Medyapım'a isim konusunda pek güvenmiyorum. :A
Olacaksa salı olsun bir de sezon başlamadan başlarsa iyi olur. :A Kenan Ece'nin Sadakatsiz'den ayrılıp buraya gelmesini kast ettim, orada zaten rolünün önemi yok. :A

İsimini düşünüp Medyapım'ı yargılama, ismini düşünüp Medyapım'ı yargılama... :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,702
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Olacaksa salı olsun bir de sezon başlamadan başlarsa iyi olur. :A Kenan Ece'nin Sadakatsiz'den ayrılıp buraya gelmesini kast ettim, orada zaten rolünün önemi yok. :A

İsimini düşünüp Medyapım'ı yargılama, ismini düşünüp Medyapım'ı yargılama... :A
Ha, Kenan Ece de olabilir tabi. :Z Olursa çok güzel olur. :bhr:

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Medyapım'a cast konusunda güvenmek istiyorum, umarım hüsrana uğratmazlar bizi. :A
Bizim Hikaye, Yasak Elma, Kadın, Kızım cidden mükemmel bir kadroyla yola çıkmıştı ve Baraj, Çocukluk ve BLG'de iyiydi. Belki bu kadar tanınmış kişiler olmaz ama kadronun uyumlu olacağından ve içinde çok iyi oyuncular barındıracağından hiç şüphem yok. :A Aklıma geldi aslında Biran Damla gelse ne iyi olur. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,673
Puanı
1,060
Bizim Hikaye, Yasak Elma, Kadın, Kızım cidden mükemmel bir kadroyla yola çıkmıştı ve Baraj, Çocukluk ve BLG'de iyiydi. Belki bu kadar tanınmış kişiler olmaz ama kadronun uyumlu olacağından ve içinde çok iyi oyuncular barındıracağından hiç şüphem yok. :A Aklıma geldi aslında Biran Damla gelse ne iyi olur. :A
Blg ?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,702
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bahsettiğin dizilerin castı cidden o kadar iyi. Başka diziler için "şu oynasa nasıl olurdu?" diye sorabiliriz ama Yasak Elma, Bizim Hikaye vs. kimse daha iyi oynayamazdı o oyunculardan başka.

Medyapım, Burak gibi peşini bırakmaz umarım onunda. :bhr: Olursa güzel olur. :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Bahsettiğin dizilerin castı cidden o kadar iyi. Başka diziler için "şu oynasa nasıl olurdu?" diye sorabiliriz ama Yasak Elma, Bizim Hikaye vs. kimse daha iyi oynayamazdı o oyunculardan başka.

Medyapım, Burak gibi peşini bırakmaz umarım onunda. :bhr: Olursa güzel olur. :Z
Katılıyorum, biri olmasa o ekibin sıcaklığı gidebilirdi, aşırı ünlü oyunculardan oluşan bir cast beklentim yok ama diziyi izlediğimizde bunlardan başkası olsa olmazmış diyeceğimizden eminim. :Z

Burak'ın peşini bıraksın da Damla'yı bırakmasın. :A Ve şimdi gelen hislerim bu dizide Bennu Yıldırımlar'ın olma ihtimalinin de yüksek olduğunu söyledi. :A :Z

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,702
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Katılıyorum, biri olmasa o ekibin sıcaklığı gidebilirdi, aşırı ünlü oyunculardan oluşan bir cast beklentim yok ama diziyi izlediğimizde bunlardan başkası olsa olmazmış diyeceğimizden eminim. :Z

Burak'ın peşini bıraksın da Damla'yı bırakmasın. :A Ve şimdi gelen hislerim bu dizide Bennu Yıldırımlar'ın olma ihtimalinin de yüksek olduğunu söyledi. :A :Z
Kadın oyuncuları da bıraktım, şu an senaristi merak ediyorum. Hatice Meryem olur umarım. :bhr:

Orijinalindeki kişiler böyle, kim kim olur bilemedim. :A Bir iki haftaya belli olur gibi. :A

5724035-video-mistresses-les-premieres-images-de-la-serie-d-abc.jpg

mistresses.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
Kadın oyuncuları da bıraktım, şu an senaristi merak ediyorum. Hatice Meryem olur umarım. :bhr:

Orijinalindeki kişiler böyle, kim kim olur bilemedim. :A Bir iki haftaya belli olur gibi. :A

5724035-video-mistresses-les-premieres-images-de-la-serie-d-abc.jpg

mistresses.jpg
Bir de Bizim Hikaye'deki gibi ilk sezondan gidivermezse tadından yenmez, kalemi harika. :bhr:

Benzerliği ne kadar ön planda tutarlar bilemiyorum. :A Bir de keşke ondan önce bu diziyi izleyebilseydik. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,760
Puanı
860
Biran Damla mı 🤮 beğenmedim :A

Son düzenleme: