Medcezir 7. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şu ana kadarki en güzel bölümlerden biriydi. Orkunç yine dört ayak üstüne düştü. :( :bağır:Sonu müthiş bitti. Tartışmasız sezonun en iyi dizisi gerçekten. Soluksuz izliyorum valla.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bölüm çok iyiydi. :)

Eylülü sevdiriyor kendini yavaş yavaş. :)

Mertle sahneleri çok iyiydi.

Orkuna atılan tokat azdı bile.

Genel olarak çok iyi bölümdü. Bu arada Samsung Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear reklamları göz doldurdu. :A @Forumdash

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sorma akıllı saatler filan :F:F Yalan Dünya ile kapişicak gibiler reklam konusunda:F
Note 3 benim telefonumdan. 3 hafta önce aldım o zaman kullanılmıyordu, bana bakıp aıdılar onlar da. :F

Akıllı saat daha gelmemişti ben alınca. :T Ona kulaklık gitmiyor bence akıllı değil. Kulaklık gitmiyorsa nasıl müzik dinlerim ben. :bağır:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Eylül'ün Mert'i öptüğü sahne çok fenaydı. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Note 3 benim telefonumdan. 3 hafta önce aldım o zaman kullanılmıyordu, bana bakıp aıdılar onlar da. :F

Akıllı saat daha gelmemişti ben alınca. :T Ona kulaklık gitmiyor bence akıllı değil. Kulaklık gitmiyorsa nasıl müzik dinlerim ben. :bağır:
Kulaklık girişi olsaydı bir sonraki modeli için ne yapacak adamlar yenilik olarak:F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kulaklık girişi olsaydı bir sonraki modeli için ne yapacak adamlar yenilik olarak:F
O da doğru. :D Ama olsaydı dört dörtlük olurdu.

Aslında gereksiz bir şey gibi. Telefon ile bağıantılı çalışıyor. O olduktan sonra telefonu ne yapayım peki? :D Aramayı onla yaparım, müziğu onda dinlerim tamam ama kulaklık yok herkes duyduktan sonra ne işe yarar? :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O da doğru. :D Ama olsaydı dört dörtlük olurdu.

Aslında gereksiz bir şey gibi. Telefon ile bağıantılı çalışıyor. O olduktan sonra telefonu ne yapayım peki? :D Aramayı onla yaparım, müziğu onda dinlerim tamam ama kulaklık yok herkes duyduktan sonra ne işe yarar? :D
O olay aslında dizide ki Mert gibi:X Uzay filmleri James Bond filmleri gibi teknoloji çılgınlari için :X Dediğin gibi özel konuşmalarimi yada iş konuşmalarimi saatle niye yapayım:X